Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: masakra...

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Dec 2010
    Wiek
    34
    Posty
    25

    masakra...

    Ten serwer niedlugo upadnie. To co się dzisaj działo to masakra. co 1h wbijał cheater i przez całe 35 min biegał z nożem i zabijał każdego. Wchodził admin banował , 30 min spokoju i znowu. Ogarnijcie coś z tym. Zrobie coś żeby admini byli częsciej online albo zrobie serwer only steam. To co sie dzieje teraz na serwerze to masakra...

  2. #2
    Zgodze się z Tobą , co jakiś czas wbija Cheater na sh i bije oll ;]
    Są 2 nie rozpatrzone podania o admina ;]

  3. #3
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Ludzie, nie rozumiecie, że rekrutacja OFF?
    Na dzień dzisiejszy musimy sobie radzić sami, a H@ ma ogromne doświadczenie i na serwerze adminują tylko zaufane mu osoby.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Dec 2010
    Wiek
    34
    Posty
    25
    to team nie moze zrobic serwera only steam ?

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Feb 2008
    Przegląda
    Polska
    Posty
    1,175
    Only steam i only mało ludzi.. ;] Dziwi mnie, że nie ma przynajmniej jednego admina w ciągu np. tych 35 min. nie wiem ile jest adminów ale jeśli jest dużo to coś nie tak.

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Mar 2007
    Przegląda
    Kraków
    Wiek
    31
    Posty
    45
    Najwyraźniej ich brakuje, wiadomo każdy ma swoje obowiązki i życie więc trudno o to żeby H@ lub admini non stop oblegali komputer,niektóre rzeczy wymagają czasu.
    Nie może być więcej adminów niż graczy bo to do niczego nie prowadzi...

    pozdrawiam
    ,, Grzech za grzech i do przodu ''

  7. #7
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Jul 2010
    Przegląda
    Zgierz
    Posty
    118
    Cytat Zamieszczone przez KupsztalJeza Zobacz posta
    Ludzie, nie rozumiecie, że rekrutacja OFF?
    Na dzień dzisiejszy musimy sobie radzić sami, a H@ ma ogromne doświadczenie i na serwerze adminują tylko zaufane mu osoby.
    Haha rekrutacja off to jest największa porażka H@... Co do doświadczenia nie będę się wypowiadał bo ich osobiście nie znam, ale wiem że H@ nie ma czasu bądź nie chce się już zajmować tym serwerem ... Wgrywa jakieś bezsensowne mody, tak jak te czapki na przykład i tyle ... ;/ Moim już pewnie teraz mało liczącym się zdaniem powinno się zebrać nowy team H@ którzy mieli by czas i chęci by ogarnąć ten serwer... Inaczej żaden admin choć nie wiadomo ilu by ich było nie pomoże ;/ Gdy to się stanie moja drobna pomoc w postaci admina zawsze się znajdzie, na ten moment dziękuję za grę było miło ;]

    PS: Na ten moment po za kłapouchym nie ma żadnego admina na serwerze który by regularnie wchodził na serwer i pilnował porządku, wchodzą sporadycznie gdy mają ochotę pograć sobie na FFA i przynajmniej ja to tak odbieram ,że sądzą ,że mają admina i mają tylko przywileje na serwerze, a obowiązków żadnych... Ja osobiście uważam i podam na moim przykładzie, że admin skoro otrzymał już te przywileje to ma także i obowiązki do pilnowania tego serwera w jakim stopniu tylko może. Dziękuje i pozdrawiam graczy z DD2ONLY pod jaką nazwą by nie było ;]
    Ostatnio edytowane przez npG ; 22-12-2010 o 23:53

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •