Zobacz wyniki ankiety: Czy wierzysz o historiach w tym domu ?

Głosujących
13. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    7 53.85%
  • nie

    4 30.77%
  • nie udzielam się na ten temat

    2 15.38%
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: Nawiedzony dom w Krakowie ?

  1. #11
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Feb 2008
    Przegląda
    GŚ !! Bytom.
    Posty
    774
    Sataniści są nawet w Bytomiu

    Babcia mieszka na dość dużym osiedlu w Bytomiu. Raz z ojcem i wujkiem szukaliśmy czegoś w piwnicy, wbijam do schronu i szok, miałem latarkę i fest cykora, od razu jak znalazłem się w środku szło wyczuć dziwną atmosferę, waliło zdechlizną - te 4ściany już dużo widziały i dużo słyszały.

    Na środku pentagram, w okół świeczki (oczywiście zgaszone), pełno napisów krwią/farbą na ścianach nawet się bałem przyjrzeć

    U mnie w pokoju też na bank coś jest, w nocy zawsze mam schizy i słychać dużo ciekawych rzeczy. Moja babcia też miała dość ciekawą historie - ale to już sprawa prywatna. A znajomy ma brata, którego syn znalazł sobie "koleżankę" - szkoda tylko, że nieżywą - od razu się przeprowadzili.
    [img]http/www.lolgifs.com/pictures/d940811d9652839.gif[/img]

  2. #12
    Senior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2007
    Przegląda
    łazy
    Posty
    284
    też u mnie coś w domu jest to mnie dręczy i czasem zdarzają się dziwne rzeczy


    mogę wam pomoc jak go zwalczyć albo gorzej!

    tam gdzie najczęściej go widzicie zostawcie coś macie dwa sposoby

    1. napiszcie tam pytanie np. czego chcesz dlaczego tu jesteś napisz to np farbą lub pisakiem itp. mówcie coś przekonującego znajdźcie coś np w tych miejscach co go widzicie coś wyjątkowego jeśli chcecie podwyższy szanse dajcie mały dar jakieś martwe zwierze lub kropla krwi ale nie mucha tylko większe może by to owad...

    2.NAJSKUTECZNIEJSZY ALE WZYWA SIĘ SWOJEGO STRÓŻA ale trzeba troche $ chyba że sie ma ale nieduzy koszt.
    Przepis 1 Przybory - świece ofiarne: 3 fioletowe i 3 białe - nóż do wyrycia napisów na świecach - kryształowa kula lub miska czystej wody - kadzidło o naszym ulubionym zapachu - oleje do namaszczania świec: 3 łyżki oleju roślinnego (np. słonecznikowego), z którym zmieszano po dwie krople olejków: jaśminowego, cytrynowego, różanego i z drzewa sandałowego - świeca w kolorze danego dnia (poniedziałek: biel, wtorek: czerwień, środa: fiolet, czwartek: błękit, piątek: zieleń, sobota: czerń, niedziela: zółty) Rytuał Zapal kadzidło. Namaść olejkiem Świecę Dnia i zapal ją, mówiąc: Jestem tu po to, by nawiązać kontakt z moim duchowym przewodnikiem. Napisz nożem na pierwszej z fioletowych świec słowo "Duch". Zapal tę świecę, skieruj na nią swoją energię i powiedz: Oto zapalam pierwszą Lampę Ducha. Niech jej światło przekroczy granice pomiędzy tym a tamtym światem. Niech trafi do świata duchów, do którego wszyscy w końcu trafimy. WeĽ kadzidło i obróć się z nim dokoła ołtarza, powtarzając rytmicznie słowo "przybądĽ". Odłóż kadzidło i weĽ ponownie nóż. Napisz na drugiej fioletowej świecy słowo "duch" i namaść ja olejem. Zapal ją, mówiąc: Oto zapalam drugą Lampę Ducha. Niech jej światło przekroczy granice między tym a tamtym światem. Niech to światło trafi do świata duchów i niech oświetli drogę pomiędzy naszymi światami. Znów weĽ kadzidło, obróć się dokoła ołtarza mówiąc "przybądĽ". Skoncentruj się do granic możliwości. WeĽ trzecią z fioletowych świec, napisz na niej nożem słowo "duch", namaść ją olejem, naładuj swoją energią, zapal i powiedz: Oto zapalam trzecią Lampę Ducha. Niech światło tych trzech lamp połączy się i wzrośnie, rozpraszając całą ciemność i oświetlając drogę, którą przybędzie do mnie dziś mój duch przewodnik. Napisz na każdej z trzech białych świec słowo "prawda" i namaść każdą z nich olejem. Zapal je po kolei i powiedz: Oto tworzę Prawdę. Gdy te świece się palą podczas rytuału, ich moc powoduje, że wszystko, co do mnie przychodzi, jest prawdą. Przez te świece w moim porozumiewaniu się z innym światem będzie tylko prawda. Znów okadĽ ołtarz mówiąc "przybądĽ". UsiądĽ wygodnie i zacznij patrzeć w wodę lub kryształową kulę. Nuć "przybądĽ", "pojaw się", aż poczujesz, że już należy milczeć. Patrz w milczeniu w kryształ, nie starając sobie niczego wyobrażać. Nie musisz starać się nie mrugać. W końcu pojawi się jakaś twarz lub postać. Może to potrwać, a może stać się natychmiast. Jeśli w ciągu dwudziestu minut nie pojawi się nic, zgaś świece w takiej kolejności, w jakiej były zapalane, pozostaw ołtarz tak, jak jest i ponów próbę w przeciągu trzech dni. Gdy pojawi się postać, zapytaj się jej, czy jest twoim duchem przewodnikiem. Usłyszysz odpowiedĽ. Niekoniecznie musi być głośna, może to być tylko myśl w twojej głowie, świadomość odpowiedzi. Większość rozmów z duchami przebiega w taki właśnie sposób. Zapytaj o cokolwiek, w myśli lub głośno, a odpowiedĽ będzie dla ciebie oczywista. Możesz się zapytać, w jaki sposób możesz z nim nawiązywać kontakt w dowolnej chwili, a także prosić go, żeby pomógł ci porozumieć się z innymi duchami. Gdy skończysz rozmowę, podziękuj duchowi, usiądĽ na chwilę z zamkniętymi oczami medytując nad tym, czego się dowiedziałeś i zgaś świece w odwrotnej kolejności niż ta, w jakiej były zapalane. Przepis 2 Seans spirytystyczny ze szklanką Bierze się lekką szklankę o gładkich krawędziach oraz kwadratowy arkusz grubego, gładkiego papieru, na brzegach którego wpisuje się litery alfabetu i cyfry od 0 do 9. W środku rysuje się duży punkt, po którego jednej stronie pisze się słowo tak, a po drugiej nie. Chodzi o to, aby na pytanie, wymagające jedynie potwierdzenia lub zaprzeczenia była gotowa odpowiedĽ. Litery powinny być wyraĽne i dość duże - około 5cm, a odstępy między nimi nieco szersze niż średnica szklanki. Arkusz powinien być idealnie płaski i gładki. Arkusz ten (nosi nazwę "Ouija") kładzie się na stole. Szklankę należy przed eksperymentem ogrzać, trzymając ją przez kilka minut w dłoniach, po czym postawić ją w środkowym punkcie arkusza odwróconą dnem do góry. Uczestnicy opierają lekko dwa palce prawej ręki na górnej krawędzi szklanki. Jeżeli jest większa ilość uczestników, każdy z nich opiera na szklance tylko jeden palec - wskazujący. Teraz każdy uczestnik skupia myśl na życzeniu, aby naczynie zostało wprawione w ruch za pomocą "nieznanych sił". Po upływie kilku minut szklanka powinna poruszyć się. Nie należy jej jednak przyciskać do podłoża. Gdyby jednak po upływie 20 minut nic nie wskazywało na obecność takowych sił, kierownik seansu powinien głośno poprosić duchy, aby wprawiły w ruch szklankę i udzieliły odpowiedzi na pytania uczestników seansu. Rzadko zdarza się, aby po tym wezwaniu szklanka dalej pozostawała w bezruchu. Teraz należy zacząć zadawać pytania, które powinny być krótkie i rzeczowe. OdpowiedĽ otrzymujemy w ten sposób, że szklanka przesuwa się po arkuszu, wskazując litery, z których układają się słowa, a następnie zdania. Jeżeli wskaże literę niedokładnie, należy poprosić ducha o powtórzenie wskazania. Na pytania wymagające jedynie potwierdzenia lub zaprzeczenia, szklanka przesunie się na pole oznaczone tak lub nie. Po zakończeniu kontaktu z nieznanymi siłami szklanka wraca do pozycji wyjściowej - na środek arkusza. Przepis 3 Seans spirytystyczny z wirującym stolikiem Do tego typu seansu niezbędny jest drewniany stolik, bez gwoĽdzi - najlepiej o trzech nogach. Uczestnicy seansu siadają wokół stolika, tworząc tzw. łańcuch mieszany (kobiety siedzą na przemian z mężczyznami). Dłonie z rozstawionymi palcami kładzie się lekko na krawędzi blatu - tak, aby sąsiadujące ze sobą osoby stykały się małymi palcami. Uczestnicy powinni również stykać się ze sobą stopami. Po pewnym czasie stolik zaczyna trzeszczeć, poruszać się i lekko popukiwać. Z biegiem czasu odgłosy stają się intensywniejsze. Następnie efekty wzmagają się, a stolik zaczyna obracać się wokół własnej osi podnosząc jedną lub dwie nóżki do góry, a czasem, lecz bardzo rzadko - unosi się całkowicie i "lewituje" przez krótką chwilę w powietrzu. Czasami stolik stoi w bezruchu, daje się natomiast słyszeć lekkie pukanie w blat. Jeżeli po upływie około pół godziny żadne z tych zjawisk nie będzie miało miejsca, kierownik sesji kilkakrotnie przywołuje "tajemne siły", aby zamanifestowały swoją obecność. Gdy i to nie pomaga, sesję należy zakończyć i powtórzyć ją w innym terminie. Gdy jednak zjawiska wystąpią, kierownik sesji zwraca się z pytaniem do "ducha" aby ten wskazał osobę najbardziej sensytywną spośród uczestników seansu. Osoba ta będzie od teraz spełniać rolę medium - musi usiąść przy stoliku z twarzą zwróconą ku północy. Kontakt z "duchem" nawiązuje się w ten sposób, iż ustala się z nim, że jedno puknięcie stolika to tak dwa to nie. Jeżeli odpowiedĽ na pytanie nie jest aż tak prosta, kierownik seansu wypowiada po kolei litery alfabetu, a "duch" wprawia w ruch stolik przy tej właściwej powodując puknięcie. W ten sposób układa się słowa i zdania. Zdarza się niekiedy, że któryś z uczestników wpadnie podczas seansu w trans. Wówczas wszelkie manifestacje przybierają na sile: stolik zaczyna gwałtownie poruszać się, rozlegają się głośne pukania, szmery i hałasy, przedmioty zaczynają się poruszać i zmieniać swoje miejsce, pokazują się światełka i postacie. Przepis 4 Średniowieczne zaklęcie na wywołanie trzech duchów Należy najpierw uporządkować i przygotować pokój w dniu Merkurego (wtorek). Położyć rano na łóżku czystą i świeżą bieliznę, pozostać przez cały dzień na czczo. Gdy przyjdzie wieczór, należy udać się do tak przygotowanego pokoju, rozpalić ogień, położyć białą serwetkę na stole i ustawić obok trzy krzesła. Naprzeciw nich trzeba umieścić trzy kawałki przedniego chleba pszennego i trzy szklanki świeżej i czystej wody. Gdy wszystko to zostanie już zrobione, przysuń jedno krzesło do łóżka, połóż się i odmów z mocą to oto zaklęcie: Besticirium, consolatio veni ad me vertu Creon, creon, Creon, cantor laudem omnipotentis et non commentur. Star superior carta bient laudem omviestra principiem de montem et inimieos meos o prostantis vobis et mini bantes quo passium fieri sui eisibilis. Po pewnym czasie przybędą do wypowiadającego zaklęcie trzy duchy. Przyjmą one postać pięknych i powabnych kobiet, jeżeli wywołał je mag. Jeżeli duchy wywołała czarownica, to pojawią się one jako trzej mężczyĽni gotowi spełnić każde życzenie. Duchy te zasiadają przy stole, posilą się i podziękują gospodarzowi. Następnie jeden z nich usiądzie na krześle przy łóżku i będzie robił wszystko, o co go tylko poprosicie, lecz tylko do północy. Gdy duchy odejdą, pozostanie jedynie po nich pierścień magiczny pomocny przy wszelkich grach i rozbudzi miłość każdej do jego właściciela.

    POLECAM



    jeśli pomogło napiszczie który

    jeśli uda wam się opiszcie to koniecznie!

    2.jest lepsza ale dłuższa :P jeśli macie w domu ducha to użyjcie 2 :P

    opowiem wam historie z kolegami przyzywaliśmy biała damę w starej podobno nawiedzonej piwnicy z robiliśmy pentagram świece itd.
    coś się pojawiło wszyscy zwiałyśmy oprócz jednego był tuż za nami! po chwili wyszedł ze złamaną ręko spytaliśmy się go co się stało powiedział że się nie wywalił tylko coś zobaczył i zrobilo mu sie czarno i był w innym miejscu serio mówie!

    [ Dodano: 10-09-09, 16:38 ]
    Krąg wyrysowany na czole martwej istoty powoduje, że następnej nocy budzi się jako szkielet lub zombie. CZ: stały

    to mnie zainteresowało z pewnej strony ale niewiem
    [img]http/i259.photobucket.com/albums/hh296/adioooo/Half-Life-V3.png[/img]
    FAN SERII HALF-LIFE
    NIENACISKAJ

  3. #13
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Feb 2008
    Przegląda
    GŚ !! Bytom.
    Posty
    774
    Nister jak czytałem to co tu napisałeś to lałem ze 10minut

    Idź już do spania
    [img]http/www.lolgifs.com/pictures/d940811d9652839.gif[/img]

  4. #14
    Senior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2007
    Przegląda
    łazy
    Posty
    284
    ale skuteczne :P i pomocne mi chodzi o stróża coś jakby taki pentagram ochronny na tobie
    [img]http/i259.photobucket.com/albums/hh296/adioooo/Half-Life-V3.png[/img]
    FAN SERII HALF-LIFE
    NIENACISKAJ

  5. #15
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    Nister nie odbiegaj od tematu, jeżeli chcesz informować ludzi o swoich metodach to napisz ksiażkę.

  6. #16
    Senior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2007
    Przegląda
    łazy
    Posty
    284
    nieodhodze od tematu :P pisali ze się boja ze w domu jest duch a to dobre jest do wejścia do tego domu bo jesteś chroniony bariera tez przydatatne do przyzywania
    [img]http/i259.photobucket.com/albums/hh296/adioooo/Half-Life-V3.png[/img]
    FAN SERII HALF-LIFE
    NIENACISKAJ

  7. #17
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Sep 2009
    Przegląda
    Niemcy
    Posty
    15
    ha ha nister ty bys sie nadawal na egzorcyste

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •