PDA

Zobacz pełną wersję : Ban apocalypton



onqu
12-01-2010, 20:48
Dostalem bana chyba za to ze nie mialem steama i strzelalem po scianach , bo pewnie tego mi ktos zabroni,nie musze miec wh żeby strzelać gdzie mi się podoba.

Admin low , i co zauważyłeś na ss :P Chyba swoją ułomność

kLUSKEN
12-01-2010, 20:58
LOW kurde popatrz kogo banujesz ;/ bo nam cały serwer przeskanujesz ; >...
onqu daj te ssy bo inni beda cos gadać i daj IP do odbanowania

przemo78
12-01-2010, 21:11
Klusek czemu go chcesz odbanować bo to Kolega niech się Low wypowie .

[ Dodano: 12-01-10, 21:13 ]
To nie sztuka odbanować Kolegę skoro nie wiesz o co chodzi,nie ma wyjątków.

Mariosz
12-01-2010, 21:13
onku wrzuć ss'y dla świętego spokoju i popraw według wzoru.

uniq
12-01-2010, 21:20
Jest taka sprawa ;d onqo bo ja Cię zapomniałem , ze to ty i mowili ze Eragon i zastanawiało mnie to ze eragon nie na Steamie patrze status apocalypto nonsteam . miałes troche akcji takich ze stałeś na takiej odległosci od gracza ze niewiem , no poprostu nie dało się go usłyszeć a ty namierzyłes i zabiłes ;d , wiec nie mówie odrazu ze wh bo jak sie kogos zna to się wie , ze druga osoba nie ma wh , ale ja zapomaniłem . No nic unban , ale przed tym wrzuc ssy i wzór . :oops:



LOW kurde popatrz kogo banujesz ;/ bo nam cały serwer przeskanujesz ; >...
onqu daj te ssy bo inni beda cos gadać i daj IP do odbanowania

Powered zanim napiszesz cos o mnie to poczekaj , az się wypowiem .

kLUSKEN
12-01-2010, 22:29
Przecież nie mówię że chce go odbanować .. napisałem żeby wrzucił ssy a jak mi sie zdaje to będą czyste to wtedy bedzie mozna go odbanowac ..
Przepraszam Cię low ;) . Tylko to po prostu taka 2 sytuacja i jakos tak napisałem posta.
Sory za off topic.. najwyżej warna dostane
Na razie czekamy na ssy onqa

onqu
13-01-2010, 13:43
Już nie będzie trzeba:) Zanim ktokolwiek odpisał cokolwiek na mojego posta,ja usunąłem csa i prawe wyniosłem laptopa przez okno;) Po co ja sprzedawałem steama... Teraz żałuje :D Ale zaglądam dzisiaj na forum,wchodze do katalogu C:\Program Files\Valve\cstrike
patrze i przypominam sobie że wczoraj w akcie flustracji usunąłem ns :)
będzie steam zaczne grać... Dzięki za pomoc ale mogę podziękować sobie samemu za swoją mądrość... :)
Pozdro

__________________________________________

V4CEK rozlałeś się w mych oczach