Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 34
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 40

Wątek: SIMI THE ASSKICKER

  1. #31

  2. #32
    Przyjaciel
    Dołączył
    Thu Oct 2008
    Przegląda
    Black list
    Posty
    819
    A czym się różni ns od steam?? Na steam jakieś przypływy skilla się ma??? A może trudniej jest?? Bo ja nie kapuje tej wypowiedzi... Ja osobiście wolę te 40zł przeznaczyć na coś innego niż "steam cs". A jak ty swoją przyszłość wiążesz z cs to gratuluje
    Panie low-> pro
    [img]http/i39.tinypic.com/4t54b5.png[/img]

  3. #33
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Jan 2009
    Posty
    434
    Filmik zajebiaszczy 10/10 chcialbym tak grac :P A ja kiedys simiego zabilem haha

  4. #34
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Jul 2007
    Przegląda
    Poznań/pniewy
    Posty
    474
    Cytat Zamieszczone przez Street
    A czym się różni ns od steam?? Na steam jakieś przypływy skilla się ma??? A może trudniej jest?? Bo ja nie kapuje tej wypowiedzi... Ja osobiście wolę te 40zł przeznaczyć na coś innego niż "steam cs". A jak ty swoją przyszłość wiążesz z cs to gratuluje
    Panie low-> pro

    10 graczy gra lub gralo na czitach ...ogolnie cieszylbym sie jakby ns zlikwidowano.nie wiaze mojej przylosci z cs.Gram bo lubie poprostu a jak widzialem kiedys na ns staty po 80-5 i info z dupy+refleks to mnie jebie.Dlatego steama wole=] wiec street takimi statami na ns nie masz sie czym chwalic

  5. #35
    Przyjaciel
    Dołączył
    Thu Oct 2008
    Przegląda
    Black list
    Posty
    819
    czyli co mówisz żę czituje tak?? a twoim argumentem jest to że "bo na ns mają dobre staty to czit/ tylko steam nie ma czitow" no to gratuluje stary
    [img]http/i39.tinypic.com/4t54b5.png[/img]

  6. #36
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Jul 2007
    Przegląda
    Poznań/pniewy
    Posty
    474
    czy ja napisalem ze czitujesz?czy napisalem ze na steam nie ma czitow? nie wiec morda

  7. #37
    Przyjaciel
    Dołączył
    Thu Oct 2008
    Przegląda
    Black list
    Posty
    819
    Cytat Zamieszczone przez SIMI
    10 graczy gra lub gralo na czitach ...ogolnie cieszylbym sie jakby ns zlikwidowano.
    nonsteam!!! tam nie ma przyszlosci
    Cytat Zamieszczone przez SIMI
    a jak widzialem kiedys na ns staty po 80-5 i info z dupy+refleks to mnie jebie.Dlatego steama wole=] wiec street takimi statami na ns nie masz sie czym chwalic
    z twoich wypowiedzi wniosek jest taki:
    1. Wg statystyk przeprowadzonych przez SIMI'ego 10 (czyli aż 80%) graczy na servie ns takim jak nasz w3f'cik kochany gra lub grało na czitach
    2. Na NonSteam nie ma przyszłości, aczkolwiek gdyż ponieważ takie staty jak 80/5 +info z dupy +refleks to SIMI "jebie", bo to przecież nie do ogarnięcia jest czit mur beton dlatego lowpro SIMI gra na steam... gdzie jak ktoś ma 10/23013012 to jest kozak
    3. Skoro SIMI nie ogarnia statów 80-5 i uważa, że to czit to co dopiero te z mojego ss powyżej? (143-5) dla mnie wniosek jest prosty... 80%graczy na ns gra na czitach, a jeśli ktoś ma staty takie jak 80-5 to cziter (sam tak napisałeś) a więc drążąc temat dalej jestem czit to chyba proste..

    Chyba że sam nie wiesz co piszesz oj ta wódka uderzyła Ci do głowy
    [img]http/i39.tinypic.com/4t54b5.png[/img]

  8. #38
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    z Kostrzyna
    Posty
    644
    Boże Street takimi statami na ns nie masz sie co chwalić , bo tam głownie grają sami początkujący gracze...I nie najlepsi .. Simi nic nie pisał że masz wh..

    :<


  9. #39
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Jul 2007
    Przegląda
    Poznań/pniewy
    Posty
    474
    czy ja mowilem ze kazdy kto ma takie staty czituje? nie...mam dosc debatowania z toba poniewaz co raz wieksze glupoty piszesz.a dla twojej swiadomosci przed twooim na forum i w ogole na serwer cs-portal ffa zrobilem rekord 96-0 moze tombcio,LazLo albo klusek pamietaja to)

    i chce dodac ze jestes duze dziecko...ktore musi postawic na swoim

  10. #40
    Przyjaciel
    Dołączył
    Thu Oct 2008
    Przegląda
    Black list
    Posty
    819
    Najpierw piszesz że 10 graczy czituje, że nonsteam jest do dupy, że tu nie ma przyszłości, że chcesz aby zlikwidowano.. Dobra widzę że mój błąd, żę w ogóle zacząłem rozmowe.. Papa pff
    [img]http/i39.tinypic.com/4t54b5.png[/img]

Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 34

Podobne wątki

  1. SIMI Movie
    Przez SIMI w dziale Filmy
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 16-12-2007, 19:35

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •