Zobacz wyniki ankiety: Dalkan na Admina ?

Głosujących
12. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    5 41.67%
  • Nie

    7 58.33%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: [Admin] Dalkan

  1. #11
    Senior Member Awatar Dalkan
    Dołączył
    Tue Dec 2008
    Przegląda
    Siemianowice
    Posty
    214
    klapouchy
    ok spoko. tylko właśnie nie lubię takiego czegoś że ktoś oddaje głos bez uzasadnienia
    ja mogę poczekać jestem związany z tym portalem już bardzo długo a na pierwszego admina tutaj czekałem kilka miesięcy zanim mnie gracze i admini dobrze poznali i zaufali czego jak sie domyślam nie żałują

  2. #12
    Member
    Dołączył
    Wed Nov 2009
    Przegląda
    Galaktyka Kurwix
    Wiek
    33
    Posty
    50
    Sens cytowania całego posta, widziałem w tym, aby wszyscy ludzie widzieli do czego się odnoszę
    Widziałem post Dalkana, mówiący o brakach wypowiedzi przy głosowaniu, ja rozumiem to tak, że Ci którzy dali mu głos na nie, powinni napisać to co ty, że jest na serwie za dużo adminów, rekrutacja zamknięta itd dlatego są przeciw, bo oddać suchy głos na "nie" bez podania powodu i chowanie się, to potrafi każdy. Proszę, nie ucz mnie czytania ze zrozumieniem, bo jesteśmy razem na forum od wczoraj więc po co mamy się od razu kłócić, jeśli Cię czymś uraziłem to przepraszam. Sorki teź za spam w temacie.

  3. #13
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Jul 2010
    Przegląda
    Zgierz
    Posty
    118
    W ankiecie głosowałem na nie, a oto moje uzasadnienie. W prawdzie ostatnio trochę mniej gram na serwerze (ogólnie w cs) z powodu pracy, ale i tak bardzo rzadko cię widzę w godzinach porannych, późnych i w ogóle mało cię widzę, być może nie zwracam po prostu na ciebie uwagi i dlatego, ale uważam że w ciągu dnia jest wystarczająco dużo adminów na serwerze (bywa nawet pięciu adminów na raz). Dlatego też na ten moment jestem na nie


    PS. przepraszam za odświeżenie, dopiero po napisaniu spojrzałem na datę ostatniego posta

  4. #14
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Jul 2010
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    128
    Zamykam.
    Hawk,
    klapouchy

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •