Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: Administratorzy z różnych serwerów.

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Aug 2010
    Przegląda
    zza monitora
    Posty
    13

    Administratorzy z różnych serwerów.

    Otóż moja propozycja jest taka jaką dałem w tym temacie click. Po chwili namysłu od napisania tamtego postu, doszedłem do wniosku że to nie jest dobry pomysł offtopować, bo zaraz dzieciaki zaczną to samo.

    Jestem administratorem serwera "Cs-Portal.net [TP]" (ostatnio dołączony serwer). Na naszym serwerze grane są często mapy, których nie lubię, dlatego zmieniam serwer. Ostatnimi czasy, zmieniam serwer najczęściej na któryś z naszej sieci. Jednak z tego co zauważyłem, sporo cheaterów tam się kręci. Moja propozycja jest taka, aby wymienić nas adminami, tj. administracja z TP na FFA, GG i D2 i pozostali na pozostałych serwerach, wiecie o co mi chodzi.

  2. #2
    Senior Member Awatar army of the pharaohs
    Dołączył
    Thu Mar 2009
    Przegląda
    Pińczów / Kraków
    Posty
    198
    A moja propozycja jest taka aby zostało tak jak jest , jeżeli Ci nie pasują mapy to już pisz do H@ serwera.Skoro dostałeś admina na TP to zajmuj się nim a nie szukaj zbędnego rozwiązania.
    [img]http/www.cs-portal.net/foto/userbar/fan.png[/img]

  3. #3
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    wali ?
    Posty
    381
    Moim zdaniem Twój pomysł to dużo niepotrzebnej roboty.

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Jul 2010
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    23
    dobrze powiedziane , to by wywolalo zamieszanie , za duzo adminow by poczulo swobodę poruszania sie po serwerach zamiast pilnowac wczesniej swoich. Najlepszym sposobem na to jest zrobienie serwerow ONLY STEAM , wiem , ze gralo by 70% mniej ludzi ale i za to 70% mniej cziterow. Albo jakis program np sXe - Injected .

    pozdrawiam,DANCER.
    "Nie chwal się , że kogoś znasz..żyj tak aby chwalono się Tobą..."

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Aug 2010
    Przegląda
    zza monitora
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez army of the pharaohs
    jeżeli Ci nie pasują mapy to już pisz do H@ serwera
    Bardziej mi chodziło o mapy typu "de_westwood" bardziej porytej mapy nie spotkałem, a gracze co 80min nominują ją i votują, dlatego zmieniam serwer.

    Cytat Zamieszczone przez army of the pharaohs
    Skoro dostałeś admina na TP to zajmuj się nim a nie szukaj zbędnego rozwiązania.
    Problem w tym że grałem na sw. D2 jakieś 5 razy, i to jakieś 20-30min za każdym razem i admina nie spotkałem. Na serwerze TP praktycznie zawsze jest jakiś admin, albo na serwerze albo na steam i w każdej chwili może wejść i zbanować cheatera.

    Cytat Zamieszczone przez DANCER
    to by wywolalo zamieszanie , za duzo adminow by poczulo swobodę poruszania sie po serwerach zamiast pilnowac wczesniej swoich.
    Może deczko przesadziłem, lepszym rozwiązaniem byłoby podanie loginów steam adminów na say`u co kilka rund, w razie cheaterów wystarczyłaby szybka interwencja.

    Co do sXe, jestem za. Powinniśmy to wprowadzić na wszystkich serwerach. Może i dużo roboty, ale mniej cheaterów.

    Cytat Zamieszczone przez Seq
    Moim zdaniem Twój pomysł to dużo niepotrzebnej roboty.
    Fajny offtopic, i nie mów że sobie postów nie dobijasz ;D Bo argument powieliłeś z postu wyżej, a nic więcej nie wyjaśniłeś :P

  6. #6
    Member
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    52
    to nie wypali moim zdanie , chodz ja takze jestem za tym ze to jest nie potrzebne ;/
    Pozdrawiam


    - ##shoOter## -

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Aug 2010
    Przegląda
    zza monitora
    Posty
    13
    Cytat Zamieszczone przez grajos14
    to nie wypali moim zdanie , chodz ja takze jestem za tym ze to jest nie potrzebne ;/

    Jak już coś piszesz, to się rozpisz... Bo takie SzarlotkaJelenie, to zwyczajne wbijanie postów.


    A co powiecie na to sXe? Bo z tymi adminami to faktycznie przegiąłem, jedyna wada jest taka że ktoś może np. używać komputera rodzeństwa, które nie dało mu "admina na komputerze" i nie może dodawać programów. Ale co do samego sXe, to jestem za. NS nie mogliby cheatować

  8. #8
    Senior Member Awatar JesIon
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    102
    Cos Takiego jest niepotrzebne myslisz ze jestes jakims najlepszym adminem i jak ty bedziesz Np na FFa lub D2 To nie bedzie cziterow ?? zastanow cie nie bedziesz gral 24/7 w csa i Banowal bo to jest nie mozliwe pozatym na kazdym Modzie Sa Dobrzy admini i nic nie trzeba zmieniac mysle zeby zamknac temat ! ;p

  9. #9
    Przyjaciel
    Dołączył
    Wed Nov 2008
    Przegląda
    kostrzyn
    Wiek
    30
    Posty
    864
    Dokładnie tak. Zamykam, bo OT się robi.
    Strzeżcie się hardcorów bo nie wiadomo czy i tobie [you:a262f41187] nie urwą od internetu
    Muzyka reggae na wszystko pomaga

    [you:a262f41187] Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. siec serwerow! szukamy serwerow i rozdajemy darmowych adminow
    Przez kainita90 w dziale Serwery CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 03-12-2011, 13:26
  2. Sieć serwerów FPSplay.net - 14 serwerów!
    Przez dziqska w dziale Serwery CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 08-01-2010, 22:40
  3. Poradnik strzelanie z różnych broni
    Przez s4il w dziale Poradnik CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-05-2008, 00:07
  4. Administratorzy !
    Przez Zigzacz'ek w dziale Propozycje
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 28-02-2008, 14:59

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •