Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: [propozycja] podpis

  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez b.
    Mardog, Nie da się tak że admini mają tyle a użytkownicy tyle .. Wiem, że da się zmienić moderatorowi i zwykły czy tam niezwykłym użytkownikom .
    wszystko się da..


    Jeśli chodzi natomiast o podpisy to mam znowu wątpliwości. Podpisy były wyłączone pewien okres czasu. Jednak z powodu próśb zostały na nowo przywrócone po warunkiem że zostaną one ograniczone. Jako administrator muszę myśleć o większości użytkowników.
    - Podpisy szpecą wizerunek forum
    - Spowalniają forum
    - Sprawiają że forum jest nieczytelne
    - Często użytkownicy łamią regulamin reklamując lub zamieszczając zakazane treści

    Chodzi o to że jeśli na forum trafi nowy początkujący użytkownik który ma problem i dopiero zaczyna swoją przygodę z forum na dodatek ma słaby Internet to zanim mu się wszystkie obrazki załadują minie trochę czasu. Jeśli każdy użytkownik ustawi sobie sygnaturkę + np. 3 userbary trudno mu będzie znaleźć właściwą treść wiadomości. Wcześniej gdy parametry były bardziej poluzowane niż w tym momencie podpisy kilku użytkowników były wielkości co najmniej kartki A4 tak jak by zamieszczał w nim wszystkie swoje prace..XD Czytając jeden temat trzeba było naprawdę się nakręcić pokrętłem od myszki.. Napisałem wam to ponieważ chcę by niektórzy wiedzieli dlaczego pewne rzeczy mają parametry inne niż domyślnie.. I żeby spojrzały na tą sprawę trochę z innego kąta..

    Widzę że wielu użytkowników jest za wprowadzeniem zmiany. Dlatego zmienimy dotychczasowe parametry ze 100 na 200 znaków. Zobaczymy jak sytuacja będzie się klarować..

  2. #12
    Senior Member
    Dołączył
    Mon Dec 2007
    Przegląda
    to masz?
    Posty
    257
    Nom, przydałoby się więcej znaków w podpisie
    Minimum 300
    [scroll:b897afada8]Pamiętaj [you:b897afada8], jeśli Ci pomogłem kliknij [img]http/i42.tinypic.com/2u5qjk8.gif[/img][/scroll:b897afada8]

  3. #13
    Senior Member
    Dołączył
    Sat Oct 2008
    Przegląda
    Częstochowa
    Posty
    320
    Cytat Zamieszczone przez jarogrzyb
    Nom, przydałoby się więcej znaków w podpisie
    Minimum 300
    Następna pijawka .. odkopywać temat to ty umiesz ... ze 100 znaków podniesiono do 200 i wystarczy


    Niech ktoś zamknie ten temat !!
    [img]http/img.userbars.pl/119/23655.gif[/img]

    Jeździmy za Wisełką!

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Podobne wątki

  1. Podpis
    Przez Mieczysław w dziale Pomoc
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 06-03-2009, 17:11
  2. Jak ustawić sobie avartar i podpis?
    Przez bLueaiM w dziale Pomoc
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-04-2008, 22:20
  3. Podpis ??
    Przez baku w dziale Propozycje
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 29-02-2008, 20:39

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •