Zobacz wyniki ankiety: Nadaje się ?

Głosujących
10. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Nie

    5 50.00%
  • Tak

    5 50.00%
Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: [ADMIN] Incognito

  1. #1
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Jul 2010
    Przegląda
    Zgierz
    Posty
    118

    [ADMIN] Incognito

    Nick na serwerze: Incognito, ;o
    Wiek: 18
    Znajomość amx: 9/10.
    Gdzie mam/miałem admina:admini: Hostowałem własny serwer (jeszcze 1.5), miałem admina na sieci cs-zigi, oraz na playordie.pl (aktualnie cs-esh.eu).
    Dlaczego ja: Gram na serwerze od jakiegoś czasu (2-3 miesiące), mam duże doświadczenie w grze, na serwerze mogę być w każdej chwili o każdej porze dnia i nocy również (bardzo rzadko jest jakiś admin nocą, mimo że sporo osób wtedy gra), zależy mi na serwerze, chciałbym by poziom był coraz to wyższy. Po za tym zauważyłem i nie tylko zresztą ja, że na serwerze naprawde ostatnio brakuje adminów.
    Staż: 5 lat
    Ile dziennie grasz na serwerze: 3-10h zależy od dnia
    Akceptujesz regulamin: tak

    @PS: proszę o uzasadnienie swojego vote... 7 głosów a 2 posty ;/
    @down
    grałem pod innym nickiem ":O" po za tym przez ostatnie 2 tyg rzeczywiście nie grałem, ponieważ leżałem w szpitalu ;/

  2. #2
    Member
    Dołączył
    Wed Nov 2009
    Przegląda
    Galaktyka Kurwix
    Wiek
    33
    Posty
    50
    Nie znam z gry na serwerze, ale to tylko dlatego że z 5 miesięcy nie grałem, więc kiedyś na pewno zaległości nadrobimy. Wiek jak najbardziej upoważnia, doświadczenie też jak widać spore, troszeczkę więcej aktywności na forum by się przydało i będzie już super, ale i tak nie mam nic przeciwko.

  3. #3
    Member
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    52
    ja gram juz od czasow kotka i nie kojarze goscia
    Pozdrawiam


    - ##shoOter## -

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    Mon Jul 2010
    Przegląda
    Zgr
    Posty
    10
    jestem za ! znam tego lebka i jestem pewien ze poradzi sobie w roli admina. Bardzo czesto pisze mi na znajomych steam gdy cziter jest na servie.
    pozatym znam go z reala, jest troche nerwowy ale daje rade

  5. #5
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    wali ?
    Posty
    381
    Jestem na nie. Ani razu nie widziałem Cię na serverze, oraz staż na forum mówi sam za siebie ...

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Aug 2010
    Przegląda
    Gdansk
    Posty
    3
    Troche wiecej adminow by sie przydalo na tym serwerze. Dzisiaj od rana odpalencow z 15 bylo a admina zadnego.

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Aug 2010
    Przegląda
    Suwałki/Wrocław
    Posty
    24
    Dokładnie, cały czas ktoś odpalony biega, zresztą nie tylko rano. Co do tego Incognito to kojarzę nick z serwera a aktywność na forum chyba nie świadczy o tym, że będzie złym adminem, więc tym bym się nie sugerował.

    PS. ∫ <--- ukochany znak, całka ;D

    EDIT. godzina 16:00, teraz na serwie 3 cziterów, jeden o nicku [eXe] mówi, że shackował konto dla admina "ciekawe" i będzie chciał shackować reszcie adminów z konta "ciekawe", więc miejcie się na baczności

  8. #8
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Jul 2010
    Przegląda
    Zgierz
    Posty
    118
    Aktywność nie umniejsza mnie jako admina ;] Po za tym tak jak mówiłem grałem wcześniej na innym nicku, po za tym teraz mam mnóstwo czasu bo jak mówiłem, jestem po operacji, m.in. to dlatego przez ostatnie 2 tyg mnie nie było na serwerze. Kolejny admin się z pewnością przyda, już na poprzednim forum poruszałem ten temat. Jeśli nie macie co do mnie pewności proponuje okres próby, po nim myślę że wszystkie wątpliwości się wyjaśnią ;]

  9. #9
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    128
    Na tak.
    Wyślij swoje Steam_ID na priv do mnie. Zamykam.
    Hawk,
    klapouchy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •