To bylo problemem :]
Typ: Posty; Użytkownik: Mati$
To bylo problemem :]
Problem rozwiazany wiec niech morderator zamknie temat :)
Czesto niestety z botami sa duze problemy..... Nawet po dobrym zainstalowaniu i wrzuceniu do odpowiedniego katalogu moga nie dzialac poprawnie ... wiec sie nie dziwcie jak cos :]
Ja tam nie gram...