Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 27

Wątek: za co ban ?

  1. #11
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Jul 2007
    Przegląda
    Poznań/pniewy
    Posty
    474
    koles ale co ***** robi na ss reklama ster gaming..., na csp nie ma i nigdy nie bylo tego, wiec nie pierdol glupot, dawaj ss albo wypierdalaj


    @@ co do czarnych ss sie zgadzaja, mialem na csp ten sam problem dawno temu bo normalny blad pluginu ale wtedy 1 ss mialem dobrego reszte takie zepsute

  2. #12
    Member
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    52
    ja w to jakos nie wierze ... jak dla mnie oszukuje ...
    Pozdrawiam


    - ##shoOter## -

  3. #13
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Jul 2010
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    23
    ty sixer nie pal wiecej dopalaczy bo to moze zle wplynac na innych i tez tak bedą robic. pozdrawiamy MAMY
    "Nie chwal się , że kogoś znasz..żyj tak aby chwalono się Tobą..."

  4. #14
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Aug 2010
    Przegląda
    CH
    Posty
    8
    jednym słowem , żenuaaaaa . z reszta nie wiem po co sie z wami kłoce , sam nie wygram z wami koledzy , ale czasem pocwiczcie skilla bo mierny tam macie poziom ( gram u was tylko po to by pomoc wam osiagnac lepszy poziom )

    a tak btw , zapraszam tutaj http/www.esl.eu/pl/#/pl/player/997562/ , moze nabije sobie na was pare punktow w lidze

  5. #15
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Aug 2010
    Przegląda
    Suwałki/Wrocław
    Posty
    24
    Pozdrawiam "twoje" konto z 04, do którego link podałeś... sprawdziłem teraz jak grałeś na serwie twoje steam id i oto podaję link na forum http/www.esl.eu/pl/#/pl/player/1383541/

    Konto z 05, zablokowane oczywiście za haxy. Czuję, że kupujesz te konta 04, 05

    I nie kozacz tak tym esl i swoim wielkim skillem, bo jakimś guru tej gry nie jesteś, żeby tak wysoko zadzierać paszczę.

  6. #16
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Aug 2010
    Przegląda
    CH
    Posty
    8
    HAHAHAHAH typq taki stary a taki gupi zbanowany nie za haxy tylko za ''niby'' acc handel czytaj wyraznie i ze zrozumieniem. a ja czuje ze wali cos na forum tutaj synq , a tak btw steam id sie nie zgadza bo jestem w trakcie zmieniania na koncie esl

  7. #17
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Jul 2007
    Przegląda
    Poznań/pniewy
    Posty
    474
    nie cwaniacz esl'em bo polska liga esl jest c***a warta, jak chcesz to moge ci zalatwic ze wszystkie twoje mecze 1on1 beda usuwane przez admina. nie tylko ty jestes kozakiem na eslu

  8. #18
    Member
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    52
    regulamin !!! nie odbiegajcie od tematu , temat o ssy i bana a tu zaczynacie kto jakim kozakiem jest ... jak to wszystko na ten temat to zamykajcie bo robi sie wgl inna rozmowa niz w temacie ...
    Pozdrawiam


    - ##shoOter## -

  9. #19
    Member
    Dołączył
    Wed Jul 2010
    Przegląda
    Pułtusk
    Posty
    35
    Weź zamknij, a Ty "typq" jak znajdziesz ss z naszego serwera to załóż nowy temat i wrzuć ss, póki co to chwalisz się nic nie znaczącym skillem, bo nawet go pokazać nie możesz ze względu na Twój żałosny tok myślenia. Morał jest krótki, wrzuć ss, następnie graj tak żeby można było to zobaczyć, bądź w top15 i każdy ukłoni głowe. a Tym czasem http/www.13k.pl/-/sugestia.php

  10. #20
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Aug 2010
    Przegląda
    CH
    Posty
    8
    SIMI: ok zalatw mi te mecze usuwane lamusq

    @BUSZEK: to naucz admina robic te ss , jak widac w pliku zostaly zrobione mi ''czarne ss'y'' a co do skilla to przewyższam cie niemilosiernie, nie bd sie z toba wykłócał bo pewnie jestes ta znana morda na polskiej scenie esportu co bije wszystkich , byles na lanie chociaz kiedys ?

    a tak btw , bylem top 17 na tym waszym serwerze , niestety nie daliscie mi skonczyc misji

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •