Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Kłopot ze sprayem :(

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Thu Sep 2008
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    3

    Kłopot ze sprayem :(

    A więc tak kupiłem sobie css steam (dotad grałem na non steam i wszystko bylo dobrze) a wiec tak gdy wchodze w opcje i chce importowac logo wybieram i naciskam otworz i pojawia sie napis: Nie można zapisać wyjściowego pliku symbolu. Być może bieżący użytkownik nie ma uprawnień. Co robić?? prosze o pomoc i z gory dzieki. pozdrawiam

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Aug 2008
    Przegląda
    skoczow
    Posty
    889
    half life logo creator sciagnij to nastepnie obrazek jaki chcesz miec na spreya
    . Następnie uruchom HLC i klikamy Open
    Wybierz obrazek który chcemy, aby był naszym sprayem
    Kliknij AUTO SIZE
    Następnie MAKE WAD
    Zaznaczamy Save it to i wybieramy gdzie ma być zapisane, zmieniamy nazwę pliku na tempdecal.wad
    Następnie zkopiuj plik tempdecal.wad i wklej tam gdzie zainstałes CS'a przy standardowej instalacji jest to
    C:\Program Files\Valve\Steam\SteamApps\....(nazwa użytkownika)...\counter-strike\cstrike_polish i tu wklej
    jak niepodziala to zglos sie na GG 11490427
    [img]http/img2.vpx.pl/up/20090124/am94vz24fim5sb2bjz.png[/img]

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Thu Sep 2008
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    3
    Chyba zle mnie zrozumiales mi chodi o counter strike source...

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529

    Re: Kłopot ze sprayem :(

    Cytat Zamieszczone przez Gladi
    A więc tak kupiłem sobie css steam (dotad grałem na non steam i wszystko bylo dobrze) a wiec tak gdy wchodze w opcje i chce importowac logo wybieram i naciskam otworz i pojawia sie napis: Nie można zapisać wyjściowego pliku symbolu. Być może bieżący użytkownik nie ma uprawnień. Co robić?? prosze o pomoc i z gory dzieki. pozdrawiam
    Zdaję mi się, że dany obrazek poprostu nie jest w formacie ktry wymaga gra (jpg)
    zmień jego format, klikając na dany obrazek prawym przycisikiem myszy, i dając własiciwości. Jak to nie pomoże, to jest to wina ograniczonego dostępu do kompa (musisz być adminem własnego kompa)

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    Thu Sep 2008
    Przegląda
    Bydgoszcz
    Posty
    3
    Format probowalem jpg, tga i bmp zaden nie dziala. A na moim kompie jest tylko 1 konto...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •