Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: -PABL0-

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Aug 2010
    Przegląda
    się biorą dzieci ?
    Posty
    10

    -PABL0-

    A więc tak: dziś kumpel do mnie przyszedł i wszedł na wasz serwer. Pograł troszkę i po chwili ban od admina npg z powodem: "wrzuć ssy które ci zrobiłem". Chciałem powiedzieć iż jest to pomyłka gdyż wczoraj żadnych ssów nie dostałem, co więcej nie pamiętam żebym tu wczoraj grał. Byłoby łatwiej gdyby na forum był AMXbans, można by było zobaczyć czy rzeczywiście ktoś o moim nicku dostał bana, bo to na prawdę nie ja. Ja tutaj ssy miałem raz robione i je wstawiłem. Jak wyświetlił się ban od razu zminimalizowałem CSa żeby zobaczyć czy są jakieś ssy robione przez npg. Nie było. Tyle z mojej strony, proszę o rozstrzygnięcie tej pomyłki.

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Jul 2010
    Przegląda
    Zgierz
    Posty
    118
    Jestem pewny że robiłem Tobie ss, skoro ich nie masz to masz problem... Sobie wchodzą dzieci raz na wh, a raz nie, jak mają ochotę na grę z hakami lub bez... Każdy może potem powiedzieć że to nie on grał...

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Aug 2010
    Przegląda
    się biorą dzieci ?
    Posty
    10
    No wybacz, ale dzieckiem nie jestem a na hackach nie gram. Nie macie dostępu do AMXbans? Może grał ktoś na moim nicku lub coś...? Gram na tym serwerze już od dłuższego czasu, z tego co wiem nikt nie miał żadnych pretensji bo jakoś swoim skillem nie świecę... Proszę o jakieś sensowne rozstrzygnięcie bo takie gadanie, że mi robiłeś SS dla mnie równie dobrze nic znaczy, tak jak dla Ciebie moja gadka, że nie mam tych SSów... Na czitach nie gram, nie grałem i nie mam zamiaru.

  4. #4
    Member
    Dołączył
    Mon Jul 2010
    Przegląda
    Dębica
    Posty
    94
    AMX BANS NIE MA... narazie wgl

    @topic nie wiem co mam o tym sądzić, ale rzadko kto podszywa się pod gracza więc słabo to widze

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Aug 2010
    Przegląda
    się biorą dzieci ?
    Posty
    10
    Tak więc wasza pomyłka = mój pech ? Żadnego bana nie dostałem wczoraj na serwerze więc ssów też nie mogłem dostać, logiczne ;s. Ale już tak jest że taki zwykły nonstimowiec jak ja nie dostanie ub bo pewnie kłamie, znam mnóstwo takich przypadków z innego forum... możecie sobie myśleć cokolwiek, ale ja czitów nie miałem, tak samo jak ssów i bana więc to jedna wielka pomyłka ! Mam w cstrike pełno screenów, ale od npg żadnego, z waszego serwera mam tylko te od 'bez dzwieku na aimie' czy coś takiego

  6. #6
    Member
    Dołączył
    Mon Jul 2010
    Przegląda
    Dębica
    Posty
    94
    Nie to nie jest nasza pomyłka : )tylko twój pech... admin robi swoje a ty porostu miałeś pecha : ) Zmień nick i graj... jak masz zmienne, jak nie to ban zostaje jak dla mnie.

  7. #7
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Jul 2010
    Przegląda
    Zgierz
    Posty
    118
    Ciekawe dobrze powiedział... Jak masz zmienne ip to graj pod innym nickiem, być może miałeś pecha że ktoś wszedł na twoim nicku i grał na haksach. UB nie będzie. Temat zamknięty, chyba że jakiś H@ ma coś do powiedzenia.

    @down Dokładnie 9.90 nie boli ;]

  8. #8
    Member
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    52
    masz 26 lat ... ile grasz w cs ? moze juz czas zeby kupic steam ?
    Pozdrawiam


    - ##shoOter## -

  9. #9
    Member
    Dołączył
    Wed Jul 2010
    Przegląda
    Pułtusk
    Posty
    35
    Czy ma kupić steam czy nie to jego prywatna sprawa... W wieku 26 lat (jak podał na forum) ma się już inne wydatki... Tak, "Ciekawe??" ma racje, masz zmienne IP to wejdź na innym nicku, oczywiście to jest ponad prawem, ale jak się upierasz to nie masz innego wyjścia chyba że, admin poda datę i godzine a Klapek sprawdzi na jakie IP poszedł ban.

    Ps. Moim zdaniem ciężka sprawa że, dostałeś perma dzień wcześniej, a następnego dnia byłeś na serwerze... Proszę to przemyśleć. Chyba że jak w/w masz zmienne IP

  10. #10
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Jul 2010
    Przegląda
    Zgierz
    Posty
    118
    Cytat Zamieszczone przez Buszek
    chyba że, admin poda datę i godzine a Klapek sprawdzi na jakie IP poszedł ban.
    Nie da rady ;] Ogólnie mam słabą pamięć, co dopiero w których godzinach go zbanowałem ;]
    A i żeby nie było, że z kąd tak to pamiętam, że go banowałem. Mam pamięć wzrokową i nick z pewnością zapamiętam ;]

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •