Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Skarga na Matha

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Jul 2010
    Przegląda
    Opole
    Posty
    4

    Skarga na Matha

    Nick: - math
    Data: - 24-7-2010
    Opis: - Niżej


    Chcialbym złożyć skargę na Matha, ponieważ podszywał się pod nassz klan [H^T], i pozniej w drugiej sytuacji, gdy podejrzewałem misia o wh [oczywscie byl sprawdzany przez Danio], to w jakiejś rundzie gdy strzelał do kogoś, Danio zrobila mu ss'y i poprosila o wstawienie na forum, a math go odbanowal zarazz jak zostal zbanowany.. Admin tez moze wstawic ss'y, to ze admin i może miec nawet 40 lat. to nie znaczy ze zawsze jest czysty !!!.. Math, mozesz nie miec pewnosci czy jest ''czysty''..

  2. #2
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Jul 2010
    Przegląda
    Zdziarzec
    Posty
    15
    doKŁADNIE SIĘ ZTYM ZGADZAM
    I POTWIERZAM
    Pozdro



    DaNiO

  3. #3
    Member
    Dołączył
    Fri Jul 2010
    Przegląda
    Piła
    Posty
    53
    hhmmm.. tro było tak więc prosze wygodnie usiasc bo troche poczytacie


    była taka sytuacja z ich team'u bylo okolo 4/5 osob i było tak ze "niby 2 osoby nie byly od niech ale to juz inna historia.. i na 3sec.. na poczatek rudy dopisalem sobie przed nick [H^T]-[Clan} o lile dobrze pamieatam... odpisalem tylko do Danio " ;D " w moim gescie wygladalo to jak żart kub cos w tym stylu a jakos tak inaczej oni to odebrani i chyba z tego powodu jest ta skarga, a co do ss'y dla misia to jestem na 100% pewny ze nie biegal odpalony
    Ps.

    Danio czy twoi koledzy mówi Ci codziennie co masz ubrac bo ja dochodze do wniosku że bez np, dkoładnie bys sobie nie poradsził bo jak on powie whc to ty praktycznie odrau dajesz ss'y i nawet na spec nie wbijesz wiec myale ze sie wytlumaczylem z pezpodstawnej skargi na mnie

    [ Dodano: 24-07-10, 22:16 ]
    wtb. nie kolegi tylko ADMINA KTOREGO BANOWAL JUZ Z 4 RAZY !! :O
    " Przestań się bać, nie chowaj głowy w piach, bo życie to najlepsze co mogli Ci dać "

  4. #4
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Jul 2010
    Przegląda
    Zdziarzec
    Posty
    15
    ej math..
    bylo ns 6 z klanu jeden koks sie podszyl wiem ze ty sobei zartowales.. ale tobie nci nei mwoie ... tylko ten koks mial wh ... i podszyl siie... ty nic..
    ale gdzie SSY MISIA CZEMU nEI dales mu wrzucic ty,lklko odrazu unban... nie mial miał wh?///
    to dlaczego nie wrzucil ssow// to nei wyglada ladnie !
    Pozdro



    DaNiO

  5. #5
    Member
    Dołączył
    Fri Jul 2010
    Przegląda
    Piła
    Posty
    53
    misiu wrzucił ss'y i mi nie pie*****

    dobra ale ty chyba nie odróżniasz czegos co jest żartem a żeczywistoscia popracuj nad tym
    " Przestań się bać, nie chowaj głowy w piach, bo życie to najlepsze co mogli Ci dać "

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Jul 2010
    Przegląda
    Zdziarzec
    Posty
    15
    teraz qwrzucil pozdro dla czytelikow ... siema
    Pozdro



    DaNiO

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •