Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Problem z grą bf3

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Jan 2013
    Wiek
    35
    Posty
    4

    Problem z grą bf3

    Witam
    Wczoraj zakupiłem gre BF3 i juz przy instalacji zaczeły sie pojawiac problemy gra instalowała mi sie do konca po czym sie zacinało na końcu i rozłanczało, ale poradziłem sobie z tym :P
    Drugi problem polegał na dołanczaniu sie do gry komunikat - wymagana jest instalacja "punkbuster" tam trzebało dodac gre, ale problem nie w tym lezy gdy teraz uruchamiam gre pojawia mi sie komunikat "wystapił bład przepraszamy" i poniżej jakieś hinskie literki
    Nie wiem co z tym zrobic szukałem troche w necie znalazłem na 3 forach zeby zainstalowac servis pack 2, ale nie wiem czy to pomoze a wy co sadzicie.

    Moje parametry komputera
    Karta gradiczna gtx520 mx 3500
    Windows 7 64-bitowy
    Pamiec ram 4,00 gb
    Procesor Intel(R) core(TM) i3-2310m CPU @2,10ghz

    Prosze o Pomoc

  2. #2
    Moderator
    Awatar Vader
    Dołączył
    Mon Dec 2007
    Przegląda
    Kłaj
    Wiek
    25
    Posty
    425
    Witam

    Otóż też posiadam bf3 miałem bodobne problem, więc zacznij od tego pobierz punk buster tu masz link http://chomikuj.pl/Azazelangel_azi/P.../PunkBuster(1)
    Po zainstalowaniu pb setup włącz i wejdź w zakładke add a game i znajdź battlefield daj okey i check for updates

    A co do 2 problem musisz wejśćw battlefield 3/_installer/directx/redist i dxsetup.exe uruchom i zaktualizuj

    Kolejna rzecz mój komputer/własciwosci systemu/ menedżer urządzeń/kart graficzne===> i zakrualizuj obie :P

    Nastepna rzecz wejdz na aplikacji bf3 obojetnie czy na pulpicie czy w folderze gry nacisnij prawy przycis myszki i właściwości/zgodność i daj "Uruchom ten program w trybie zgodnośći z windows (xp service pack 3)" i na dole Uruchom ten program jako admistrator

    Chociaż lepszym sposobem było by sciągnoć z internetu service pack 2 lub 3, ale nistety windows nie wydaje servise pack na wind 7 zabardzo zajeli sie na wind xp wista i 8 :P a o 7 to już zapomnieli :PP
    To tak odemnie to powiinno ci pomóc jeśli to ci nie pomoze daj znać a pomyślimy da
    Ostatnio edytowane przez Vader ; 07-02-2014 o 18:50
    [IMG]http/www.forum.cs-portal.net/signaturepics/sigpic1449_1.gif[/IMG]

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Fri Jan 2013
    Wiek
    35
    Posty
    4
    Wielkie dzieki Ghost Rider naprawde już myślałem, że wydałem 100 zł w błoto
    Naprawde wielkie dzieki za pomoc

    Pozdro Komar

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •