Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Jesteś Bogiem (2012) - postać Krzysztofa Kozaka

  1. #1

    Jesteś Bogiem (2012) - postać Krzysztofa Kozaka

    "Jesteś Bogiem" w reżyserii Leszka Dawida, to oczekiwany od blisko dekady film o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Za sprawą niezwykłej historii Piotra Łuszcza - Magika (Marcin Kowalczyk), Sebastiana Salberta - Rahima (Dawid Ogrodnik) i Wojciecha Alszera - Fokusa (Tomasz Schuchardt) rzesze wiernych fanów PFK, a także kinomani spragnieni prawdziwego obrazu Polski, prześledzą losy trzech kumpli z Mikołowa i Katowic, którzy dzięki oryginalnymm utworom, takim jak słynny "Jestem Bogiem", stali się głosem pokolenia młodych Polaków.




    Jakie macie wrażenia po filmie? Ostatnio wybuchło dużo kontrowersji szczególnie obok postaci Krzysztofa Kozaka którego postać przedstawiona w filmie daleko odbiega od rzeczywistości. Krzysztof Kozak napisał oświadczenie w którym opisał i odniósł się do sytuacji przedstawionych w filmie które stawiają go w złym świetle. Dodatkowo to zostało potwierdzone już przez kilku raperów np Peje.
    Jeśli natomiast chodzi o sam film to zrobił na mnie duże wrażenie. Mam nadzieję że nie okażę się zaraz że kolejne rzeczy są fikcją. Z drugiej strony jest to film a nie dokument ale informacja na początku że film jest na prawdziwych faktach trochę razi jeśli wychodzą odrazu po jego emisji dowody na temat zmiany wydarzeń.
    A wy co sądzicie o tej całej sytuacji ?

  2. #2
    Moderator
    Awatar Vader
    Dołączył
    Mon Dec 2007
    Przegląda
    Kłaj
    Wiek
    25
    Posty
    425
    Film jest bardzo ciekawy. Oglądałem go już z 10 razy, a ciągle mi się nie nudzi :P

    A co do tej sytuacji to faktycznie postać Krzysztofa Kozaka jest bardzo daleka od rzeczywistości ;P
    [IMG]http/www.forum.cs-portal.net/signaturepics/sigpic1449_1.gif[/IMG]

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •