Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Kolejna skarga - Robson

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Jul 2010
    Przegląda
    Studzienice
    Posty
    6

    Kolejna skarga - Robson

    Nick: - Robson
    Data: - 8 VIII, ok. 23:50
    Opis: - Wszedłem na Wasz serwer razem z kumplem, by się nieco odbudować po dostaniu w dupę na steamowym serwerze. Zdążyłem zagrać 3 rundy zanim admin FL3SH.! zdołał wykryć u mnie czity. Czekam na demko.
    IP: - 83.22.34.189
    Steam ID - 0:1:27108326
    Screenshot: - Brak

  2. #2
    Junior Member
    Dołączył
    Mon Aug 2010
    Przegląda
    Poland
    Posty
    2
    Bardzo często pogrywam na tym serwerze i muszę stwierdzić iż administracja stoi na bardzo niskim poziomie. Moje pierwsze i podstawowe pytanie brzmi:

    Jak można rozdawać administratora dzieciom <16lat, nie mającym steam'a?
    Kto odpowiada za taki stan rzeczy?

    Często widuję na tym serwerze nie doświadczonych graczy używających WallHack'a, którzy nie zostają zbanowani, tylko dlatego, że mają słabe statystyki w tabeli. Nie znają mapy, nie wiedzą gdzie są rozstawione bs'y na podstawowych mapach, a potrafią skanować w biegu przez kilka ścian naraz? I to w miejscach, o których doświadczony gracz nie ma pojęcia? Dziwna sprawa... Za to bardzo często, czeęsto pod presją innych graczy, administrator posuwa się do straszliwych czynności, między innymi: Banowanie profesjonalnych graczy, posiadających konto steam od kilku lat? Taki też los spotkał Robsona, gracza składającego skargę. Miałem przyjemność akurat grać w czasie gdy Robson był na serwerze. Dlaczego został zbanowany? Bo skanował w miejscu, gdzie skanuje praktycznie każdy? Może dlatego, że w wyniku tego skanowania uśmiercił kilku graczy przeciwnego temu? Cóż, administrator o nicku "FL3SH.!" także nie darzy mnie zbyt dużą sympatią, a tylko dlatego, że jestem po prostu lepszy od niego, co na tym serwerze się bardzo rzadko zdarza. Co prawda ja odwzajemniam jego uczucie, bo któż by tego nie robił po słowach jakie kieruje w stronę dobrych graczy. Nie tylko ten admin tak postępuje i nie tylko ten gracz został zbanowany, wcale to nie jest odosobniony przypadek, bo jaki człowiek o zdrowych zmysłach pragnie sprawiedliwości na serwerze o tak niskim poziomie, z administracją, która obrzuca go bluzgami i obelgami? Mój nick w grze to Ma[G]!k, większość osób na serwerze mnie zna i wie, że jestem "czysty", jednakże, gdy tylko na serwer wejdzie inny profesjonalny grasz, zaraz zostaje uznany za wroga i musi zostać najszybciej zbanowany w przekonaniu adminów.
    Sam fakt, iż dozwolone jest banowanie bez wcześniejszego nagrania tzw. "demka" daje wiele do myślenia, co do unban'a dla Robsona, chyba nie ma żadnych wątpliwości, jednakże gdyby ktoś je jeszcze posiadał, mogę za niego poręczyć, iż nie używa żadnych nie dozwolonych programów, czy cheatów, oraz, że nigdy w przyszłości tego nie zrobi!

    Pozdrawiam Ma[G]!k

  3. #3
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Jul 2007
    Przegląda
    że znowu ?
    Posty
    1,922
    Na serwerze admina mają tylko ja, OLO, Kupsztal, Encore ponieważ jest to świeży serwer i dopiero zbieramy adminów. SID o takim numerze jaki podał Robson nie jest zbanowany. Praktycznie nikt jeszcze nie został zbanowany. Może grałeś na serwerze Marcina CS-GRA ? Bo skarga ta na pewno nie dotyczy naszego serwera.
    [center:508149e805]
    "Mówię do siebie, bo jestem jedyną osobą, z której zdaniem się liczę"

    [img]http/img444.imageshack.us/img444/8374/18446351.jpg[/img]
    [/center:508149e805]

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Jul 2010
    Przegląda
    Studzienice
    Posty
    6
    NET Ports: server 27015, client 27005
    Server IP address 192.168.1.101:27015
    Connecting to 91.203.134.161:27091...
    Retrying 91.203.134.161:27091...
    Connection accepted by 91.203.134.161:27091
    Kicked by Console: You have been banned from this server.
    Kicked :You have been banned from this server.

    Teraz tylko pytanie. Na stronie głównej, na górze pisze: CS-PORTAL.NET [FFA] 91.203.134.161:27091. Jednak niżej przy sewerze FFA jest podane całkiem inne IP.
    Widzę ogar pełny.

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    Mon Aug 2010
    Przegląda
    Poland
    Posty
    2
    [img]http/img243.imageshack.us/img243/4994/robsonx.th.png[/img]

    Może wyjaśni mi to ktoś? Czyżby serwery się nie zgadzały? Ktoś nie zdążył zmienić?

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Jul 2007
    Przegląda
    Poznań/pniewy
    Posty
    474
    niedawno koles odszedl z serwerem i zalozyl cs-gra i jest to byly serwer csp, wiec musisz do niego isc plakac

  7. #7
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Jul 2007
    Przegląda
    że znowu ?
    Posty
    1,922
    Tak jak napisał SIMI. Skarga nie jest na naszych adminów i na nasz serwer. H@ po prostu nie miał czasu zmienić tego na górze. Powodzenia na tamtym forum bo tam na pewno nie dogadacie się z nikim. Temat zamykam.
    [center:508149e805]
    "Mówię do siebie, bo jestem jedyną osobą, z której zdaniem się liczę"

    [img]http/img444.imageshack.us/img444/8374/18446351.jpg[/img]
    [/center:508149e805]

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •