Strona 26 z 47 PierwszyPierwszy ... 1625262736 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 251 do 260 z 464

Wątek: Dokończ zdanie

  1. #251
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Jan 2007
    Przegląda
    Kłaj
    Posty
    648
    Mała drobnostka;D
    [img]http/img29.imageshack.us/img29/100beztytuudag.png[/img]
    "Przyjaźń z kobietą zawsze kończy się miłością."H.Sienkiewicz

  2. #252
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2007
    Przegląda
    Qłaj
    Posty
    802
    ...i nie trafia pupą na deske...
    [you:250e110226] wiesz ze zaraz cie gollum zje

    Zanim zadasz jakiekolwiek pytanie sprawdź TUTAJ
    Lekcje używania forum:
    LEKCJA1
    LEKCJA2

  3. #253
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Jan 2007
    Przegląda
    Kłaj
    Posty
    648
    gdyz mial krzywa dupe i gdy sral to kupa lezala obok kibelka
    [img]http/img29.imageshack.us/img29/100beztytuudag.png[/img]
    "Przyjaźń z kobietą zawsze kończy się miłością."H.Sienkiewicz

  4. #254
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Mar 2008
    Przegląda
    jesteś mała?
    Posty
    127
    musiał chodzić do lekarza !...

  5. #255
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Jan 2007
    Przegląda
    Kłaj
    Posty
    648
    lecz ten mu nie pomogl
    [img]http/img29.imageshack.us/img29/100beztytuudag.png[/img]
    "Przyjaźń z kobietą zawsze kończy się miłością."H.Sienkiewicz

  6. #256
    Member
    Dołączył
    Thu Jul 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    72
    .. a wręcz go skrzywdził, upośledził i bardzo pobił....
    [img]http/www.cutt.pl/userbars.jpg[/img]

  7. #257

  8. #258
    Przyjaciel
    Dołączył
    Thu Mar 2007
    Przegląda
    brać towar ??
    Wiek
    30
    Posty
    867
    Pewnego pięknego słonecznego dnia około godziny 6 rano... Wstalem o godzinie 6 ran i Poszlem sie wysikac ale kiedy chciałem sobie go potrzymać okazało się, że nie mam grzyba wtedy wziolem pesete i zaczolem wyrywac wloski z cebulkami Po czym okazało się że to nie bylo pasta To był malutki krab łonuso żerca i to on zjadł moje łono. Gdy uciekł do piwnicy, pobiegłem za nim i Jego matka chciała mi zjeśc pozastalośc pitolka + lono i wtedy wytrysneło na nia białe geste Płyny wytworzone z sokowirówki którabyla babuni, wiec wzielem i ją wytarłem Ręcznikiem lecz ten okazał się zwierzęciem futerkowym zwanym kotem który był obszczymurem podwórkowym i szczal po kolpakach policyjnych polonezów których juz nie produkują. Dlatego wyrzuciłem kota przez okno lecz on złapał się Stanika Dody wiszacego Na podworko i woąchał go waląc konia Którego szukał bardzo długo. Lecz po poszukiwaniach ujrzał dziurę w słupie wysokiego napięcia, który prowadził do do gory. Kotek bez namyslu zaczoł wspianc sie po nim, gdy juz byl na gorze WYsikał się na Stanik DOdy Wtedy wtedy walnął gruchę do głównego zbiornika i Dorwal Go KUC Pony i wyruchal w Dupsko I Spotkał dode i sie pyta, Dasz mi dupke do wylizania i do doda Tak zawsze o tym marzyla Pragne Cie radzio to BYl pedal bo gral w POlicyjnym klubie i slychac tylko odglosy Ale mały hahaha Raduś sie zmartwił i powiedział ze woli juz Patrycje Walish bo ma zebyjak trygrys szablozebny wtedy wyciągną mikroskop i Zaczoł szukac małego grzyba umiejscowionego na Dupie swojego Psa Leszka i wtedy zaczol
    Jęczeć, ponieważ Probojac zdrapac prod pies zaczol Mu wylizywac Jego Wilgotna Muszle i robiąc to strzelił kac kupe Którą potem zjadl wtedy poszedl Na Imprezę urodzinową dody i chciał ją pocałowac lecz ona go Jebl... w Waca i zapiszczal po czym powidzial
    Oh, oh, oh.... Mój grzyb... Idę do Ginekologa po Gumimeny z 3 i 2 otworkami oraz tabletki Extazy potem całą noc walił kona ustami PRESLEJOWIi przez przypadeg go orzygal kwasem siarkowym co mu stopiło Włosy łonowe teraz ma perukę i ciągle mu spada przy podnietach dlatego skleił na super gluta ale przykleił sobie również penisa do nogi i jak mu stawał wywalał się na plecy więc Urwal go i wiertarka zrobil sobie cipke gdyz
    nagle zza rogu wyszła doda która jest lesbą dlatego majdan został pedałem, żeby zrobić jej przykrość aona też została pedałem i poszli do łóżka majdan wyrwał jej sylikon z cyckow zeby powiekszyc sobie penisa kotory byl wielkosci pena macka Of Tibia czyli mini metrum potem poszedł do Ginekologa o pomoc przy powiększeniu penisa wtedy on eksplodował a ginekolog został ospermiony Biedak zaczął uciekać i i sie potchnoł o penisa majdana który eksplodował wtedy ginekolog przykleił się do ściany
    Majdana Krew z penisa oblała Ginekologa i odkleił się od sylikonow dody nagle z gabinetu ginekologa usłyszano krzyk dody z powodu utchniecia wibratora w nosie poprzez powód wybuchu penisa majdana z lewej szawki pod komadą nad biurkiem wyleciał zbiur Wibratorów Ginegologa i zobaczyl psa i zobaczyl smierdzacego macka ktory gra w tibie na religi w tedy katechetka cisnela wibratorem w głowę ucznia a majdan
    jej za to sutki ukrecil i to nie byla katechetka, tylko ruda, najbrzydsza uczennica. Wtedy on przeprosil ja za to a katechetce łeb urwał i Majdan poszedł siedziec na 3-4 latka wtedy odbył sie pogrzeb katechetki a w więzieniu zrobili mu z zupę z sczynów wielbłąda i Koziego serwa z podlaski wtedy przylazł sam prezydent Bush i powiedzial "Chce Byś grał w drużynie "Dzikie Krzaki" majdan na to rzekł a czy będzie tam dzicz?
    oczywiscie, ale nie zabraknie tez spamerow wiec ? na to on się zgodził i żył z Bushem i rodzinie gejow Bamerów Którzy robili codziennie dzicz Po skończeniu Dziczy! przenieśli robić ją gdzie indziej Tym miejscem było publiczna toaleta. Gdzie Ferdynant K. i Marian P. załatwiali swoje fizjologiczne potrzeby nastepnie Wyszli z Toalety i Przed toaletom walczyli C-T i Terroryści więc Ferdynant.K walnął JEdnemu HEadshota a Marian
    uciekł z pola Bitwy i był prześladowany do końca życia wtedy Marian.p postanowił kupic sobie m4 na wode i całemu ct Polał gacie wtedy bylo im mokro iuciekli na respa kupili awp no i wtedy ustrzelili Mariana w nogi wtedy chwycił nogę w garści, i zaczął skakać na jednej nodze w ich kierunku,krzycząc niczym Rambo Wyjoł nóż i wszystkich zadzgał wtedy nadleciał prezydent i premier RP i powiedzieli mu zadzgac terrorystów ct są
    moi wtedy Kaczka Kupił USP i szedł sam na 20 TT i umarł przy 1 wtedy Wyskoczyło Zombie z krzaków i wskoczylo do innych krzakow i po chwili Uciekło Zatrzymało sie i wruciło po to by wyruchac dode aby miała orgazm nie z tej ziemi a potem Zobaczyła radka którego już nie kochałaRozkazała Zombi aby go zjadło i i znow skoczyl w krzaki po dode ale ona mu zasadziła kopa w dupe w tedy ruszył w podróż do pacanowa Kiedy był w pacanowie Spotkał koziołka matołka który dał mu Parówe Wacka (taka gumowa) i razem się bawili do samego rana wtedy jego stara z nudów konia waliła i powiedziała że "Niestety moje nasienie już dawno wygasło." więc zrobili dużego obciągniętego flakona gdyż musieli
    przerwać ponieważ jego stara zrobiła kupe i razem chcieli ją ze smakiem zchrupać jednak okazało się że jest PRZETERMINOWANA i mieli pecha wiec wpadli na pomysl zeby obciągnąć mu i już ale nie stety to sie nie udalo bo miał zgagę i wymiotował na olbrzyma bo stanął mu jak drut i wziął stoperan lecz poszedł do lekarza pazdiocha i on mu piwiedzial ze jest choru na : Downa , ADHD Chłopak się załamałlecz pocieszyła go myśl o ze jest chory tylko na 2 choroby wiec poszedł do dziewczyny i powiedział jej że ma duże jaja a ona na to a ja duzego pitola Ale jej obcieli bo nie mogli sie bzykać gdyż nie kupili sobie łóżka, więc poszli pod most ale tam było nie wygodnie więc poszli do caritasu ale Ich tam nie wpuścili wiec poszli do jakiejś zagrody,z której Przyszedl bobo i ruchnal wsyztskich w pupke a jogi była duża poto by walnąć w łeb i dać mu w nogę postrzeloną przez Bruca Willisa z kałachem, z ktorego wypadlo 29 naboi, boo mial krzywe zęby liczył piasek na ziemi bo nie miał co jeść ponieważ brakło desek w piaskownicy przez pewną wichurę co się nazywa gówno na kółkach lub stara panna spod cmentarza, bądz wujek Zdzisław który nie umie śpiewać bo odcieli mu jajka ponieważ były za cięzkie i za małe .. i dlatego poszedł do weterynarza, aby zamówić sobie kastracje, tam spotkał psa i mu wyrwał jaja żeby po kastracji zrobić sobie przeszczep. Niestetynie dalo sie tego przeszczepu zrobic poniewaz pies był po kastracji, a to co mu wyrwał było zgniłe i śmierdzące Okazało się że szpital zamknięty, bo pielęgniarki zaczęły strajkować z powodu niskich podwyżek. I nie starczało im na psie gówno w puszkach, bo sprzedawca miał ogromnego psa o nazwie Puszek. Jednak nie poddały się psie hemoroidy i zaczoł rzygać na swoją koleżankę. Następnego dnia wielki terrorysta po ruskich sterydach zaczął biegać i śpiewać jestem pedałem mowie ci,przewrócił i powiedział ale ze mnie pedał, wiec się wkurzył i pobiegł zabić
    Countera który srał nie opodal w krzakach kampIąc się i czekając na meteoryt który Spadł mu na twarz i spytał sie mamy czym ty mnie karmiłaskwasem? to dlaczego taki CENZOR jestem... I do tego nasikał mu na twarz budząc w nim podziw. Następnego dnia glebnął twarzą w chodnikale nie martwiąc się niczym pozbierał zęby do kieszeni i poszedł spać, gdyż był tępy jak zardzewiały nóż który dostał od Mikołaja który miał trzy jajka wielkości takkiej jak WTC przed atakiem terrorystycznym, bo smarował je ruskimi sterydami z Syberii marki Adidas. Tak się napalił aż jedno wyleciało ale zostały mu jeszcze dwa, więc wrócił do domu gdzie czekała na niego stara z kolacja ktora jest nieswieza bo miała ponad tydzien i dlatego te jedzenie było nie smaczne i osiadła na fotelu i powiedziała Może się zabawimy z twoimi kumplami ktorzystoją pod twym domem, i jędzą chleb z masłem. Mikuś odpowiedział spadaj mała do domu, bo bo ci masło zamarznie i bedzie z niego kostka ktora
    zostanie na podłodze i będę musiał zlizywac i przeypchac do pobliskoego rowu, bo niechce mi sie go podnosic poniewaz Mam prostatę, którą chcieli mi ją wyleczyć, ale miał za małego i się nie dało dlatego powiedział ,,NIE BęDZIE NICZEGO" ale i tak dawał jak
    w burdelu i dlatego postnowił się powiesić to miał być smutny koniec ale Wzial sie w garsc i powiedział ! nie zrobię tego ponieważ jestem ładny ale głupi i chory na chorobę "nie mam penisa". Zastanawiał się czemu akurat on ją ma bo jest tylko taka 1 Mała drobnostka
    i nie trafia pupą na deske gdyz mial krzywa dupe i gdy sral to kupa lezala obok kibelka musiał chodzić do lekarza ! lecz ten mu nie pomogl a wręcz go skrzywdził, upośledził i bardzo pobił poskarzyl sie na policji
    Lekarz dostał wyrok i podnosił mydło w pudle...


    Posty skopiowane z całego tematu by Sasek666Ž
    .

  9. #259
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Jul 2008
    Przegląda
    brać kasę?
    Posty
    708
    Hhahahaha boski wierszyk wiszedl..

  10. #260
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Sep 2007
    Przegląda
    Piaseczno
    Posty
    674
    Dłuższego się nie da?
    [img]http/www.nSports.pl/images/linkus/13.png[/img]
    Nie tylko user, ale też Bukmacher

Strona 26 z 47 PierwszyPierwszy ... 1625262736 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. dokończ zdanie
    Przez Nister w dziale Gry i zabawy forumowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 08-03-2009, 20:40
  2. dokończ zdanie 2
    Przez Nister w dziale Gry i zabawy forumowe
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-10-2008, 16:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •