Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Gadu-Gadu w SE W200i

  1. #1
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Jul 2008
    Przegląda
    brać kasę?
    Posty
    708

    Gadu-Gadu w SE W200i

    Witam, mam taki jeden mały problem z Gadu-Gadu w telefonie. Otóż posiadam teraz telefon Sony Ericsson W200i i na stronie Plusa piszę że ten telefon może posiadać GGPlus. Zrobiłem wszystko jak jak jest napisane na ich stronie czyli wysłałem sms'a po wysłaniu otrzymałem wiadomość z linkiem do ściągnięcia, pobrałem to gadu na swój komputer wgrałem na telefon i wszytko dobrze się zapowiadało dokupi nie zacząłem go instalować na swoim telefonie. Zainstalowałem lecz nie wiem gdzie jest to zainstalowane, ten plik do instalacji mam w folderze "Multimedia -> Inny". Może wie ktoś gdzie mi się to Gadu zainstalowało? Proszę o pomoc, przejrzałem już cały telefon ale może coś przeoczyłem sam nie wiem. Jeśli możecie coś pomóc to czekam.

    Pozdrawiam,
    add!.

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Sep 2008
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    632
    hmm a masz skonfigurowany internet ? Bo miałem tak samo też z Plusa i nie mogłem znaleźć tego gg, ale mi kumpel powiedział, że muszę iść do Pulsa i skonfigurować sobie. Teraz gg śmiga

  3. #3
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Jul 2008
    Przegląda
    brać kasę?
    Posty
    708
    Skonfigurowałem sobie telefon tak jak tutaj jest napisane. Pobrałem Opera Mini i wgrałem na telefon wszystko dobrze ale znów zainstalowałem i nie wiem gdzie to się zainstalowało...

    A Opere Mini pobrałem z tej strony.

    A Ty masz SE? To gdzie masz zainstalowane to Gadu?

  4. #4
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Sep 2008
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    632
    Ja mam nokie i w aplikacjach mam gg.

  5. #5
    Senior Member
    Dołączył
    Fri Mar 2009
    Przegląda
    się wziąłem ??
    Posty
    702
    hmmm... ja mam w Plusie i skonfigurowalem zgodnie z poradnikiem z takiego forum i wszystko mi dziala ale ja konfigurowalem na nokie e51 i samsungu e250. Kolega Virus ma sonyericsona w---i nie wiem jaki model bo zapomnialem ale jakbys do niego napisal na gg to powinien ci pomoc to jego GG 3769560
    [you:6dbb2660d1], kto jest królem Black Listy ??
    [img]http/img189.imageshack.us/img189/5445/298213090870126.jpg[/img]

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Jul 2008
    Przegląda
    brać kasę?
    Posty
    708
    Wielkie dzięki yar28, za podanie mi tego gadu. Kolega mi pomógł i miał się wypowiedzieć w temacie ale tego nie zrobił. Tak więc daję Ci pomógł

Podobne wątki

  1. Gadu-gadu
    Przez Sasek666 w dziale Off-Topic
    Odpowiedzi: 38
    Ostatni post / autor: 25-12-2008, 17:50
  2. Info-bot na gadu-gadu! Wiele ciekawych funkcji!
    Przez ex0n w dziale Strefa webmastera
    Odpowiedzi: 11
    Ostatni post / autor: 10-07-2008, 21:33

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •