Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: problem z czitermi

  1. #1
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Nov 2008
    Przegląda
    brać kase??
    Posty
    299

    problem z czitermi

    W ostatnich dniach liczba cziterów na serwie jest porażająca. I nie mówię tu o gościu który od czasu do czasu użyje wh, ale o typach którzy latają na sh z aimem i zabijają cały team. Wiadomo admin też człowiek ale przez ostanie dni uwidacznia się ich brak na serwerze
    ..widzę szczyt, a za szczytem zaszczyt za zaszczytem, lśnienie mistrzostwa kieruje moim bytem..

    [img]http/img.userbars.pl/20/3968.jpg[/img]
    [img]http/img.userbars.pl/103/20565.png[/img]

  2. #2
    Zgadzam się z tobą dziś to wgl jakiś zlot czitów , adminów nie ma ! czity graja kilka map i wychodzą bo się nudzą.
    Albo to się zmieni , albo serwer spadnie na psy

  3. #3
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Jul 2010
    Przegląda
    Zgierz
    Posty
    118
    ten serwer już powoli spada na psy ;/ tak jak wcześniej był tu jakiś poziom ta teraz kolega który ma mojego steama z adminem i gra od około miesiąca w cs'a ma staty po 15:6, wiem że to nie są dobre statsy ale jak na kogoś kto gra od miesiąca to dajcie spokój ;]

  4. #4
    Junior Member Awatar dsn
    Dołączył
    Fri Dec 2010
    Wiek
    29
    Posty
    3
    admin wychodzi z servera to od razu jakiś botek wchodzi na haxach . . tak nie może być . .

  5. #5
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Ostatnio dostałem admina, gram codziennie po kilka godzin, co chwile banuje jakiegoś cheatera, myślę, że sytuacja powoli wraca do normy.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  6. #6
    Tak już małymi kroczkami serwer wraca do normy , jak nie ma admina to pisze do kupsztali na steam i robi porządek :P

  7. #7
    Junior Member Awatar dsn
    Dołączył
    Fri Dec 2010
    Wiek
    29
    Posty
    3
    jeszcze raz ja . ale poprostu masakra jest , admin wychodzi to zaraz jakiś bot wchodzi na wh albo na aimie .! nie macie pomysłu jak można by było temu zapobiec .?

  8. #8
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    zawsze można adma zaprosić na steam i pisać jak będzie coś nie tak zawsze pisze i żaden nie odmówił wejścia i zbanowania
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

  9. #9
    Member
    Dołączył
    Sat Feb 2010
    Przegląda
    Polska,Brzeg
    Wiek
    27
    Posty
    65
    Dokładnie , to samo zauważam .
    Więcej sprzętu niż talentu .

  10. #10
    Senior Member Awatar JesIon
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    102

    ;]

    ja powiem tak Gdyby stara ekipa adminow taka jak byla kiedys grala dalej i adminowala tak jak poprzednio nie bylo by tego lecz niestety wiadomo nie mozna zajmowac sie tylko csem . Mialem tu admina pol roku temu , teraz on został mi przywrocony z tego co widze z nowych adminow Ogarniety jest tylko SpN jezeli admini beda czesciej grac i nie tylko grac adminowanie w wiekszosci polega na dobrym podejmowaniu decyzji i nie bac sie Robic SSow ani banowac ludzi od tego jest forum gdy ktos dostanie niesprawiedliwie bana wytłumaczy sie na forum od tego jest ;///

Podobne wątki

  1. mam problem
    Przez Maxmard w dziale Problemy z CS 1.6
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 22-12-2008, 15:01
  2. Mam problem wyskakuje mi connection problem
    Przez voitek w dziale Problemy z CS 1.6
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 27-11-2008, 11:37
  3. Problem
    Przez Darek w dziale Problemy z CS 1.6
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-03-2008, 19:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •