Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy ... 23
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: INFO: Nowości drobne zmiany na forum!

  1. #21
    1) Nawiązaliśmy współpracą z młodą i dynamiczną firmą która napewno z biegiem czasu stanie się jedną z kluczowych firm działających na polskim rynku świadczącą tego typu usłyugi. Zapraszam wszystkich do zapoznania się z tym tematem Moje-Serwery.pl - Główny sponsor CSP


    2) Zapraszamy wszystkich do gry na nowych serwerach CSP

    CS-PORTAL.NET [FFA]
    IP: 91.203.134.161:27091

    CS-PORTAL.NET [PaintBall]
    IP: 91.203.134.158:27092


    3) Na forum zostało zamontowane nowe logo oraz nowe rangi.. Mam nadzieję że te wizualne zmiany wpłyną korzystnie dla forum.
    www.planetawhisky.pl

  2. #22
    1) Mamy nowego Head Admina na serwerze FFA jest nim Klapouchy. Klapouchy ma 24 lata. Pracuje w firmie Bluesoft na stanowisku Developer/Analityk systemowy/Tester. Swoje ogromne doświadczenie w grze Counter-Strike budował 8 lat. Mam nadzieje że jego wiedza oraz zaangażowanie pomogą nam zbudować zdrową i przyjazną atmosferę oraz utrzymać serwery w technicznym porządku.

    dodatkowe informacje:
    Znajomość amx - obsługa w grze oraz na poziomie maszyny/serwera : 10/10
    Konfiguracja serwera : 10/10


    2) Na forum została aktywowana grupa Girls
    www.planetawhisky.pl

  3. #23
    Od napisania ostatniej aktualizacji dotyczącej zmian na forum wydarzyło się bardzo wiele i nie jestem w stania opisać tutaj wszystkich zmian ze względu na ich ogromną ilość. Łatwiej można powiedzieć że zmieniło się prawie wszystko. Wypiszę tutaj tylko kilka istotnych zmian.

    1) Przeszliśmy na nowy profesionalny skrypt forum.

    2) Został zmieniony styl forum

    3) W ogłoszeniu forum zrezygnowałem z tej szpetnej tabelki odnośnie serwerów.

    4) Wszystkie działy w kategori for dyskusyjnych zostały zaktualizowane.(nazwy i opisy działów) Wszystkie sprzeczne z regulaminem tematy wylądowały w koszu. W forach został zrobiony ogólny porządek.

    5) Na forum jest możliwość Tworzenia i dołączania do Grup Społecznościowych

    6) Na forum zostały zainstalowane statystyki Google Analytics

    7) Forum wzbogaciło sie o kilka działów! Między innymi dział Konsole

    8) Na forum został naprawiony problem z tagiem [*YOUTUBE] (linki w których umieszczony był ten tag wyświetlają się prawidłowo) Teraz wszystkie niezbędne tagi podczas pisania wiadomości są dostępne i ukrywają się pod przyciskami..

    Krótka legenda:

    [IMG]http/desmond.yfrog.com/Himg844/scaled.php?tn=0&server=844&filename=cspvbpisaniewi adomosci.jpg&xsize=640&ysize=640[/IMG]

  4. #24
    1) Na forum został zainsalowany dodatek w postaci ChatBoxu

    2) Na forum pojawiły się rangi graficzne.

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy ... 23

Podobne wątki

  1. Nowa Domena! Nowe zmiany na forum...
    Przez ex0n w dziale Ogłoszenia
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 23-07-2007, 16:28

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •