Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Lech Poznań - Udinese Calcio

  1. #1
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Jan 2009
    Posty
    434

    Lech Poznań - Udinese Calcio

    Lech Poznań zremisował 2:2 z Udinese Calcio w czwartkowym meczu 1/16 finału Pucharu UEFA. Do 81. minuty zespół Franciszka Smudy przegrywał 0:2, jednak zdołał sie podniesć.
    W 50. minucie z lewego skrzydła dośrodkował D'agostino, a w polu karnym znakomitą "główką" po błędzie lechitów popisał się Quagliarella. Pięć minut później było już 0:2. Po potężnym strzale Inlera dobrą interwencją popisał się Turina, ale po dobitce Pasquale piłka trafiła pod nogi Arboledy, odbiła się i wpadła do poznańskiej bramki.
    Lech zdołał jednak doprowadzić do remisu. W 81. minucie spotkania Stilić podał do Lewandowskiego, który dośrodkował do Rengifo. Peruwiańczyk pewnym strzałem z bliskiej odległości przywrócił nadzieje kibicom Lecha! Trzy minutu później Arboleda strzałem głową doprowadził do wyrównania po dośrodkowaniu Murawskiego z rzutu rożnego.

    W składzie Lecha: Ivan Turina - Grzegorz Wojtkowiak, Manuel Arboleda, Ivan Djurdjević, Jakub Wilk - Robert Lewandowski, Dimitrije Injać, Rafał Murawski, Semir Stilić, Jakub Wilk (67-Tomasz Bandrowski) - Hernan Rengifo.

    W składzie Udinese: Samir Handanović - Christian Zapata, Andrea Coda, Maurizio Domizzi, Giovanni Pasquale - Mauricio Isla (73-Christian Obodo), Gokhan Inler, Gaetano D'Agostino, Kwadwo Asamoah - Fabio Quagliarella, Alexis Sanchez

    Sam nie wierzyłem że Lech wygra a po tych 2 bramkach wogóle straciłem nadzieje i nie oglondałem meczu a tu jednak cuda sie zdarzaja.

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Jul 2007
    Przegląda
    Poznań/pniewy
    Posty
    474
    ogladalem caly mecz w pubie hawana wraz z zanjomymi;p myslelismy ze nas kurwica wezmie po tej pierwszej bramce... ***** zeby tak zostawic bez krycia przeciwniak to dawno nie wiidzalem.druga bramka to byl fart... turina odbil pilke w nogi arboledy i wpadl samoboj.Wyjebalem juz z 4 piwa i tak ogladam a tu po chwili bramka jebanego renfiera wszyscy krzczeki calowali sie itp odrazu mariusz(wlasciel puba) piwo dla kazdego no to jeblem se kolejne a tu po chwili gol kolejny arboledfa z bani zarabal normlanie szalu dostali tam wszyscy ;p i kolejne piwo na koszt firmy po czym wjebali sie jacys jebancy z spacerowj[bloki] zaczely sie popychanki potem pziganina na dworze ale i tak osiedle czyli my wygralismy hehe

    edit by Eragon : słowa...

  3. #3
    Member
    Dołączył
    Sat Jan 2009
    Przegląda
    jestem?
    Posty
    85
    Tak jak napisales "cuda sie zdarzaja" jednak nie gralismy wcale tak najgorzej moim zdaniem
    [img]http/i39.tinypic.com/xanh9u.png[/img]

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    Wdg. mnie mecz był do wygrania, Lech w sumie kontrolował gre, ale wystarczył moment nie uwagi i w sumie ogromny pech by dali sobie wpakować 2 bramki..
    Mogli to wygrać..

  5. #5
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    320
    No jak ja obstawiałem 3:2 po dramatyczniej końcówce . No ale za tydzień Ich rozklepiemy mmm a jeszcze meczyk będzie real madryt : FC Liverpool
    [img]http/img.userbars.pl/119/23655.gif[/img]

    Jeździmy za Wisełką!

Podobne wątki

  1. Poznań Game Arena 2008
    Przez SIMI w dziale Newsy z świata Counter-Strike
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 24-11-2008, 22:48
  2. Strzelnica Poznan
    Przez stopapl w dziale Serwery CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-05-2008, 10:46
  3. "[Armia Poznań] *NO AWP* -66tick" IP 217.153.202.1
    Przez loreN w dziale Serwery CS: Source
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-03-2008, 13:01

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •