Poka¿ wyniki od 1 do 2 z 2

W±tek: Jeste¶ Bogiem (2012) - postaæ Krzysztofa Kozaka

  1. #1

    Jeste¶ Bogiem (2012) - postaæ Krzysztofa Kozaka

    "Jeste¶ Bogiem" w re¿yserii Leszka Dawida, to oczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieni³a oblicze polskiego hip-hopu. Za spraw± niezwyk³ej historii Piotra £uszcza - Magika (Marcin Kowalczyk), Sebastiana Salberta - Rahima (Dawid Ogrodnik) i Wojciecha Alszera - Fokusa (Tomasz Schuchardt) rzesze wiernych fanów PFK, a tak¿e kinomani spragnieni prawdziwego obrazu Polski, prze¶ledz± losy trzech kumpli z Miko³owa i Katowic, którzy dziêki oryginalnymm utworom, takim jak s³ynny "Jestem Bogiem", stali siê g³osem pokolenia m³odych Polaków.




    Jakie macie wra¿enia po filmie? Ostatnio wybuch³o du¿o kontrowersji szczególnie obok postaci Krzysztofa Kozaka którego postaæ przedstawiona w filmie daleko odbiega od rzeczywisto¶ci. Krzysztof Kozak napisa³ o¶wiadczenie w którym opisa³ i odniós³ siê do sytuacji przedstawionych w filmie które stawiaj± go w z³ym ¶wietle. Dodatkowo to zosta³o potwierdzone ju¿ przez kilku raperów np Peje.
    Je¶li natomiast chodzi o sam film to zrobi³ na mnie du¿e wra¿enie. Mam nadziejê ¿e nie oka¿ê siê zaraz ¿e kolejne rzeczy s± fikcj±. Z drugiej strony jest to film a nie dokument ale informacja na pocz±tku ¿e film jest na prawdziwych faktach trochê razi je¶li wychodz± odrazu po jego emisji dowody na temat zmiany wydarzeñ.
    A wy co s±dzicie o tej ca³ej sytuacji ?

  2. #2
    Moderator
    Awatar Vader
    Do³±czy³
    Mon Dec 2007
    Przegl±da
    K³aj
    Wiek
    25
    Posty
    425
    Film jest bardzo ciekawy. Ogl±da³em go ju¿ z 10 razy, a ci±gle mi siê nie nudzi :P

    A co do tej sytuacji to faktycznie postaæ Krzysztofa Kozaka jest bardzo daleka od rzeczywisto¶ci ;P
    [IMG]http/www.forum.cs-portal.net/signaturepics/sigpic1449_1.gif[/IMG]

Tagi dla tego w±tku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie mo¿esz zak³adaæ nowych tematów
  • Nie mo¿esz pisaæ wiadomo¶ci
  • Nie mo¿esz dodawaæ za³±czników
  • Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów
  •