Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Skarga na Emimen

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Jul 2010
    Przegląda
    sie biorą dzieci?
    Posty
    6

    Skarga na Emimen

    Nick : Marzenka . !
    Data: 29.07.10 , godzina 13 cos
    Opis : Gramy na mapce cs_italy i napisałam adminowi emimen ''zal mi Cie'' , bo dał bana komuś z powodem czitujesz a gość był czysty( nawet mu ss nie robił ) , bo dopiero przyszedł ( staty 0:0 ) , po 2 minutach ten admin daje mi bana permentalny z powodem "mi ciebie tez" bez przesady , mogl dac mi kicka albo bana na 5 minut a nie . przeciez nie obrazilam go nie wiem jak , ogarnijcie tego 'admina'
    czekam na ub Moje ip : 83.11.160.249

  2. #2
    Member
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Luboń k/Poznania
    Posty
    35
    No racja, z takiego powodu powinien admin Eminem dostać porządne ostrzeżenie. A gdy się taka sytuacja powtórzy to odebrać trzeba prawa bo bez przesady by gracz praktycznie za nic dostawał perma. A w ogóle w regulaminie wyraźnie jest napisane że nie daje się banów z głupimy dopiskami właśnie np. takimi "mi Ciebie też"
    Pamiętaj że żyjemy pod jednym słońcem!

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Jul 2010
    Przegląda
    sie biorą dzieci?
    Posty
    6
    yy kurde zajmie sie ktos tym? ciagle czekam na ub !

  4. #4
    Przyjaciel Awatar KupsztalJeza
    Dołączył
    Sun Jan 2009
    Przegląda
    Mysłowice
    Posty
    471
    Wgl Qrwa skąd na serwerach CSP, tacy admini, których nikt nie zna, maja po 10 postów na forum i w dodatku banują siebie nawzajem?


    Naprawdę nie wiem jakim cudem te osoby dostały admina.
    Kto choć raz zaznał uczucia fanatyzmu wie,że pod tym pojęciem kryje się wszystko.Żadna inna dziedzina życia nie tworzy tej niesamowitej magii,jaką dają rozśpiewane trybuny. Miłość fanatyków do swego Klubu, barw, tradycji jest znacznie głębszym uczuciem, niż tylko przyjście na mecz i obejrzenie dobrego widowiska...
    [img]http/www.forum.cs-portal.net/image.php?type=sigpic&userid=8648&dateline=1290104 445[/img]

  5. #5
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    wali ?
    Posty
    381
    Dla mnie to co się dzieje na tych servach z niektórymi adminami w roli główniej, to śmiech na sali.

  6. #6
    Member
    Dołączył
    Fri Jul 2010
    Przegląda
    Piła
    Posty
    49
    Przydało by się poczekać na wypowiedź Admina przez,którego zostałaś zbanowana,bądź świadków,ale widzie nikt pupy nie rusza...

    Od banowana ;]
    Alea iacta est

  7. #7
    Przyjaciel
    Dołączył
    Thu Apr 2009
    Posty
    407
    Ten eminem jest ******** , każdego prawie banuje. Dał perma jakiemuś ziomkowi i zapytałem się go " co ty odpierdalasz " ten coś odpisał ja napisałem " to nie jego wina , że jak byłeś mały do pier... z wuzka " i dał bana - perma , powód " Ogarnij się ". Może i ban za to się należy , ale bez przesady , nie perm. Więc prosze o UB.

    Nick: sToK SqaD | Scyzor. , ale podczas tego jak dostałem bana miałem nick Kierowca
    STEAM_0:1:28113168
    87.207.138.210


    Sorry , że nie założyłem nowego tematu , ale myślę , że jak tu napisałem to nic się nie stanie.

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Jul 2010
    Przegląda
    sie biorą dzieci?
    Posty
    6
    Cytat Zamieszczone przez Cwikol
    Przydało by się poczekać na wypowiedź Admina przez,którego zostałaś zbanowana,bądź świadków,ale widzie nikt pupy nie rusza...

    Od banowana ;]

    no nareszcie , dziekuje

  9. #9
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Jul 2007
    Przegląda
    Poznań/pniewy
    Posty
    474
    dzisiaj 3 razy w ciaglu 10 min zmienil mape... pytalem mu sie"czy ty ***** wiesz do czego sluzy admin?" to umial tylko odpisal "slowa" ... wezcie mu zabierzcie bo to jakies dziecko 11 letnie

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    Sun Jul 2010
    Przegląda
    sie biorą dzieci?
    Posty
    6
    zapytałam ile ma lat, powiedział, że 18

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •