Strona 1 z 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 37

Wątek: Trening

  1. #1
    Member
    Dołączył
    Tue Sep 2009
    Przegląda
    Polska
    Posty
    62

    Trening

    Gram ok. 1 roku w CS'a z przerwami, więc w sumie jakieś 6 miesięcy...
    Teraz osiagam takie wyniki 5:6 7:8 10:10

    Co teraz powinienem zrobić, aby stopniowo poprawiać skill?
    Jaki trening powinienem stosować?
    Cały czas grać na serwerach?

    W związku z tym ostatnim pytaniem... Gram na serwerach gdzie wchodzą Pro, albo czity i tam trudno mi jest osiągnąć dobry wynik... Jedynie na Death Match nieźle mi idzie... Zastanawiałem się nad kupnem Steam, ale nie wiem czy nie jest jeszcze za wczas, przy moich wynikach...

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Nov 2009
    Przegląda
    ABG !
    Posty
    482
    kupuj steama nie dostaniesz banow xP

  3. #3
    Member
    Dołączył
    Tue Sep 2009
    Przegląda
    Polska
    Posty
    62
    Ja nie czituje... Tylko inni... (serio)

  4. #4
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Sep 2008
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    632
    Kup steam. graj dużo DM. Deatchmatch. Graj m4, ak trenuj sobie. np. 20 min ak, 20 m4. chyba ze chcesz grać z awp. twoj wybor. zacznij grać mixy. na poczatku bedzie ciezko, ale kazdy kiedys zaczyna. nie przejmuj sie jak ktos Cie wyzwie ze lamisz albo coś takiego. Albo moze znajdz klan. Mozesz też grac ESL, gb. chcesz dowiedzieć sie co i jak. podbij na gg. 6712151

  5. #5
    Member
    Dołączył
    Tue Sep 2009
    Przegląda
    Polska
    Posty
    62
    Spary to oczywiście wiem, ale mixy? Nie spotkałem się z czymś takim...

    Aktualnie nie moge wejść na GG, więc jakbyś mógł o tym ESL to napisz tutaj...

    Mam tylko jeden serwer Death Match, nie moge znaleźć więcej... Nie wyswietla mi sie po wpisaniu IP w Favourites... Gram na takim DM gdzie zabijasz i swoich i wrogów

    Jak macie jakieś IP serwerów DM to podajcie...

    z góry THX

    PS: macie pomógł i będzie więcej (mam nadzieje )

    aha...

    Nie wiem czy jakiś klan by mnie teraz przyjął... przy takim stażu i skillu...
    Czasami zdarzają mi się przebłyski niezłej formy, np. 16:10 czy 15:5 czy 18:17

    i włąsnie ta liczba dead'ów mnie wkurza... Za duzo razy gine, aale nie wiem jak mam sobie z tym poradzić...

  6. #6
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Sep 2008
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    632
    I tu tkwi najwięszky twój bład. staty. Wiesz wole mieć staty np. 6:8 albo coś tego typu, ale wiedzieć ze mój team wygra i to np. że wygrałem ważna akcje 1vs3 albo coś takiego. na staty nie patrz. One skilla Ci nie dadzą. mixy. to jest coś takiego jak mecz klanowy tylko ze to nie jest klan, a 5 osób ktora poprostu chce sobie pograc. mozna grac 2vs2, 3vs3, 4vs4, 5vs5, cięzko ci tak to na raz wytłumaczyć.

    [ Dodano: 31-12-09, 23:02 ]
    i jeszcze ważniejsze od skilla jest myślenie. Taktyka jak zaskoczyć przeciwnika. skill przychodzi z czasem.

  7. #7
    Member
    Dołączył
    Tue Sep 2009
    Przegląda
    Polska
    Posty
    62
    tylko na serwerach FFA, a nawet TP (czasami) ciezko jest grać spotkać takich ludzi, którzy wiedzą co to jest TeamPlay... Oczywiście zawsze jest pare osób, ale jak przyjąda jacyś nowi gracze to ciezko jest grać TP...

    wkurzają mnie czity, cięzko jest grać przeciwko gościowi np. z WH, podczas takiej nierównej walki można sie zniechęcić do gry jak sie cały czas obrywa od takiego de**** dlatego zastanawiam sie nad kupnem Steam

    a czy jak przez cały czas grało sie na głośnikach (cały czas, czyli od rozpoczęcia przygody z CS) i jednego dnia przeżuci się na słuchawki to jakoś poprawi sie gra, czy może pogorszy bo muszę przyzwyczaic się do słuchawek?

    no i to ESL to chyba jakaś Europejska Liga cos tam... no nie? nie moge znaleźć żadnej instrukcji czy opisu na czym to polega...

  8. #8
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Sep 2008
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    632
    no tak. a na ESL'u i GB (Gameback) nie mozna czitowac. Przynajmiej na gb w 100 % bo na esla sprzedaja wh juz...
    http/www.esl.eu/pl/
    http/www.gameback.net/

    bardziej polecam GB (gameBack)

  9. #9
    Member
    Dołączył
    Tue Sep 2009
    Przegląda
    Polska
    Posty
    62
    Żeby tam zagrać muszę kupić Steam...

    a oglądanie meczów na headshot.pl np. meczów again czy jakis innych klanów i stosowanie taktyk pojedynczych graczy i podglądanie jak oni graja to dobra rzecz? pomaga to jakoś później w grze?

    [ Dodano: 01-01-10, 01:39 ]
    aha, jaką wielkość celownika stosować? teraz mam tą najmniejsza, a przedem miałem auto-size i lepiej gra mi sie na tej obecnej

  10. #10
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    Kup steam, graj dużo dm, graj dużo mixów, jak najmniej ffa.

    Wielkość celownika zależy od własnych upodobań, ja na przykład gram na green/medium/nieprzezroczysty/niedynamiczny
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

Strona 1 z 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •