Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: Poznań Game Arena 2008

  1. #1
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Jul 2007
    Przegląda
    Poznań/pniewy
    Posty
    474

    Poznań Game Arena 2008

    Każdy słyszał o wielkiej imprezie PGA 2008, która odbędzie się 22-23 Listopada.Wiem,że to dopiero za miesiąc ale jestem ciekaw kto z was przyjedzie
    Targi odbędą się już za niecałe trzy miesiące, w weekend 22-23 listopada. Tym razem zorganizujemy je w hali numer 5 - nowoczesnym, największym pawilonie na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Wypełni go kilkadziesiąt tysięcy zwiedzających i kilkudziesięciu wystawców prezentujących najnowsze produkty branży multimediów i IT. Zorganizują oni dla Was ekskluzywne premiery gier, przygotują liczne konkursy i turnieje z wieloma cennymi nagrodami. Podczas PGA 2008 będziecie mogli zagrać w topowe gry na komputery stacjonarne i konsole na ponad 200 stanowiskach. Na targach znajdzie się również Fantasy Arena z turniejami gier karcianych, figurkowych i planszowych oraz Paintball Arena. Na PGA zobaczycie także najlepszych polskich… piłkarzy stołowych, podczas odbywających się na targach Mistrzostwa Polski w „piłkarzyki”...

    Szykujemy dla Was wiele wydarzeń specjalnych. Coś dla siebie znajdą fani kultury hip-hopowej. Nie zabraknie szybkich i celnych rymów, tańca i graffiti. Na PGA 2008 będziecie mogli spotkać też popularnych aktorów i sportowców.

    Przygotowujemy największą w historii PGA kampanię reklamową. Już za kilka dni będziemy widoczni na ulicach Poznania. W listopadzie będziemy dosłownie wszędzie!

    Kolejne szczegóły na temat targów będziemy sukcesywnie ujawniać. Zapraszamy do regularnego odwiedzania naszej strony.
    Z tego co napisali będzie wiele atrakcji,konkursów itp

    Raz jeszcze najważniejsze informacje:
    Targi odbywają się w dniach 22-23 listopada 2008, w Poznaniu, pawilon 5, MTP
    Godzin otwarcia: sobota: 10.00-20.00, niedziela: 10.00-18.00
    Cena biletu: 15 zł (jednodniowy), 23 zł (dwudniowy)
    Kasy czynne: 9.30-20.00
    Wejście na tereny targowe:
    • Wejście północne – ul. Grunwaldzka
    Sponsor główny: Microsoft
    Sponsorzy: Intel, HP
    Partnerzy technologiczni: KFC, NTT System, Microsoft Sidewinder, Benq, WideOpen, DLink
    Patroni medialni: Radio ESKA, Multikino, GameSat, CD Action, Gry-Online, Kolporter
    więcej info na http/www.digitalarena.pl/

    Jak narazie jedziemy w składzie:
    -Derdo
    -Wovar
    -Koniu
    -prawdopodobnie wowi z dangerem(bagdad.net.pl)
    -grono i jeszcze parę osób z pniew(mojego miasta)
    -ja
    kto by się z was przejechal?

  2. #2

  3. #3
    Senior Member
    Dołączył
    Fri Sep 2008
    Przegląda
    zza skrzynki
    Posty
    739
    na PGA 2007 byłem, być może stawie sie na 2008...ale zakwaterowanie mam w Buku jakieś 40 km od poznania u rodziny ;/

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    Szkoda, że do Poznania tak daleko, bo z chęcią bym pojechał.

  5. #5
    Senior Member
    Dołączył
    Fri Sep 2008
    Przegląda
    zza skrzynki
    Posty
    739
    no dobra, ale kto jedzie? bo nie wiem czy sie szykować czy tym razem mi sie nie chce :P

    i kto będzie na ESWC 2009?
    -Enemy or Ally?
    -It's Your servant, Lider....order...Give me order, My Master.
    -No one will obey the rules of this world! Order is clear! Search and Destroy! Search and Destroy!

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Jul 2007
    Przegląda
    Poznań/pniewy
    Posty
    474
    ja jade na 100151510% bo mam blisko do pozka. Dokladnie to 50km wiadomo Pniewy pro elo elo miasto(wiocha xD);p a w buku to czesto bywam ze starym

  7. #7
    Senior Member
    Dołączył
    Fri Sep 2008
    Przegląda
    zza skrzynki
    Posty
    739
    Cytat Zamieszczone przez SIMI
    a w buku to czesto bywam ze starym
    gdzieś trzeba po zakupy jeździć jak mieszkasz w takiej...mieścinie xD

    no ale temat zgasł...napewno nikt więcej nie interesuje sie PGA i EWSC? rozczarowujecie mnie...
    -Enemy or Ally?
    -It's Your servant, Lider....order...Give me order, My Master.
    -No one will obey the rules of this world! Order is clear! Search and Destroy! Search and Destroy!

  8. #8
    Junior Member
    Dołączył
    Mon Nov 2008
    Przegląda
    Śrem
    Posty
    9
    Ja prawdopodobnie pojadę. Mam niedaleko bo 40~50 km (Śrem) więc trudno się nie wybrać.

    Ale ja nigdy nie byłem na PGA ani żadnej innej takiej imprezie. Mógłby ktoś napisać jak to się wszystko tam odbywa? Tak ogólnie. Ja byłbym zainteresowany zagraniem w CS'a ofc i PES. Tylko nie kiedy to się zgłasza etc. Jak ktoś wie to plz niech opisze tak w skrócie.

    A tak po za tym to jestem ciekaw jakie ekipy będą na PGA 2009. Mamy szanse widzieć Fx lub mYm? Szukałem na ich stronie ale nie widziałem żadnej informacji jakie turnieje będą rozgrywane etc.
    xd

  9. #9
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Jul 2007
    Przegląda
    Poznań/pniewy
    Posty
    474
    ja oczywiscie jade na PGA w ekipie 40 osobowej
    i tak zapisy aby grac na PGA sa juz półroku przed wiec nie masz szans pograc w turniejach itp itd ale nie smuc sie;p Organizatorzy wystawia pare stanowisk do kazdej gry,WIec bedziesz mogl pograc w PES09 lub NFS:undercover bezograniczen,Dodatkowo bedziesz mogl wygrac nagrody w wielu konkursach jak na ESWC.PunI kolega z osiedla wygral
    http://img262.imageshack.us/my.php?i...braz044bm2.jpg płyte głowna warta 1400zl firmy foxconna.A co do gwiazd była plotka ze SpawN odwiedzi ale tego nie wiem>To zalezy od organizatorów

    i jeszcze jedno info dla ciebie;p kup bilet 2 dniowy za 23zl,dlaczego? dlatego ze jezeli kupisze jednodniowy po opuszczeniu terenu MNTP nie bedziesz mogl wrocic>Wiec prawie caly dzien bedzesz na głodzie bo tam nie ma zadnych barów.DObre info: 20 m dalej jest MC Donald;p


    moj plan podrozy na PGA
    6:00-pobódka(myju,myju itp und śniadanko)
    6:30 wyjscie z domu
    6:50 zbiórka ekipy na placu
    7:09 wyjazd do poznania z Pniew(50km-45 min drogi jakos tak)
    8:20 przyjazd do pozka
    i czekamy 1.5h na otwarcie trza sie zaklimatyzować żeby chumorek był dlatego tez zabierzemy ze soba swojego kolege pana Tadeusza lub gorzka zaladkowa do 10 mamy duzo czasu wiec z 5 flach obrobimy
    10:00 otwarcie!!

  10. #10
    Senior Member
    Dołączył
    Fri Sep 2008
    Przegląda
    zza skrzynki
    Posty
    739
    i jeszcze jedno info dla ciebie;p kup bilet 2 dniowy za 23zl,dlaczego? dlatego ze jezeli kupisze jednodniowy po opuszczeniu terenu MNTP nie bedziesz mogl wrocic>Wiec prawie caly dzien bedzesz na głodzie bo tam nie ma zadnych barów.DObre info: 20 m dalej jest MC Donald;p
    co roku jest w innym miejscu robione...znaczy miasto jedno, ale hale starają się zmieniać...może tym razem będzie jakiś fastfood :P


    ja niestety nie jadę, chory jestem i pier.dole :P
    -Enemy or Ally?
    -It's Your servant, Lider....order...Give me order, My Master.
    -No one will obey the rules of this world! Order is clear! Search and Destroy! Search and Destroy!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Podobne wątki

  1. Lech Poznań - Udinese Calcio
    Przez Mieczysław w dziale Sport
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 21-02-2009, 13:24
  2. Strzelnica Poznan
    Przez stopapl w dziale Serwery CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 02-05-2008, 10:46

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •