Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Podanie o admina by D4NEK

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2010
    Wiek
    31
    Posty
    20

    Wink Podanie o admina by D4NEK

    Nick D4NEK O_o
    Wiek 17
    staż w cs okolo 7lat z przerwami
    Staż na CSP okolo 4miechów
    Doświadczenie w Adminowaniu miałem admina na serwerze cs kotek only dd2 na arbuzowni na 3city.pl i na włanych swoich 2 serwach i 1 kolegi wszystkie 3 juz dawno nie istnieją

    Znajomość AMX : dobra 9/10

    Gram na serwie już ładny czas( wiele osób powinno mnie kojarzyć )
    a składam podanie nie dlatego że są źli admini czy coś ale z powodu takiego że nie ma ich zbyt często albo są wtedy kiedy nie ma czitów a jak są to ich brak oczywiście jeżeli napisze się do nich pomagają ale nie zawsze są online a przecież wszystkim zależy tylko na dobrej i milej zabawie bez oszustów bez ludzi spamujących itp. Mam w miare duże pojęci o administracji serwera potrawie wykryć kto gra na czitach chociaż nigdy nie używałem. Posiadam steam.Jeżeli trzeba płacić składki to nie ma problemu z mojej strony, mam nadziej że moja prośba zostania rozpatrzona pozytywnie z góry dziękuje i pozdrawiam
    {PLD TV}D4NEK O_o

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Jul 2010
    Przegląda
    Zgierz
    Posty
    118
    jestem na tak mimo wszystko że nie gram już tutaj ale poprostu przyda się nowy skład adminów którzy zrobią z tym wszystkim porządek ;]

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2010
    Wiek
    31
    Posty
    20
    dzięki npg za odpowiedz jedna osoba się zainteresowała 1 osoba odpisała w czasie 27 dni więc widać że headadmin admini mają w dupie forum i serwe

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •