Strona 1 z 3 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 24

Wątek: Poszukujemy Grafików Rekrutacja otwarta!

  1. #1

    Poszukujemy Grafików Rekrutacja otwarta!

    Poszukujemy Grafików Rekrutacja otwarta!

    Będąc członkiem grupy Grafik dostajesz specjalny unikatowy kolor wyróżniający na forum + rangę Grafik ( [img]http/www.forum.cs-portal.net/templates/bLock/images/ranks/33graf.png[/img] )
    Grupa Grafików ma zaledwie trzech członków to sprawia że uczestnictwo w niej staje się wartościowe i wyróżniające.

    Co trzeba zrobić żeby zostać grafikiem?
    1) założyć temat w dziale: Warsztat ť Grafika ť Sygnaturki. Sugerowana nazwa tematu np: „Galeria [you:878be902f7]”
    2) Po założeniu tematu zaprezentować w nim swoje prace. Każde dzieło powinno być oznaczone cyfrą co ułatwi i pomoże innym osobą które będą chciały oceniać lub wypowiedzieć się na ich temat.
    3) Następnym krokiem jest umieszczenie linku prowadzącego do swojej galerii w tym temacie. Oznaczać to będzie zgłoszenie swojej kandydatury.
    4) Prace powinny dotyczyć naszego serwisu. Tematyka styl oraz rodzaj jest dowolny. Stawiamy na waszą pomysłowość i kreatywność. Mogą to być zarówno logo, userbar, zestaw bannerów & buttonów reklamowych naszego serwisu. Bardzo mile widziane tapety bądź uniwersalna grafika z przesłaniem promująca nasz serwis, którą mogli by umieszczać inni użytkownicy na innych forach. Najprościej mówiąc zostawiam wam wolną rękę.

    Apeluje do wszystkich, aby jeśli komentują czyjeś prace robiły to w sposób właściwy. Ich rady mają pomagać i eliminować błędy i nie powodzenia a nie obrażać czy wyśmiewać dzieła autorów! To bardzo ważne! Szanujmy się nawzajem! I nie bójmy się krytyki! Ona mam nam pomóc a nie zaszkodzić i zniechęcać!

    PS; Proszę tylko o pisanie postów kandydatów!
    Gdy uzbieramy pewne grono. Wybiorę jedną osobę z pośród grafików która zostanie moderatorem tej grupy. Jej zadaniem będzie rekrutacja oraz kierowanie sprawami jak i również prawidłowym funkcjonowaniem tej grupy.


    Edit:

    Jakie są obowiązki grafika?
    Osoba będąca grafikiem ma do dyspozycji kilka działów w których może komentować doradzać innym początkującym osobą oraz zamieszczać swoje prace. Może pisać poradniki. Założyć temat i w wolnym czasie tworzyć użytkownikom sygnaturki z ich ksywką (oraz najlepiej adresem naszej strony..;d). Tworzenie odpowiedniej grafiki na potrzeby serwisu. Można by tak spekulować jeszcze długo.. Generalnie każdy kto jest w tej grupie zapewne grafika w pewnym stopniu albo całkowicie jest jego pasją. Dlatego warto jest połączyć przyjemne z pożytecznym i zdobyć wyróżnienie jakim jest członkostwo w tej grupie.

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    Fri Nov 2008
    Przegląda
    Stalowa Wola
    Posty
    113
    http/cs-portal.net/forum/viewtopic.php?p=36187#36187
    LINK DO GALERI
    aha takie pytanko co bym musiał robić ?

  3. #3
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Feb 2008
    Przegląda
    Polska
    Posty
    1,175
    Cytat Zamieszczone przez ex0n
    Co trzeba zrobić żeby zostać grafikiem?
    1) założyć temat w dziale: Warsztat ť Grafika ť Sygnaturki. Sugerowana nazwa tematu np: „Galeria b.”
    2) Po założeniu tematu zaprezentować w nim swoje prace. Każde dzieło powinno być oznaczone cyfrą co ułatwi i pomoże innym osobą które będą chciały oceniać lub wypowiedzieć się na ich temat.
    3) Następnym krokiem jest umieszczenie linku prowadzącego do swojej galerii w tym temacie. Oznaczać to będzie zgłoszenie swojej kandydatury.
    4) Prace powinny dotyczyć naszego serwisu. Tematyka styl oraz rodzaj jest dowolny. Stawiamy na waszą pomysłowość i kreatywność. Mogą to być zarówno logo, userbar, zestaw bannerów & buttonów reklamowych naszego serwisu. Bardzo mile widziane tapety bądź uniwersalna grafika z przesłaniem promująca nasz serwis, którą mogli by umieszczać inni użytkownicy na innych forach. Najprościej mówiąc zostawiam wam wolną rękę.
    Przecież masz napisane ..

  4. #4
    Senior Member
    Dołączył
    Fri Nov 2008
    Przegląda
    Stalowa Wola
    Posty
    113
    chodzi co bym musiał robić będąc grafikiem nabie ... nie na pisałem co trzeba zrobić tylko co bym musiał robić czytaj uważnie ...

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Jul 2007
    Przegląda
    że znowu ?
    Posty
    1,922
    Opanuj się Rafaqio bo w przeciwieństwie do Ciebie to "nabem" nikt tutaj nie jest.
    [center:508149e805]
    "Mówię do siebie, bo jestem jedyną osobą, z której zdaniem się liczę"

    [img]http/img444.imageshack.us/img444/8374/18446351.jpg[/img]
    [/center:508149e805]

  6. #6
    Senior Member
    Dołączył
    Fri Nov 2008
    Przegląda
    Stalowa Wola
    Posty
    113
    ex0n odpowiesz ? tak czy nie a za to rfs sory

  7. #7
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Jul 2007
    Przegląda
    że znowu ?
    Posty
    1,922
    Rafaqio będąc grafikiem będziesz musiał robić grafikę. To chyba proste i logiczne ;>

    A co do zgłoszenia to dotychczas zrobiłem tło do nowego GUI CSP.

    LINK DO GALERII
    [center:508149e805]
    "Mówię do siebie, bo jestem jedyną osobą, z której zdaniem się liczę"

    [img]http/img444.imageshack.us/img444/8374/18446351.jpg[/img]
    [/center:508149e805]

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    Mon Nov 2008
    Przegląda
    Śrem
    Posty
    9
    Ja mam takie pytanie.
    Czy dodając galerię do tego tematu. W temacie muszą już być jakieś sygny etc związane z cs portal? Bo mam wiele sygnatur ale nie związanych z cs-portal.net i nie wiem czy muszę jeszcze coś zrobić żeby się liczyć do konkursu czy nie.
    xd

  9. #9
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Jul 2007
    Przegląda
    że znowu ?
    Posty
    1,922
    Kod:
    http://www.cs-portal.net/forum/viewforum.php?f=54
    <=== W tym dziale pokaż swoje prace na jakikolwiek temat, a następnie zrób w wolnej chwili jakieś prace dla cs-portal.net. Potem wybierzemy najlepszą
    [center:508149e805]
    "Mówię do siebie, bo jestem jedyną osobą, z której zdaniem się liczę"

    [img]http/img444.imageshack.us/img444/8374/18446351.jpg[/img]
    [/center:508149e805]

  10. #10

Strona 1 z 3 12 ... OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Poszukujemy Ludzi do klanu !! Rekrutacja ON !!
    Przez Kuki w dziale Klan szuka graczy CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 26-01-2008, 12:44

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •