Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Admini

  1. #1
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Mar 2009
    Przegląda
    Słupsk
    Posty
    271

    Admini

    Admini na tym serwerze to jedni wielcy ....
    "Ciekawe?" z tobą nie rozmawiałem więc na h** się wpie******?
    A to że Mafia jest H@ to nie znaczy że go regulamin nie obowiązuje, wręcz przeciwnie powinien być wzorem a nie bez żadnych dowodów banuje osoby bo mu się tak podoba.

    Wstyd grać na takim serwerze !!

    Taka niestety jest prawda. CS-Portal spada na psy i to niejeden może powiedzieć.
    Ostatnio edytowane przez Ricardus ; 10-10-2010 o 19:15 Powód: Cenzor po uwadze add!.
    [img]http/img12.imageshack.us/img12/7743/copguy.gif[/img]

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Jul 2008
    Przegląda
    brać kasę?
    Posty
    708
    Co do wiadomości Twojej to powiem tak. Nie przeklinamy!
    A co do tego co się właśnie przed chwilą działo na serwerze, to również jestem zirytowany zachowaniem adminów.

  3. #3
    Też mnie zastanawia panująca atmosfera ;] gram już miesiąc na serwerze i zauważyłem że gracze kłócą się i wyzywają a ADMINI nie reagują .
    Nie wspomnę już o osobach na wspomagaczach , bo ich jest dużo ze steam`a jak i z no steam`a .Trzeba coś z tym zrobić.
    Myślę nad wprowadzeniem "zakazu" przeklinania , o ile dany zakaz nie jest już wprowadzony ;]

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2010
    Posty
    25
    Admini nie reagują bo w dupie mają ten serwer. Nie pofatygują się nawet jak proszę o pomoc na steam bo biega pełno czitów z aimem i wh! Widać taka tradycja na tym serwie. PR057AR co Ty robisz na tym serwie dla cziters only to ja nie wiem? nawet przez micro mówią, że mają WH bo wszyscy mają! RACJA, bo tam WSZYSCY mają czity! Jest nas bez czitów zaledwie garstka co zaglądają na ten serwer. Widać o to im chodziło, żeby serwer dla czitów stworzyć.

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Jan 2011
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    133
    Na cs-portal jest coraz więcej czitów... admini mają to jednak w poważaniu jedynym na którego zawsze można liczyć to Kupształ ! i on jakoś zawsze masz czas i nie ma problemu żeby wejść na serwer i zobaczyć co się dzieję.... tak samo Kłapouchy wchodzi jak tylko może... ale oni też nie siedzą 24/h takze gdzie jest reszta adminów?? ;/ (jest tak admin wchodzi czity wychodza admin wychodzi wracaja) i tak jest zawsze ...trzeba coś z tym zrobić... !!! i to jest PILNE !

    a tak po za tym jest utworzony nowy serwer cs-portal 4fun na którego zapraszamy
    Pozdrawiam
    K.a.r.i.n.k.a

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •