Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Ban dla MACIASa ? Za co ?

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Oct 2010
    Posty
    2

    Ban dla MACIASa ? Za co ?

    Siemanko

    dzisiaj ok. godziny 18:30~ zostałem zbanowany za czity których nie mam.


    BUILD 4883 SERVER (0 CRC)
    Server # 13
    [AMXBANS] ===============================================
    [AMXBANS] Zostales zbanowany przez Ciekawe??
    [AMXBANS] Masz PERMANENTNEGO bana na tym serwerze!
    [AMXBANS] Zbanowany nick : BooBoX^
    [AMXBANS] Przyczyna : ' Wrzuc ssy na cs-portal.net '
    [AMXBANS] Bana mozesz wyjasnic na www.cs-porta.net
    [AMXBANS] Twoj SteamID : ' '
    [AMXBANS] Twoje IP : ' 83.8.123.17 '
    [AMXBANS] =====================================

    Dziwi mnie tylko to czemu zostałem zbanowany skoro wyżej pisze
    "Zbanowany nick : BooBoX^ "
    Chętnie bym wrzucił zdjęcia i udowodnił ze na żadnych czitach nie grałem, lecz niestety żadnych zdjęć mi nie wygenerowało w pliku cstrike_polish. Podejrzewam
    ze to gracz BooBoX^ powinien być zbanowany a nie ja

    Prosze o szybki unban.

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Mar 2009
    Przegląda
    Słupsk
    Posty
    271
    Prawdopodobnie admin się pomylił . Też miałem taki przypadek i po banie zaraz mnie odbanował
    [img]http/img12.imageshack.us/img12/7743/copguy.gif[/img]

  3. #3
    Member
    Dołączył
    Mon Jul 2010
    Przegląda
    Dębica
    Posty
    94
    ss? gdzie? nie ma,nie ma unbana...


    ss zawsze generuje nawet jak nie masz miejsca na dysku więc gatki zostaw dla mamy

  4. #4
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Masz Neostrade?
    Jeśli tak to możliwe, że masz podobny zakres co BooBoX^ i ban poleciał równierz na Ciebie.
    Ja tez tak miałem jakiś tydzień temu, wyskoczyło mi to samo że mam bana,od Ciekawe?? Nick : BooBoX^, wiec zrobiłem restart routera i spokojnie grałem dalej ;D

    To co napisałem nie zmienia faktu, że jesteś podejrzany.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Oct 2010
    Posty
    2
    ss? gdzie? nie ma,nie ma unbana...


    ss zawsze generuje nawet jak nie masz miejsca na dysku więc gatki zostaw dla mamy
    Zrozum ze wyzej pisze 'Zbanowany BooBox^' a ja wtedy mialem nick MACIAS, wiec chyba wam cos sie posralo bo zadnych zdjec mi nie zrobilo. Nie pamietam czy na waszym serwie HLTV jest czy nie ma ale jesli jest to obejrzyj sobie tamte demo kiedy gralem ja a zobaczysz ze zadnych 'magicznych' akcji nie mialem tylko po prostu agresywnie skracalem i fragowalem, proste. Skoro uwazasz ze mam wh to mnie odbanuj, chetnie wejde na wasz serwer, znowu nabije fragi 30/x i wtedy mnie zbanujesz i wrzuce tobie te smieszne ssy.

    Masz Neostrade?
    Jeśli tak to możliwe, że masz podobny zakres co BooBoX^ i ban poleciał równierz na Ciebie.
    Ja tez tak miałem jakiś tydzień temu, wyskoczyło mi to samo że mam bana,od Ciekawe?? Nick : BooBoX^, wiec zrobiłem restart routera i spokojnie grałem dalej ;D

    To co napisałem nie zmienia faktu, że jesteś podejrzany.
    Nie, nie mam neostrady tylko radiowke i stale IP wiec raczej go nie zmienie. Po prostu ten plugin w amxie jest zbugowany skoro ty tez miales taki sam problem jak ja.

    Najgorsze jest to ze banujecie ludzi ktorzy maja najlepsze staty, a nawet nie przyjzycie sie jak graja. Gdybys troche popatrzyl jak gram to bys od razu zauwazyl ze wh nie mam, no ale spoko. Mam nadzieje ze dostane unbana i udowodnie wam ze cheatow nie mam

  6. #6
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Jul 2010
    Przegląda
    Zgierz
    Posty
    118
    Ogarnij stres, ja miałem dzisiaj tak samo... Próbowałeś wgl wejść teraz na serwer ? Ja włączyłem ponownie cs spróbowałem parę razy i jest ok.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •