Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Poka¿ wyniki od 11 do 20 z 20

W±tek: Zabawne wydarzenia jakie do¶wiadczy³e¶ w zyciu

  1. #11
    Przyjaciel
    Do³±czy³
    Thu Nov 2008
    Posty
    678
    Ja 5kl. (podstawówki) rzuca³em siê z kumplami kamykami (za szko³±, na parkingu). Gdy kolega zaj**a³ mi w ³ep z 4x, zdenerwowa³em siê, wzie³em najwiêkszy kamieñ jaki by³ i rzuci³em z ca³ej si³y (domy¶lacie siê w co trafi³em?). Nastêpnego dnia dosta³em -30pkt. zachowania (nie wszêdzie to jest) i do tego rodzice musieli p³aciæ za sporz±dzone szkody. Przykro mi by³o, ale cu¿.. Moja wina? xD

  2. #12
    Member
    Do³±czy³
    Sat Dec 2008
    Przegl±da
    spod de_lidl
    Posty
    65
    Wy tylko o szkole.Ja kiedy¶ by³em drugi dzieñ na lewatywie(grypa ¿o³±dkowa).I siê dowiedzia³em ¿e mój brat cioteczny(fan motorów,krosów i innych) mia³ wypadek.Spad³ na g³owê.Przyszed³ do domu i mówi co siê sta³o .Ale wracaj±c do opowie¶ci jak wychodzi³em to do niego wpad³em.Obok same dziadki.Na przeciwko jego ³ó¿ka le¿a³ ju¿ taki oko³o 60.I mnie poprosi³ o podanie bluzy.No co mia³em zrobiæ.Poda³em, trochê tam pogadali¶my.Nagle zauwa¿y³em ¿e ów 60 latek,je chleb.Podszed³ do niego staruszek i mówi ¿e on nie powinien je¶æ.Jak facet wypu¶ci³ wulgaryzmy to my¶la³em padnê.Na dodatek zachcia³o mu siê wolno¶ci.Pielêgniarka zainterweniowa³a i siê uspokoi³.

  3. #13
    Senior Member
    Do³±czy³
    Tue Mar 2009
    Przegl±da
    Legionowo
    Posty
    149
    Temat zmieni³ siê w szkolne odpieprzanie dlatego dodaje ze szko³y:

    1.Zwa³owanie materaca z sali gimnastycznej i zje¿d¿anie po schodach
    2.Wbita do szko³y o 21:00 i bieg przed siebie (w szkole mamy kamery xD)
    3.Mój kolega siê nawali³ i przyszed³ do szko³y jak babka co¶ do niego powiedzia³a to zripostowa³: "Sam spie**alaj kur*wa . Teraz ma naganne.
    4.Jako, ¿e bytuje w zgranej klasie pewnego dnia na trzy-cztery rzucali¶my w sprz±taczke kred±, przez co siê pop³aka³a

    Ma³a cz±stka tego co pamiêtam
    [img]http/i32.tinypic.com/4jxgfm.jpg[/img]

  4. #14
    Przyjaciel
    Do³±czy³
    Sat Sep 2007
    Przegl±da
    Piaseczno
    Posty
    674
    To powiem co¶ naj¶wie¿szego
    Przechodzê z s±siadem ko³o podstawówki graj±c w Fifê na komie
    Nie zauwa¿y³em s³upa drogowego i tak w niego pi.......... w ³eb ¿e a¿ jaja mnie naparza³y i s³up siê rozwali³
    Czujê to do dzi¶
    [img]http/www.nSports.pl/images/linkus/13.png[/img]
    Nie tylko user, ale te¿ Bukmacher

  5. #15
    Senior Member
    Do³±czy³
    Tue Mar 2009
    Przegl±da
    Legionowo
    Posty
    149
    Hahaha przypomnia³e¶ mi akcjê- jak z ziomkiem jechali¶my na rowerach i on mi zwróci³ uwagê na s³up (prawie bym zaliczy³ ). W drodze powrotnej gadamy na tych rowerach.. Jak on nie pizdn±³ w t± blache to tylko odg³os g³uchy by³ xD. Dobre z tego zlewy mieli¶my .
    [img]http/i32.tinypic.com/4jxgfm.jpg[/img]

  6. #16
    Przyjaciel
    Do³±czy³
    Sat Sep 2007
    Przegl±da
    Piaseczno
    Posty
    674
    MyguS, Takie akcje czê¶to mi siê zdarzaj±

    To pos³uchaj jeszcze jednego z tego samego dnia, tylko ¿e z godzinê pó¼niej

    Wychodzimy z ekip± z przystanku na stadion Okêcia(pewnie s³ysza³ kto¶ o meczu Okêcie Warszawa-KS PIASECZNO
    Nie zauwa¿y³em a by³y takie kamienne doniczki(czy jako¶ tak siê nazywa)
    ¦piewali¶my a tu nagle czuje ¿e hukn±³em kolanem w t± doniczkê i zaliczy³em niez³± glebê

    Pó¼niej jeszcze jedn± akcjê tego typu pode¶lê, która sie dzia³a 2 godziny pó¼niej
    [img]http/www.nSports.pl/images/linkus/13.png[/img]
    Nie tylko user, ale te¿ Bukmacher

  7. #17
    Przyjaciel
    Do³±czy³
    Sun Mar 2007
    Przegl±da
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    Cytat Zamieszczone przez M@$SA
    To powiem co¶ naj¶wie¿szego
    Przechodzê z s±siadem ko³o podstawówki graj±c w Fifê na komie
    Nie zauwa¿y³em s³upa drogowego i tak w niego pi.......... w ³eb ¿e a¿ jaja mnie naparza³y i s³up siê rozwali³
    Czujê to do dzi¶
    hmm niedawno idê z koleg± przez przej¶cie i kolega stoi oko³o 70metrów po lewej za pasami i cos do mnie krzyczy i ja sie popatrzylem na niego i nagle jak zaje***** w s³up to bania zacze³a ostro boleæ, a co najgorsze lewym (rozwalonym) kolanem te¿ przywali³em w s³up i ledwo co przeszed³em nastêpne 50m na deptak na ³awke...
    `FRISTAJLO__- // To nie ¶piew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

  8. #18
    Przyjaciel
    Do³±czy³
    Sat Mar 2009
    Przegl±da
    S³upsk
    Posty
    271
    Ja powi±zane ze s³upem to mia³em takie rok temu ..

    ¦cigali¶my siê z koleg± kto 1 bêdzie przy klatce biegli¶my i by³em jakie¶ 5 m od s³upa zawo³a³a mnie kole¿anka (fajna du*pa) odwróci³em siê krzykn±³em: "co??" i po chwili siê wyjeba³em w ten s³up a mój kolega tak siê z tego pizga³ ....
    Ja w swoim ¿yciu mia³em od zaj***** zabawnych wydarzeñ

  9. #19
    Przyjaciel
    Do³±czy³
    Sat Sep 2007
    Przegl±da
    Piaseczno
    Posty
    674
    H1tm@n, znam to sk±d¶
    To teraz co¶ z innej beki

    Wychodzê ze szko³y, przechodzê przez pasy i po drugiej stronie widzê ¿e siorka mnie wo³a
    To ja idê sru w tamt± stronê ale po przek±tnej

    Przez godzinê ruch by³ zatrzymany
    [img]http/www.nSports.pl/images/linkus/13.png[/img]
    Nie tylko user, ale te¿ Bukmacher

  10. #20
    Przyjaciel
    Do³±czy³
    Sun Dec 2008
    Przegl±da
    QAJ
    Posty
    420
    Ja kiedy¶ jecha³em tramwajem do sql, wsiada jaka¶ babka, gada z kim¶ przez telefon. Drze pysk na ca³y tramwaj, ludzie sie na ni± patrz± ale ona dalej :
    "Panie wojtku KUR*A te dokumenty le¿± u nas 5 lat" co¶ tam sepleni, wychodzi³o na to ¿e w jakie¶ firme robi. No niewa¿ne, kanar wbija, i wali swoje s³ynne "Dzieñdobry poproszê bileciki do kontroli" Babka na niego patrzy, ale dalej twardo k³óci siê przez fona. Kolo sprawdzi³ ca³y tramwaj, zosta³a tylko ona. Wiêc podchodzi, mówi "Pani bilecik, poproszê" A ona ¿e ona teraz mu nie poka¿e bo w³a¶nie mia³a bardzo stresuj±ca i wyczerpuj±ca rozmowe telefoniczn± i musi odpocz±æ i zara panu poka¿e i siad³a

    Kolo wciêty i zaczynaj± z ni± gadaæ. K³óc± sie 5 minut, wysz³o na to ¿e ona nie mia³a biletu. No i mówi "pan sie na mnie uwzi±³, pan wiedzia³ ¿e jestem zajêta jak wchodze bo rozmawia³am przez telefon" itp. I sie pyta babki obok "No prawda ¿e tak byo,prawda? Uwzi±³ sie na mnie prawda?" Jaka¶ kobita przyzna³a jej racje, i teraz the best ;D
    Pyta sie jakiego¶ dresa "No a pan, c o tym s±dzi"
    A dres jej na to, na ca³ty tramwaj:

    "Ja my¶le ¿e pani jest poje*ana"

    Zgoooooon w ca³ym tramwaju, ludzie lej± ze ¶miechu, babka ca³a czerwona, wysz³a i zap³aci³± na nastêpnym przystanku.
    By³o jeszcze du¿o, jak bêde mia³ moc to napisze ;p
    [center:26d6826909]
    [img]http/i50.tinypic.com/2wnv5g6.jpgp[/img][/center:26d6826909]

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne w±tki

  1. Jakie macie komy ??
    Przez ex0n w dziale Off-Topic
    Odpowiedzi: 104
    Ostatni post / autor: 02-09-2014, 19:08
  2. Jakie¶ Chiñczyki co wymiataj±:P
    Przez Bam w dziale CS Fun
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 19-04-2008, 09:03
  3. jakie ksi±zki czytali¶cie ????
    Przez miazga12 w dziale Off-Topic
    Odpowiedzi: 41
    Ostatni post / autor: 14-02-2008, 20:47
  4. Jakie mody
    Przez icepopo w dziale Problemy z CS 1.6
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 28-11-2007, 16:17

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •