Jestem przedstawicielem nowego klanu na platformie Counter-Strike 1.6.Poszukuję trójki stałych graczy.

www.darkdevils.tnb.pl

Jeżeli nie masz zamiaru tego przeczytać nie składaj podania.

Nie napiszę tego ogłoszenia jak to zwykle bywa;oczekujemy i oferujemy.Potrzebujemy po prostu trójki dobrych graczy,z minimum 16 lat.Którzy mają duże doświadczenie i którzy chcą zagrzać miejsce długo,nie przez miesiac,dwa.Sami jesteśmy doświadczonymi ludzmi i takich szukamy.Ja mam lat 17 zaś Clan Lider 19.Wiadomo nie będziemy od razu grać w esl lub cb jak to się marzy 12-latką którzy zakładają klan, ale wolnymi zdecydowanymi krokami będziemy próbowali.Dlaczego nie mamy porządnej strony .pl lub .com?
Już odpowiadam, jak napisałem jesteśmy nowym klanem, wiec na razie nie widzę pożądnych argumentów do zakupu hostingu i domeny.Ogarniemy coś?Zgramy się?Wtedy owszem na pewno zakupimy.Co do serwera posiadamy 12 slotów do treningów,ale zamierzamy się przerzucić na lepszego hosta, mamy już zebrane sporo funduszy na ten cel.

A teraz to co zwykle:

[center:ad2fc9a644]Oferujemy:[/center:ad2fc9a644]
-Średnią wieku 18 lat.
-Serwer 12 slotów do treningów
-Dojrzałość umysłową
-Klan steam
-Kanały dla klanu TS,Ventrillo itp.

[center:ad2fc9a644]Oczekujemy:[/center:ad2fc9a644]
-Minimum 16 lat
-Musisz ogarniać TP ale skill też musi być;]
-Dużej dostępności
-Steam
-Zaangażowania,kreatywności

[center:ad2fc9a644]Jak dostać sie do klanu?[/center:ad2fc9a644]
Przede wszystkim napisz jakieś tam podanie na gg.Następnie umówimy się na rozmowę kwalifikacyjną na TS albo Ventrillo.Po krótkiej rozmowie zagramy na jakimś serwerze

[center:ad2fc9a644]Kontakt:[/center:ad2fc9a644]
GG:5625681
e-mail:byq124@o2.pl

Pozdrawiam i zapraszam do składania podań!