Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz abym uzyskał admina na serwerze FFA?

Głosujących
6. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Nie

    2 33.33%
  • Tak

    4 66.67%
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: [Admin] Buszek`

  1. #1
    Member
    Dołączył
    Wed Jul 2010
    Przegląda
    Pułtusk
    Posty
    35

    [Admin] Buszek`

    Nick na serwerze: Buszek`
    Wiek: 21 lat
    Znajomość amx: 9/10
    Gdzie mam/miałem admina: Mam admina na cs-portal.net dust2 only.
    Dlaczego ja: Ponieważ, będąc adminem na "dust2 only" nabrałem doświadczenia w sprawowaniu władzy na serwerze i uważam że, mógłbym pomóc w prowadzeniu serwera na korzyść graczy i nie tylko. Wczoraj udało mi się zagrać pierwszy raz na FFA, ale jak zauważyliście od razu napisałem 2 tematy o dwóch różnych cziterach. Brakuje wam ludzi którzy by ogarniali serwer FFA i nie widzę przeszkód dania admina człowiekowi który owy zaszczyt posiada na "dust2 only", a mianowicie - dust2 only to serwer który posiada jedną mapę, jak wiadomo każdy by chciał urozmaicić sobie życie i zagrać inną mapę, więc jakie są przeciwwskazania żebym dostał admina? Dodam że, jeszcze nie przeczytałem o sobie żądnej skargi na forum od kąd dostałem admina.
    Staż: Steam - 2007 luty, gram od połowy 2006 roku.
    Ile dziennie grasz na serwerze: Bardzo różnie, jak tylko dziewczyna nie marudzi. W dzień po 17:00 pare godzin i jak wrócę wieczorem to zdarza mi się do 01.30 w nocy jak tylko są ludzie.
    Akceptujesz regulamin: Tak!

  2. #2
    Senior Member Awatar army of the pharaohs
    Dołączył
    Thu Mar 2009
    Przegląda
    Pińczów / Kraków
    Posty
    198
    Osobiście jestem na nie , skoro masz admina na DD2 to zajmuj się nim.
    Póki nie ma ani Ex0na ani głównego H@ czyli OLA , proponuję zawieszenie rekrutacji , nawet nie wiemy czy to nasz serwer.
    [img]http/www.cs-portal.net/foto/userbar/fan.png[/img]

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Mon Jul 2010
    Przegląda
    Zgr
    Posty
    10
    generalnie mysle ze wybor bucha na admina na 2 serverach jest bardziej kompetentny niz wybor niektorych na stanowisko adma na jednym serverze. if you know what i mean P:
    yes sir

  4. #4
    Member
    Dołączył
    Wed Jul 2010
    Przegląda
    Pułtusk
    Posty
    35
    army of the pharaohs Dobra Misiu tu nie chodzi o to ze mam admina na dust2 only, ale o to że zauważyłem marne 5 osób na serwerze i "0" admina o czym to świadczy? Śmiesz powiedzieć zajmij się dust2 only, ale zobacz w liście cs ile on ma plEjerów a ile FFA! Tak że, nie wiem jak u was, ale u nas serwer ma się dobrze a nawet swEEtaśnie, cziterów nigdy nie wytępisz, nawet siedząc 25 h na 24 h, bo to NS/S ale ulepszysz grę potencjalnym graczom! Kończąc moją wypowiedź - nie składam admina jak EMO dziecko, po czym chodzę po prowincji i się chwalę. Mam na celu rozwinięcie cs-portal.net do stopnia w którym będziemy s*ać tymi graczami na serwerach!!!

    Ps. Skoro masz admina na FFA, to zajmij się nim

    Pozdrawiam!

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Aug 2010
    Przegląda
    Suwałki/Wrocław
    Posty
    24
    Ten serwer FFA ogólnie trochę śmieszny. Jak jest jeszcze nuke/inferno/d2 to ludzie grają, też sobie czasem wejdę, ale jak się zmienia na westwood albo coś tego typu to od razu 0 ludzi, bo taka mapa typu westwood to bezsens, chociaż na ns dużo dzieci nią się jara, ale nie w przypadku tego serwera akurat chyba. Aim mapy są ok, np. aim_map, aim_map2, aim_headshot, czy awp_india i czasem ludzie na nich tam grają, ale mnie np. odrzuca przez te 5 sekund ochrony, totalny bezsens, jeśli już to zróbcie sekunde/dwie, ale nie 5, bo gra w ogóle dynamikę traci, nie wspominając już o tym, że jak ktoś w środku rundy wejdzie ma 5 sekund nietykalkości a inni normalnie, także nad tym bym pomyślał i zostawiłbym standardowe mapki d2, inferno, nuke, train, dust i kilka aim_mapek i na pewno więcej ludzi by grało. Admina bym mu dał, nie zaszkodzi a zysk z wpłaty będzie ;]

  6. #6
    Member
    Dołączył
    Wed Jul 2010
    Przegląda
    Pułtusk
    Posty
    35
    Yyyy... Jakiej wpłaty?

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Aug 2010
    Przegląda
    Suwałki/Wrocław
    Posty
    24
    Myślałem, że tu się płaci za admina

  8. #8
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Jul 2010
    Przegląda
    Zgierz
    Posty
    118
    Nie ma tutaj wpłat ;] Jestem za daniem admina Buszkowi na ffa ;] Sam także myślałem o tym serwerze by jakoś go wybić, bo cały czas dd2 to trochę już się staje nudne ;p On napewno sobię poradzi w roli admina na dwóch serwerach ;]

    @DOWN Oto wypowiedź 18'latka !!! \/

  9. #9
    Member
    Dołączył
    Mon Jul 2010
    Przegląda
    Dębica
    Posty
    94
    buszmennn xD oczywiście,że na tak Pomocny,miły ;P no i wgl jest zaje..... ;D

  10. #10
    Member
    Dołączył
    Wed Nov 2009
    Przegląda
    Galaktyka Kurwix
    Wiek
    33
    Posty
    50
    No chyba tylko ankiety brakuje .
    Ale tak to oczywiście na plus. Mnie tam nigdy nie przeszkadzało posiadanie admina na 2 czy większej ilości serwerów. Wiek, staż gry, zbajomość amx, świadczą zecydowanie na twoją korzyść. Na tak

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •