Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Problem z szablonem :/

  1. #1
    Member
    Dołączył
    Thu Apr 2008
    Przegląda
    BiaŁa PoDLasKA
    Posty
    39

    Problem z szablonem :/

    witam. kto z was zna sie na szablonach? mam problem z jednym. na górze pisze "team name". sami zobaczcie:

    [center:57cd2170ca][img]http/i33.tinypic.com/34sjk78.jpg[/img][/center:57cd2170ca]

    otóż mój kumpel chce to zmienić. założyl strone na ugu.pl z opragromowaniem Nuked-Klan 1.7 (to samo co macie na yoyo.pl). wchodzi w administracje, bierze głowne ustawienia i pisze nazwe klanu oraz slogan/ niestety po zapisaniu danych znów pisze "team name". jeżeli wiecie jak to zmienić to piszcie, bo juz kompletnie nie wiem co zrobic

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Mon Jul 2008
    Przegląda
    brać kasę?
    Posty
    708
    daj linka www

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Apr 2008
    Przegląda
    Nowy Targ
    Posty
    18
    Jeśli sie nie mylę to gdy wkładasz szablon masz tam kilka plików heder wybierasz 1 a reszte kasujesz i w menu/opcje główne wpisujesz nazwe

  4. #4
    Member
    Dołączył
    Thu Apr 2008
    Przegląda
    BiaŁa PoDLasKA
    Posty
    39
    a gdzie znajdująsię te pliki?

    [ Dodano: 06-08-08, 11:38 ]
    Cytat Zamieszczone przez ShaMaN
    witam. kto z was zna sie na szablonach? mam problem z jednym. na górze pisze "team name". sami zobaczcie:

    [center:8cfdfd3abf]Obrazek[/center:8cfdfd3abf]

    otóż mój kumpel chce to zmienić. założyl strone na ugu.pl z opragromowaniem Nuked-Klan 1.7 (to samo co macie na yoyo.pl). wchodzi w administracje, bierze głowne ustawienia i pisze nazwe klanu oraz slogan/ niestety po zapisaniu danych znów pisze "team name". jeżeli wiecie jak to zmienić to piszcie, bo juz kompletnie nie wiem co zrobic
    STRONA: www.fragfactory-team.ugu.pl (kumpel narazie zmienił szablon na taki zielony )

Podobne wątki

  1. Problem
    Przez Dr@goOn w dziale Problemy z CS 1.6
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-07-2009, 19:38
  2. Mam problem wyskakuje mi connection problem
    Przez voitek w dziale Problemy z CS 1.6
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 27-11-2008, 12:37

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •