Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19

Wątek: Hack STEAM!!!!

  1. #1
    Member
    Dołączył
    Mon Jul 2010
    Przegląda
    Dębica
    Posty
    94

    Hack STEAM!!!!

    Witam

    Chciałem zagrac po 4 dniach w cs (byłem na takich małych wakacjach ) wpisuje normalnie haslo to steama.. nie wchodzi. Wcisnąłem tam zapomniałem hasła i wszystko elegancko działa tylko...że mam zablokowany steam na 2 gry,z tego jednej nie mam wcale w pakiecie...drugą nigdy nie instalowałem...Prosze o pilne usunięcie z mojego SID admina....

    Myśle,że kupie w najbliższych dniach 2... bo pisałem już do vavle i nic

    Pozdrawiam Ciekawe??

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Jul 2010
    Przegląda
    Zgierz
    Posty
    118
    EDIT. godzina 16:00, teraz na serwie 3 cziterów, jeden o nicku [eXe] mówi, że shackował konto dla admina "ciekawe" i będzie chciał shackować reszcie adminów z konta "ciekawe", więc miejcie się na baczności
    Nie mam pojęcia jak to zrobiłeś, ale gratuluje Jedyne sposoby jakie gościu mógł użyć, to albo odebrałeś od niego jakiś plik i był to keylogger, albo dałeś się nabrać i dałeś mu passy

  3. #3
    Member
    Dołączył
    Mon Jul 2010
    Przegląda
    Dębica
    Posty
    94
    nic nie odbieralem... moze to jakis znajomy ... chociaż wątpie.. nie mam pojęcia jak to się stało mam haslo 8 znaków...

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Aug 2010
    Przegląda
    Suwałki/Wrocław
    Posty
    24
    Wczoraj właśnie widziałem na serwie tego dzieciaka [eXe] i darł jape przez mikrofon, że hacknął ci steama, i że teraz z twojego będzie prosił o hasła innych. Coś gadał też, że ma zablokowanego cs'a, czyli pewnie grał na czitach i valve zbanowało.

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Jul 2007
    Przegląda
    Poznań/pniewy
    Posty
    474
    ja mam haslo 16 znakow praktycznie nie do rozzszyfrowania przez programy, moge co podac przyklad jakby moglo brzmiec, " czescnazywamsiemikolaj -zamieniamy to na szyfr czyli c23ScNAzyW4ms1eMik0L4J' generator hasel bedzie dlugo dlugo szyforwac badz nie rozszyfriowyhe bo jest to kod 16 cos tam, moj wuja informatyk nauczyl mnie. mozna powiedziec ze dzieci neostrady i poqemony czesto go nieswiadomie uzywaja

  6. #6
    Member
    Dołączył
    Mon Jul 2010
    Przegląda
    Dębica
    Posty
    94
    no nie moge... zawsze mialem takie haslo... pierwszy raz ktos cos takiego mi hack nikt sie nigdy nigdzie nie wlamal.. dziwne to troche,że trafilo na Steam

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Aug 2010
    Przegląda
    Suwałki/Wrocław
    Posty
    24
    Ale ten dzieciak skądś cie musi znać, postraszyłem go, że ip do admina wysłałem to mnie spytał czy do admina 'ciekawe' i zaczął się chwalić, że twój steam hacknął. I to, że gra akurat na tym serwerze to też troche dziwne jak dla mnie.

  8. #8
    Member
    Dołączył
    Mon Jul 2010
    Przegląda
    Dębica
    Posty
    94
    przecież nie zrobie każdemu rewizji kompa... jakis boteq pewnie...z reszta i tak 2 steamy zamowilem bo kumpel na ns gral i korzysta z okazji

    @edit widze jak mnie nie ma do poludnia to nie ma nikogo..narazie lipa...

  9. #9
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Jul 2010
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    23
    dobry motyw , ciekawie to rozegral.

    szkoda , ze narazie grac nie moge ;/
    "Nie chwal się , że kogoś znasz..żyj tak aby chwalono się Tobą..."

  10. #10
    Member
    Dołączył
    Mon Jul 2010
    Przegląda
    Dębica
    Posty
    94
    dancer o co ci biega? myślisz,żę mam haxy? bo nie widać roznicy na serwie

    P.S Dlaczego nie mozesz grać /

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Google Hack ^^
    Przez Fajfus w dziale Programy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-01-2010, 09:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •