Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 13

Wątek: Admini FFA

  1. #1
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Bytom
    Posty
    271

    Admini FFA

    Siema exon prosze cie o ponowna rekrutacje adminow na ffa bo to przestaje byc zabawne jak my ktorzy jestesmy tu na forum z 2 lata i nie mozemy w spokoju pograc na serwie bo przyjdzie admin eminem tudziez sadur i pobanuje polowe graczy bo ktos go zabije 3 razy albo dostaje bana za ping bo go zabije powie mi ze ja serwer laguje ja nie wiem na jakiej zasadzie sie umowiles z tym type co ma serwer ale porozmawiaj z nim niech on cos zrobi niech im postawi jakies warunki... ps zauwaz ze wiekszosc ludzi narzeka na nich
    you know who.th
    Wiecej Sprzetu Niz Talentu ?
    Skill Czy Fart ?
    A.C.A.B.

    Spain

  2. #2
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Podpisuję się pod prośbą A.C.A.B.. Na only dd2 sytuacja nie wygląda lepiej, tam też powinna być nowa rekrutacja.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2010
    Przegląda
    cs-portal.net
    Posty
    27
    przychylam sie. ;]

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Nov 2009
    Przegląda
    ABG !
    Posty
    482
    Popieram, Bo to co sie dzieje na naszych serwerach to jest "Porażka"...

  5. #5
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    wali ?
    Posty
    381
    Wywalić wszystkich nieogarniających i na nowo zrobić rekrutację

  6. #6
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    128
    Jeśli chodzi o dd2, to proszę o informację wraz z uzasadnieniem na temat admina, który według Ciebie/Was jest nieodpowiedni. Wtedy przysiądziemy poważnie do tego tematu.
    Hawk,
    klapouchy

  7. #7
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    wali ?
    Posty
    381
    Imo już tyle było napisanych skarg na adminów i z dd2 only i z ffa, że teraz graczom nie chce się pisać skargi po raz n-ty.

  8. #8
    Member
    Dołączył
    Mon Jul 2010
    Przegląda
    Dębica
    Posty
    94
    seq polowa skarg na dd2 only to sa ss... jest tylko kilka skarg.. Przeciez gdyby było 15 adminów to i tak będzie to 15 min, gdzie nie bedzie żadnego...

  9. #9
    Member
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Luboń k/Poznania
    Posty
    35
    Hmm.. czy ten eminem ma już odebrane prawa? Bo chyba jest coś nie tak skoro ciągle narzekają na niego gracze...


    A rekrutacja na pewno się uda. Tylko H@ musi się ruszyć. Dalej klapo rób co trzeba ;** Ja Ci złotko pomogę hihi ;**
    Pamiętaj że żyjemy pod jednym słońcem!

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Jul 2010
    Przegląda
    Studzienice
    Posty
    6
    Nie znam adminów tego serwera nie licząc Eminema. Nie wiem dlaczego dalej sprawuje na serwerze tę funkcję. Osobiście mogłem się przekonać co do jego poziomu sprawdzania graczy jeśli chodzi o wspomagacze. Ogarnijcie go.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •