Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Gra roku 2008

  1. #1
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529

    Gra roku 2008

    Zakładam ten temat, by dowiedzieć sie która gra waszym okiem zasługuje na miano gry roku 2008. Proszę wymienić 3 pozycje, Swoje typy w miarę możliwości uzasadnić.

    Moje typy to :
    1. Dead Space - za budzący grozę klimat, wróg czai się wszędzie, nigdzie nie możesz czuć się bezpieczny. W tej grze "tylko strach trzyma Cię przy życiu". W grze spodobały mi się również efekty dźwiękowe, a także dosyć ciekawy tryb "zerowej grawitacji". Polecam ludziom o mocnych nerwach.
    2. Assassin's Creed - za swobodę, nie spotykany klimat, ogromny i piękny świat który tętni życiem, system walki a także biegi po dachach, chodzeniu po ścianach. Świetna jest też jazda na koniu. Fabuła również nie jest najgorsza, ale robienie ciągle tych zadań w kółko staje się nudne... Rozczarowuje też finalna walka.
    3. Wiedźmin Edycja Rozszerzona - jeszcze bardziej bardziej urozmaica rozgrywkę, poprawia błędy podstawki, daje też sporo nowych rozwiązań.

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Thu Oct 2008
    Przegląda
    Black list
    Posty
    819
    Assassin's Creed- wspaniały klimat, doskonała grafika, świetna polonizacja, doskonale odwzorowane realia epoki.. Byłem bardzo pozytywnie zaskoczony gdy po raz pierwszy siadłem przed xbox360 przed Assasin's Creed- taki połączenie Sprintel cell'a z Prince of Persia. Lecz niestety z czasem monotonna, mało zróżnicowane misje, bo ile to można zabijać? A szkoda.. licze na Asassinów2

    Mirror's Edge- wspaniała grafika (ale to praktycznie przy każdej nowej pozycji), to co tak naprawdę mnie oczarowało to nowatorskość tej gry. Po prostu takiego pomysłu jak przy Mirror's Edge nikt nie ruszył. I za to wg mnie ta giera zasługuje na tytuł gry roku

    Crysis Warhead- co tu dużo gadać.. Rozpiździel totalny
    [img]http/i39.tinypic.com/4t54b5.png[/img]

  3. #3
    Przyjaciel Awatar fobar
    Dołączył
    Sat Mar 2008
    Przegląda
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    29
    Posty
    270
    Mirror's Edge - za to ze jest a tak na serio to superowa gierka

    Fifa 09 - ale na x360 za grafike i fajowy trening, oraz ze to football !!!!

    3 - nie wiem co powiedziec nazwy gry nie pamietam ;/ ale to bylo cos z quadami
    [img]http/img88.imageshack.us/img82340/heroooos.png[/img]

  4. #4
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Nov 2008
    Przegląda
    masz zioło =o ?
    Posty
    525
    Cytat Zamieszczone przez FobaR*

    3 - nie wiem co powiedziec nazwy gry nie pamietam ;/ ale to bylo cos z quadami
    Masz na myśli Pure?
    1- Uncharted: Drake's Fortune- świetna przygodówka. Najlepsza gra, w jaką kiedykolwiek grałem.
    2- Crysis Warhead- Bardzo ładna grafika i b. dobra kontynuacja poprzedniej części, chociaż zbyt krótka.
    3- Soul Calibur IV- Super nawalanka na konsole, każdemu polecam. Można fajnie się wyżyć.

  5. #5
    Przyjaciel Awatar fobar
    Dołączył
    Sat Mar 2008
    Przegląda
    Gorzów Wlkp.
    Wiek
    29
    Posty
    270
    Aiz jestes wielki !!!!!!!!!!!! tak chodzi o PURE
    [img]http/img88.imageshack.us/img82340/heroooos.png[/img]

  6. #6
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Jun 2008
    Przegląda
    Z Kustrina
    Posty
    251
    1. GTA 4 - Doskonała grafika, muzyka, miasto i rozrywka..Nie mo co gadac poprostu super gra.
    2.WWE Smackdown vs. Raw 2009 - Lepsza grafika od wcześniejszej edycji.Poprostu nie bd sie rozpisywał.
    3. F-1 Mania 2008- Fantastyczna gra F1.Grafika nie zachwyca, ale wciąga gra.
    Tylko człowiek, który kochał, umiera jak człowiek.

    [you:31c09e40ed], Pozdrawiam

Podobne wątki

  1. Najlepszy Polski Sportowiec roku 2008!
    Przez Action w dziale Sport
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 26-01-2009, 19:41

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •