Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Życie w kosmosie

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2007
    Przegląda
    Niepołomice
    Posty
    7

    Życie w kosmosie

    Wielu ludzi sądzi że nie ma w naszym układzie słonecznym i galaktyce innych form życia prócz naszej planety ziemi. Według niektórych naukowców z całego świata i również z NASA uważa że możliwe jest życie na księżycach Jowisza prymitywnych form życia. Uważają ,że mogą to być prymitywne stworzenia jednokomórkowe lub małe organizmy przypominające ziemskie gryzonie takie jak myszy czy krety które żyją pod powierzchnia planety i były się w stanie przystosować poprzez ewolucje do tego wrogiego środowiska. Niektórzy naukowcy uważają że jest to niemożliwe ale jest grupa która popiera tą teorię.


    Znalazłem ten artykuł w Którymś numerze National Geografic. Narazie na necie nie znalazłem czegoś podobnego ale wciąż szukam. Zgadzam się z teorią ze w naszym układzie słonecznym mogą istnieć jakieś formy życia podobne do myszy czy kretów myślę że jest to możliwe.Będę zgłębiał ten temat i jeśli coś znajdę to Stworze kolejny temat. Narazie mam tylko tyle http/www.astro.uni.wroc.pl/vt-2004/vt-is-d10.html

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Dec 2006
    Przegląda
    Kałuży 1
    Posty
    837
    to by było niezłe xP
    ja na księżycu jowisza wy na ziemi i dawaj gramy w cs 1.6 wersja kosmiczna

    tak bardziej poważnie to trzeba zwiedzać świat i wszechświat a nie siedzieć na dupie przed kompem ;p


    PS. temat ten uważam za bardzo ciekawy można w nim sporo podyskutować,
    zachęcam do wypowiedzi innych !
    [img]http/www.kscracovia.com/userbary/03.gif[/img]

    [center:e514cb5852][img]http/i27.tinypic.com/2j0h5lj.png[/img][/center:e514cb5852]

  3. #3
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    ja tam wole 1.6 ale jakis plugin kosmiczny mozna dac ^_-
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

  4. #4
    Senior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2007
    Przegląda
    Cs-Unnion.pl
    Posty
    578
    Cytat Zamieszczone przez LazLo
    jakis plugin kosmiczny mozna dac ^_-
    zrobic moda cos w stylu [WAR3FT] ale z kosmitami mogę zrobic ale to potrwa i mi się nie chce ale wiem gdzie zrobią

    www.AMXX.pl
    [img]http/www.cs-portal.net/foto/userbar/fan.png[/img]

    12486827

  5. #5
    Senior Member Awatar aniaM
    Dołączył
    Mon Dec 2006
    Przegląda
    N/ce
    Posty
    105
    Czy to możliwe ze w całym tym rozległym wszechświecie jesteśmy całkowiecie , absolutnie sami ? Wszystkie planety naszego Układy Słonecznego to puste pozbawione zycia swiaty jednak poza naszym układem słonecznym isnieją inne gwiazdy takie jak nasze słoneczko które dostarczją nam zyciodajnego świetła.Astronomiowie spekulują czy mozliwe było by życie na marsie ale jak dla mnie jest to małoprawdopodobe oczkolwiek mozliwe .Ostatnio Ogladałam nawet film dokumentalny BBC o wszechswiecie ,przedstawione tam zostały różne formy życia jedna która mnie zaciekawieła było zycie na jednym z księżyców Jowiesza '' Europie'' która aktulanie jest pokrywa lodową, lecz w 2012 roku nastąpi zwiekszona aktywnosć słońca która bedzie wstanie stopić lód. Juz teraz mówie sie o tym ze pod ową potrywa lodową możliwe jest wystepowanie prymitywnych bakterii , wystarczy troche świetła oby owe bakterie przeobraziły sie w przeróżne formy zycia.Moim zdanie długo sobie poczekamy aż w pełni bedziemy pewni ze istnieje zycie pozaziemskie, aczkolwiek kiedyś to na pewno nastąpi.
    PS.Co do istnienia kretów na księżycu która popierają moi koledzy, ja całkowiecie sie z tym niezgadzam
    Chcę Walczyć Jak On ..
    Chcę Wierzyć Jak On..
    Chcę Podążać Scieżką WOLNOŚĆ ..
    Niech śmierć nie Bedzie Dla mnie przeszkodą !!

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    Cytat Zamieszczone przez aniaM
    Czy to możliwe ze w całym tym rozległym wszechświecie jesteśmy całkowiecie , absolutnie sami ? Wszystkie planety naszego Układy Słonecznego to puste pozbawione zycia swiaty jednak poza naszym układem słonecznym isnieją inne gwiazdy takie jak nasze słoneczko które dostarczją nam zyciodajnego świetła.Astronomiowie spekulują czy mozliwe było by życie na marsie ale jak dla mnie jest to małoprawdopodobe oczkolwiek mozliwe .Ostatnio Ogladałam nawet film dokumentalny BBC o wszechswiecie ,przedstawione tam zostały różne formy życia jedna która mnie zaciekawieła było zycie na jednym z księżyców Jowiesza '' Europie'' która aktulanie jest pokrywa lodową, lecz w 2012 roku nastąpi zwiekszona aktywnosć słońca która bedzie wstanie stopić lód. Juz teraz mówie sie o tym ze pod ową potrywa lodową możliwe jest wystepowanie prymitywnych bakterii , wystarczy troche świetła oby owe bakterie przeobraziły sie w przeróżne formy zycia.Moim zdanie długo sobie poczekamy aż w pełni bedziemy pewni ze istnieje zycie pozaziemskie, aczkolwiek kiedyś to na pewno nastąpi.
    PS.Co do istnienia kretów na księżycu która popierają moi koledzy, ja całkowiecie sie z tym niezgadzam
    Mądra jest ^^
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

  7. #7
    Senior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2007
    Przegląda
    Konin
    Posty
    307
    Na pewno nie jesteśmy sami. Wystarczy wejść na rożne strony tym się zajmujące i od razu zasypie nas tona filmików, a potem następne 5 ton fotografii. Chociaż jeśli 100 z nich jest prawdziwe, to dla mnie to wystarczający dowód.
    Są dni, są chwile, są ludzie i są d.e.b.i.l.e!

    Widzę Cię [you:e3ddc4a6c5]

    [img]http/images27.fotosik.pl/137/6783160a52424078.jpg[/img]

  8. #8
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Feb 2008
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    241
    Na pewno jest taka planeta jak nasza kochana ziemia ! ale to zajmie troche lat zanim poznamy jeszcze nowe planety ktore mają życie

  9. #9
    Przyjaciel
    Dołączył
    Thu Mar 2007
    Przegląda
    brać towar ??
    Wiek
    30
    Posty
    867
    Procek, tak zgadzam się z tobą ale mały błąd
    nie parę lat ale parę tysięcy mam nadzieje że i tak człowiek szybciej to zrobi
    i w końcu znajdziemy 2 swoją ziemie bo tą już troszkę zniszczyliśmy
    .

  10. #10
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Feb 2008
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    241
    Ale to długo zejdzie nowe technologie wejdą i może może kiedyś na marsie zamieszkamy (ale nie nasze pokolenie tylko inne :P Tego im Życzę !! ) :P

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Życie z chorobą FPS
    Przez tombcio w dziale CS Fun
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 02-12-2013, 00:03
  2. VIII 'rozkoduj życie' i 'pytania bez odpowiedzi'
    Przez I am what I am w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-05-2011, 10:16
  3. ReggeaMan - To moje życie
    Przez Encore w dziale Muzyka
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 01-05-2010, 22:29
  4. Więc mamy wchodzącą w życie 18 grudnia ustawę...
    Przez CoD w dziale Ciekawostki ze świata
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 19-12-2008, 13:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •