Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Żle się dzieje w państwie duńskim.

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2010
    Posty
    25

    Żle się dzieje w państwie duńskim.

    Ludzie czy Wy nie widzicie co się dzieje? Widział ktoś tyle skarg związanych z administracją serwera CS gdziekolwiek w polskim internecie?

    http://www.forum.cs-portal.net/showt...0101#post70101

    Nikt nie odpowiada, nikt nie reaguje. Po co ja kręcę demka na cziterów skoro Wy to macie w dupie?
    Nie dość, że nikogo nie ma jak jesteście potrzebni to jeszcze ignorujecie jak ktoś za Was robotę odwala i czituchów za Was wynajduje! Jesion jak jesteś na Steam to mógłbyś łaskawie zajrzeć na serw i zbanować czita jak Cię ładnie o pomoc proszę! Grać się nie da bo czity robią na Waszym serwie co im się podoba!
    Tutaj macie link z demkami na 2 stuprocentowych czitów
    www.chomikuj.pl/bob_budowniczy3014

    Nie wiem po co to wklejam bo i tak pewnie nikt nic z tym nie zrobi. Nie spodziewam się nawet odpowiedzi na posta ale cóż..... zawsze warto mieć nadzieję.
    Ja administruję na tym serwerku:
    reklama
    zobaczcie sobie, że tam jakoś ludzie nie wypłakują się na forum tak jak tutaj.
    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez LazLo ; 15-01-2011 o 20:07

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Mar 2009
    Przegląda
    Słupsk
    Posty
    271
    Powiem to tak.

    Admini ogólnie tutaj odpierdalają samowolkę .Ola już w *** czasu na forum nie widziałem jak i innych adminów.
    Ja również mam bana bo zostałem niesłusznie zbanowany bez żadnych dowodów .

    A co do ex0n to z tego co wiem to kontakt się z nim urwał z 3 miechy temu . Były 3 serwery teraz widzę że 1 został.
    [img]http/img12.imageshack.us/img12/7743/copguy.gif[/img]

  3. #3
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Jul 2010
    Przegląda
    Zgierz
    Posty
    118
    My nie możemy nic zrobić... To olo musi się wziąć za serwer...

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2010
    Posty
    25
    A teraz to już pojechaliście do końca z tym serwem. Ograniczając broń TYLKO do shotguna i glocka pozbyliście się masy graczy. Sam też już u Was nie gram bo nie bawi mnie takie ograniczenie możliwości graczom. Zawsze mówiono mi, że gra idealna to taka, gdzie interaktywność jest jak największa a u Was zabija się ideę tej gry.
    Szkoda.... po prostu szkoda, że poszliście w złą stronę bo polubiłem Wasz serw. Za to teraz frekwencja spadła Wam drastycznie... tylko czy wyciągnie ktoś słuszne wnioski?
    pozdro

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2010
    Posty
    25
    Coraz bliżej święta? Toż to prawie rok zanim będą święta! Chyba że wielkanocne?

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    zacznijcie coś robić ...
    a ta nuta na serwie... święta już mineły jeden mądry przynajmniej czapki usunął ale nuta dalej ...
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2010
    Posty
    25
    DAJ SPOKÓJ... ten serwer jest bezpański jak pies! NIKT się nim nie interesuje. Wzięli se adminów z Koziej Wólki, którzy sikają ciepłym moczem na to co dzieje się na serwerze. Wyrzuciłbym każdego admina na zbity pysk, który nie zareagowałby na wołanie o pomoc. Po co się pchali po uprawnienia skoro nawet po prośbach o interwencje na steam nie reagują w ogóle?
    Takim uprawnień się nie daje a zabiera!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •