Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: AFK i regulamin

  1. #1
    Member Awatar todi88
    Dołączył
    Tue Aug 2010
    Przegląda
    ja jestem?
    Posty
    46

    AFK i regulamin

    Przydało by sie wrzucic jakis plugina na afk, bo czesto stoi ktos z paka na respie i automatycznie psuje sie gra, ludzie zaczynaja wyzywac bo nie pomysla ze kolesia nie ma przy kompie, leca kicki admin nie zawsze wywali takiego typka z serwera(jesli jest w ct) tylko z calym teamem leca na respa i pilnuja paki itp itd. Juz chociaz zeby jakies Afk info bylo, to zawsze bylo by cos. A co do regulminu ktory sie wyswietla przy starcie gry.Wszystko fajnie,teraz wiadomo co i jak ,nikt nie bedzie sie sprzeczal (chociaz i tacy sie znajda) co do zasad gry, ale chcialbym skierowac prosbe do adminow. Skoro jest regulamin i kazdy go akceptuje to potem juz nie zwracajcie uwagi za lamanie, po prostu kick i niech sie w koncu naucza zasad. Dzisiaj rano wszyscy przeklinali i wyzywali jak najeci, i tylko zwracano im uwage a przeciez nie o to chodzi. Klnie jeden ,zwroci mu sie uwage ale zaraz drugi klnie i tak w kolo macieju, do tego dochodza krzyki przez mikro,dzieci i puszczanie muzyki w trakcie gry. Bo nie raz gracze udowodnili jaka z nich cholota, widac to jak Buszek jest na serwerze i kickuje za przeklinanie, ale ci dalej wracaja iznowu klna i zaraz nastepni. Moze w zwiazku z tym tez warto by bylo pomyslec o jakims pluginie maskujacym przeklenstwa albo automatycznym kickowaniu(nie wiem czy taki plugin jest nie znam sie). Serwer jest naprawde dobry wiec mysle ze warto bylo by sie tym zajac.

    Ps. Kiedys mozna bylo wylaczyc roundsound a teraz nie mozna. Muzyczka fajna, wszystko elegancko ale po jakims czasie juz glowa boli. Pomyslcie nad tym. Dziekuje za uwage

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Jul 2010
    Przegląda
    Zgierz
    Posty
    118
    Popieram w 100%.
    Gracze mają sobie za nic regulamin po mimo ostrzeżeń i kickow. Lepiej jakiś plugin maskujący, nie będzie wtedy problemu. ;]

  3. #3
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    wali ?
    Posty
    381
    Albo można dać plugin, który przekazuje, po iluś tam sekundach, graczu pakę od osoby afkującej i problem będzie załatwiony

  4. #4
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Jul 2010
    Przegląda
    Zgierz
    Posty
    118
    W każdym razie coś takiego na pewno się przyda, myślę że to jest bardzo dobry pomysł i można by było to jak najszybciej ogarnąć. Poszukam kilka przykładowych pluginów i dam edit, może się przyda ;]

    @edit
    kilka linków do pluginów odnośnie afk, bomb afk i cenzury ;]
    A ten wykrywa aim bota, może się przydać gdy ktoś wchodzi na mh, a nie ma żadnego admina
    Kod:
    http://forums.alliedmods.net/showthread.php?p=689045
    Mam nadzieje że się coś przyda, pluginy nie sa typu fun, tylko po to by poprawić wygode gry na serwerze. ;] Szukam jeszcze amx_banneo, bo również może się przydać ;]

    @edit2
    Niestety jedyne co znalazłem jeśli chodzi o banneo to jest tylko to
    Kod:
    http://cspuchatek.pl/pluginy-amxx/47099-banneo-v10.html

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Nov 2008
    Przegląda
    kostrzyn
    Wiek
    30
    Posty
    864
    Dobra robota Incognito
    Teraz trzeba czekać co H@ na to.
    Strzeżcie się hardcorów bo nie wiadomo czy i tobie [you:a262f41187] nie urwą od internetu
    Muzyka reggae na wszystko pomaga

    [you:a262f41187] Pozdrawiam

  6. #6
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Jul 2010
    Przegląda
    Zgierz
    Posty
    118
    I co z tematem ?

  7. #7
    Member
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    52
    czekamy na H@ ale jakos nikt nie chce tu zajrzec ;/ kawal dobrej roboty odwalił incognito i nikt sobie nic z tym nie robi , moze wgl niech ktoś wyższy ranka zadecyduje czy wgl bedzie to wgrane na serwa , chodzi mi o te pluginy ..
    Pozdrawiam


    - ##shoOter## -

  8. #8
    Member Awatar todi88
    Dołączył
    Tue Aug 2010
    Przegląda
    ja jestem?
    Posty
    46
    No wlasnie...tymbardziej ,że ostatnio serwer jest czesto wylaczony to mozna sie zajac takimi sprawami

  9. #9
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Jul 2010
    Przegląda
    Zgierz
    Posty
    118
    Odświeżam... może wypowie się ktoś kto się tym zajmuje ? ;]

  10. #10
    Member
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    52
    nie no to juz sie robi smieszne , nikt nie zajmuje sie tym .. podobnie jak tym ze ludzi zakladaja tematy z cziterami .. mianowicie zgłaszaja cziterow na serwie a admini nie banuja ich , jesli banujecie napiszcie "zbanowany" zeby kazdy wiedzial ze jak juz sie poswieca i kreci demko i zaklada temat to nie na darmo i admini to docenia np jakims " pomogl " ? czekamy na kogos wyzszego ranga od nas xD
    Pozdrawiam


    - ##shoOter## -

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Regulamin
    Przez diLL w dziale Video Poradniki
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-05-2010, 18:36

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •