Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 56
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57

Wątek: rfs

  1. #51
    Member
    Dołączył
    Mon Jun 2009
    Przegląda
    fsa
    Posty
    61
    Kod:
    pustka w sygnach, nie widzisz tam pełno pustego miejsca, co psuje cały ogół ? prosze włączyć mózg.
    Również proponuję to samo Tobie bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Dla Ciebie są tam pustki, a dla mnie ma to tak wyglądać. Jeśli dla Ciebie jest za dużo pustego miejsca to nie patrz, nie oceniaj, nie otwieraj tego tematu. Miałeś dać ocenę, dałeś i koniec tematu i proszę Cię nie mówi mi włącz mózg bo pracuje całe wakacje pełną parą, nie wiem jak u Ciebie.
    I skończ te swoje spamy w tym temacie, bo ja tu mam zamiar wrzucać sygny, a nie prowadzić kącik forum fajterów.

  2. #52
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    Cytat Zamieszczone przez migdaly
    Kod:
    pustka w sygnach, nie widzisz tam pełno pustego miejsca, co psuje cały ogół ? prosze włączyć mózg.
    Również proponuję to samo Tobie bo nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Dla Ciebie są tam pustki, a dla mnie ma to tak wyglądać. Jeśli dla Ciebie jest za dużo pustego miejsca to nie patrz, nie oceniaj, nie otwieraj tego tematu. Miałeś dać ocenę, dałeś i koniec tematu i proszę Cię nie mówi mi włącz mózg bo pracuje całe wakacje pełną parą, nie wiem jak u Ciebie.
    I skończ te swoje spamy w tym temacie, bo ja tu mam zamiar wrzucać sygny, a nie prowadzić kącik forum fajterów.
    Kącik forum fajtera, którego zbanowali i dali range dziecko neo, rzeczywiście, masz racje kogo temat. Skoro dajesz sygny do oceny to liczy się opinia innych, a nie, że mi się podoba, to innym może się nie podobać i trzeba umieć przyjąć krytykę.
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

  3. #53
    Member
    Dołączył
    Mon Jun 2009
    Przegląda
    fsa
    Posty
    61
    LazLo w tym momencie zachowujesz się jak hipokryta
    Wiesz dobrze, że zbanowano mnie za domniemane haxy i sam stanąłeś nawet w mojej obronie. Co do rangi dziecko neo to sam Administrator ma internet z neostrady, także nie wiem kto jest nim bardziej Jak już mówiłem - dałem sygny po to, aby ktoś ocenił je pod względem graficznym, a nie pod względem tego, jakby się podobało oceniającemu. Dobrze, są one dla Ciebie puste, dla mnie są w porządku - chciałem tylko wiedzieć czy nie zrobiłem błędów graficznych. Jeśli nie masz już nic sensownego do powiedzenia na temat moich prac to się nie wypowiadaj.

  4. #54
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    Cytat Zamieszczone przez migdaly
    LazLo w tym momencie zachowujesz się jak hipokryta
    Wiesz dobrze, że zbanowano mnie za domniemane haxy i sam stanąłeś nawet w mojej obronie. Co do rangi dziecko neo to sam Administrator ma internet z neostrady, także nie wiem kto jest nim bardziej Jak już mówiłem - dałem sygny po to, aby ktoś ocenił je pod względem graficznym, a nie pod względem tego, jakby się podobało oceniającemu. Dobrze, są one dla Ciebie puste, dla mnie są w porządku - chciałem tylko wiedzieć czy nie zrobiłem błędów graficznych. Jeśli nie masz już nic sensownego do powiedzenia na temat moich prac to się nie wypowiadaj.
    A powiedz, czy pustka na sygnie to nie jest błąd graficzny ? Bo każdy Ci to powie, że jeżeli sygna jest pusta, to większości grafikom się nie podoba, co Ci napisałem, więc napisałem Ci ten błąd i teraz kończę pisanie w tym temacie bo nie ma sensu tłumaczyć coś, czego druga osoba nie chce przyjąć do siebie.
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

  5. #55
    Member
    Dołączył
    Mon Jun 2009
    Przegląda
    fsa
    Posty
    61
    Masz rację, nie tłumacz mi czegoś, czego sam nie rozumiesz. Niech moderator zamknie temat

  6. #56
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    grafik z dupy tam ? mowie tylko, ze pustka w sygnie a ten placze, zalosne.
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

  7. #57
    Member
    Dołączył
    Mon Jun 2009
    Przegląda
    fsa
    Posty
    61
    Ja nie płaczę... ogarnij swój internetowy żargon... Ja widzę, że ty na esl płaczesz, że Ci konto zbanowali... To jest przykład płaczu, a nie bronienie swojej racji.

    Grafik z dupy ? Nie... grafik potrafiący bronić swojego zdania

Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •