Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Serwis CS.PORTAL.NET [ZBANOWANY W Google]

  1. #1
    Member
    Dołączył
    Thu Jul 2008
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    72

    Serwis CS.PORTAL.NET [ZBANOWANY W Google]

    Stwierdziłem to po tym jak wyszukując po frazie CS PORTAL NET w google.pl nie wyskloczyła mi na pierwszych pozycjach nasza stronka i forum....

    Zasze wchodzac na forum wpisuwalem tą fraze w google, nie miałem jakiegoś linka czy odnośnika....

    Strona cs-portal.net była na pierwszej pozycji po wpisaniu tej frazy
    A Strona cs-portal.net/forum była na drugiej pozycji....

    Teraz tylko można znaleźć strone wpisując cs-portal.net ale to bez sensu jak ktoś bedzia znał tą stronke to nie bedzie musiał szukać jej w google...

    -----------------------------------------------------------------------------

    Bardzo negatywna opinie i zwiększoną ilość cziterów zawdzięczamy osobom które uczestnicząc w konkursie na rozreklamowanie naszego serwisu, podawały linki i nazwe na serwisie CS-HACKED.PL !!!!

    -----------------------------------------------------------------------------

    A Bana od google.pl dostaliśmy za to ze W META TAGACH i na stopce umieszczone są TAGI FRAZY ODNOŚNIKI LINKI do innych serwisów, co jest tępione przez google.pl ponieważ przykładowo: Wpisując " Kulki Analne" wyskoczy strona cs.portal.net dlatego ze jest ona lepiej wypozycjonowana niz inne które maja mniej unikalnych odwiedziń i maja mniejszy pagerank.... Dlatego też ex0n spradz przyczynę jeszcze dokładniej bo możliwe ze Google AdSense masz nieogarnięte :P
    [img]http/www.cutt.pl/userbars.jpg[/img]

  2. #2

    Re: Serwis CS.PORTAL.NET [ZBANOWANY W Google]

    Cytat Zamieszczone przez 3k.
    Stwierdziłem to po tym jak wyszukując po frazie CS PORTAL NET w google.pl nie wyskloczyła mi na pierwszych pozycjach nasza stronka i forum....

    Zasze wchodzac na forum wpisuwalem tą fraze w google, nie miałem jakiegoś linka czy odnośnika....

    Strona cs-portal.net była na pierwszej pozycji po wpisaniu tej frazy
    A Strona cs-portal.net/forum była na drugiej pozycji....

    Teraz tylko można znaleźć strone wpisując cs-portal.net ale to bez sensu jak ktoś bedzia znał tą stronke to nie bedzie musiał szukać jej w google...

    -----------------------------------------------------------------------------

    Bardzo negatywna opinie i zwiększoną ilość cziterów zawdzięczamy osobom które uczestnicząc w konkursie na rozreklamowanie naszego serwisu, podawały linki i nazwe na serwisie CS-HACKED.PL !!!!

    -----------------------------------------------------------------------------

    A Bana od google.pl dostaliśmy za to ze W META TAGACH i na stopce umieszczone są TAGI FRAZY ODNOŚNIKI LINKI do innych serwisów, co jest tępione przez google.pl ponieważ przykładowo: Wpisując " Kulki Analne" wyskoczy strona cs.portal.net dlatego ze jest ona lepiej wypozycjonowana niz inne które maja mniej unikalnych odwiedziń i maja mniejszy pagerank.... Dlatego też ex0n spradz przyczynę jeszcze dokładniej bo możliwe ze Google AdSense masz nieogarnięte :P

    1) Po pierwsze odrazu dementuje stwierdzenie że google nas zbanowało..! Wszystko jest w pożądku. I to jak najlepszym. Obecnie zindeksowanych stron przez google jest :

    Wyniki 1 - 10 z około 40,600 z domeny cs-portal.net. (Znaleziono w 0,16 sek.) Sprawdź sam!

    Wszystko w życiu się zmienia tak samo w google.. Pozycje często zmieniają się diametralnie szczególnie podczas aktualizacji PR.. Fakt że w google.PL nasza domene jest troche na straconej pozycji.. przeważnie wyżej będą widniały domeny .pl ale to chyba oczywiste. Wydaje mi się że nasz adres nie jest zbyt skomplikowany i łatwo można go sobie przyswoić.. Natomiast w yahoo nasza domena jest lepiej postrzegana..

    2) Jeśli chodzi o tą reklamę to nie mam nic przeciwko do tego. W regulaminie nie było podawane inne wytyczne które by zabraniały. Każdy user miał wolną rękę. Jeśli już mowa o cziterach to nie wydaje mi się aby to był powód ich wzrostu na naszych serwerach. Poprostu oni są i będą.. Tacy już są ludzie...

    3) Metatagi są dobrze sformułowane i dobrane i nie ma wnich jakich kolwiek odnośników.. Natomiast linki wychodzące.. masz racje roboty google nie lubią zbyt dużej ilości linków wychodzacych.. Ale nie mamy z tym problemu. Google Adsens mam świetnie ogarnięte.. Tylko to nie ma najmniejszego związku z wszyskimi faktami powyżej które opisałeś..


    Fajnie że się ktoś interesuje forum nie tylko z punku wizualnego..

Podobne wątki

  1. Serwis Gier
    Przez Zjarany w dziale Serwery CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-07-2011, 10:10
  2. [Steam] Sk-Serwis.pl
    Przez danio17 w dziale Serwery CS 1.6
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-07-2009, 15:49

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •