Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: [Rekrutacja] Nabór na Moderatorów! &Zmiany w administrac

  1. #11
    Ponad dwa miesiące minęły od momentu gdy na forum pojawili się Test-Moderatorzy. Muszę stwierdzić że był do dobry pomysł z utworzeniem tej grupy. Te dwa miesiące to był okres który jak zresztą zapowiadałem wnikliwie obserwowałem ich pracę. Na co składało się ilość i częstotliwość odwiedzin, czas jaki spędzają na forum, aktywność oraz logi czynności na forum. Mógłbym wiele napisać.. Ale ogólnie podsumowując część osób na samym początku spisywała się znakomicie a teraz ich praca polega na logowaniu się na forum 1x na 24h (nie spędzając na forum nawet 1min) Moderatorzy mieli zaledwie 1-2 działy do opieki a są one w tragicznym stanie.. Zaniedbane pełno niepotrzebnych złych tematów.. Jako ciekawostkę dodam że 90% czynności na forum w moderowaniu spada na mnie.. Ostatnio mam zbyt mało czasu mało się udzielam ale na bieżąco wszystko obserwuję i interweniuję.. Dlatego potrzebuję naprawdę dość profesjonalnego grona administracji. Poszukiwania będą trwały nadal..

    Podsumują:

    LazLo – krótko i zwięźle: Solidnie wykonuję swoje obowiązki od początku do chwili obecnej. Liczę na Twoją dalszą pomoc Awans – Moderator

    Tomcio, Lumen, SIMI
    – Na chwilę obecną usuwam was z dotychczasowych stanowisk i zarazem dziękuję za pomoc.

    Zoom, ZeNitt,
    - Wasze podania uznaje za „nieaktualne” gdyż w na chwilę obecną nie spełniacie wymogów w chwili gdy były pisane podania.

    Eragon – dostajesz trzy działy.. fajnie że się skusiłeś..

  2. #12
    Member
    Dołączył
    Sat Mar 2008
    Przegląda
    hhh
    Posty
    52
    1) Dlaczego ja? - Posiadam średnią wiedzę o CS'e. Może się ona przydać forumowiczom.
    2) Wiek: rocznikowo 13
    3) Doświadczenie w moderowaniu?Bardzo duże (moderowałem kilka bardzo rozwiniętych for i adminowałem dwa mało znane ale ludzi troszkę było (ok 100-200) )
    4) Na czym najlepiej znasz się CS?Wszystko po trochu.
    5) Który dział chciałbyś moderować? I dlaczego? Obojętnie Mogę przejąć dział Tombcia

    Ps. Chciałbym żeby Exon nie zwracał uwagi na moją małą ilość postów postaram je się szybko nadrobić .

  3. #13
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Feb 2008
    Przegląda
    Polska
    Posty
    1,175
    1) Dlaczego ja? - Posiadam dużą wiedzę o Counter-Strike 1.6, skrypty hlds, amxmodx(szczegolnie)
    2) Wiek: 16 w czerwcu
    3) Doświadczenie w moderowaniu?Miałem swoje własne forum i byłem też Moderatorem na różnych forach
    4) Na czym najlepiej znasz się CS? Amx Mod X, Skrypty
    5) Który dział chciałbyś moderować? I dlaczego? Konfiguracja serwerów/ Amx Mod X

    Posty także nadrobie :P Na forum jestem codziennie !

  4. #14
    RuFuS nie zapomniałem o Tobie, prawda nie zostałeś wymieniony ale to wynika z faktu że Twoja pozycja jak narazie nie uległa zmianie.


    C'n, Ludi, teraz będziecie pod dokładną obserwacją.. Dla mnie nie liczy się ilość bez sensownych postów.. tylko ich jakość i wartość..
    C'n bardzo dobrze się składa.. bo potrzebuje osoby znającej się na rzeczy (amxx) mającej czas na wrzucanie nowych pluginów z dobrymi opisami i poradnikami.
    Jeśli ubiegacie się o jakieś działy.. proponował bym być aktywnym właśnie w nich..

  5. #15
    Senior Member
    Dołączył
    Sun Jan 2008
    Przegląda
    Krosno
    Posty
    551
    1) Dlaczego ja? - Posiadam dużą wiedzę o Counter-Strike 1.6, pomagałbym wszystkim w miare moich mozliwosci
    2) Wiek: 13
    3) Doświadczenie w moderowaniu?Miałęm adimna i moda na róznych forach take miałęm swoje forum...
    4) Na czym najlepiej znasz się CS? Nie umiem okreslic
    5) Który dział chciałbyś moderować? Mysle ze Problemy z CS albo Klanami (klan szuka graczy lub racz szuka klanu)

    Jestem na forum codziennie...
    Czytam każdy nowy post...
    Pzd

  6. #16
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Sep 2007
    Przegląda
    Piaseczno
    Posty
    674
    1) Dlaczego ja? - Bo znam się na prowadzenie takich forum
    2) Wiek: 15,5
    3) Doświadczenie w moderowaniu zapraszam na tą stronę to zobaczycie www.wmt-team.go.pl
    4) Na czym najlepiej znasz się CS? na wielu rzeczach się znam
    5) Który dział chciałbyś moderować? to doemnie nie zależy. jaki dostanę, taki dostanę i będę się z tego cieszyc (oby nie o AMX I AMXX)

    [ Dodano: 2008-03-10, 15:16 ]
    a zresztą mam ponad 100 postów wymaganych

  7. #17
    massa, niestety złapałeś warna.. Pozatym niezły z ciebie spamer
    RaPMeN, narazie nie mam dla Ciebie fuchy.. Fajny avartar
    Natomiast potrzebuje kogoś o bardzo dobrej znajomości w konfigurowaniu serwerów.. baku, polecał Cię LazLo pisał że nieźle się spisałeś pomagając mu.. Pozatym musimy rozruszać fora i zrobić pożądek w tym całym kąciku amx Narazie na okres testowy dostajesz moda.. Zobaczymy co z tego wyniknie..
    www.planetawhisky.pl

  8. #18
    Member
    Dołączył
    Sat Mar 2008
    Przegląda
    z domu
    Posty
    50
    1) Dlaczego ja? - wypowiadam sie tylko jak chce cos wniesc do tematow. i staram sie pomagac jak tylko moge.
    2) Wiek: 14
    3) Doświadczenie w moderowaniu? moderowalem fora niezbyt znane ale chwalili mnie.
    4) Na czym najlepiej znasz się CS? z jednego tematu wiecej z drugie mniej .
    5) Który dział chciałbyś moderować? I dlaczego? BEZ ROZNICY.


    jestem tu odniedawna ale mam nadzieje ze to nie przeszkadza.

  9. #19
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Feb 2007
    Przegląda
    wrocław
    Posty
    82
    1) Dlaczego ja?

    Dołączył: 2007-02-18, 23:06
    Ostatnia wizyta: Dzisiaj 1:14 (Minut: 4)
    Wizyt: 471 Łączny czas wizyt Godzin: 29,6
    Postów: 64, tematów: 9, załączników: 0, ankiet: 0

    Moją obecnością napewno wniośe więcej.

    2) Wiek: 19 ; 20 rocznikowo

    3) Doświadczenie w moderowaniu?

    Mam i to bardzo duże:
    www.nonsteam.pl ( Administrator, teraz moderator )
    www.csnonsteam.fora.pl (moderator )
    www.konter-strajk.pl (Administrator)

    w Sumie znajdziecie mnie na większych forach na temat nonsteam

    4) Na czym najlepiej znasz się CS?
    hmmm nie powiem, że wszystkim, ale zawsze coś naskrobię na temat (z sensem i na temat ).
    a w interesuje się lepiej : Amxx, konfiuguracją serwerów
    5) Który dział chciałbyś moderować? I dlaczego?
    -Serwery
    -problemy
    - ewentualnie klan szuka graczy

    Pozdrawiam :F

  10. #20
    Senior Member
    Dołączył
    Fri Apr 2008
    Przegląda
    szczecinek
    Posty
    162
    1) Dlaczego ja? : Znam sie na moderowaniu for
    2) Wiek: 15,5
    3) Doświadczenie w moderowaniu? moderowalem juz duzo for i nie robilem tego zle
    4) Na czym najlepiej znasz się CS? ; hmmm ... sam niewiem ...
    5) Który dział chciałbyś moderować? I dlaczego? ; szukam klanu ,bo przydal by sie tam porzadek


    Moze mam malo postow ale niedawno sie zachecilem bo ciagle lookalem na to forum i widzialem jakie ludzie pisza posty ... ;p


    Pozdro

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •