Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Zabił kolegę bo...

  1. #1
    Senior Member
    Dołączył
    Sun Jan 2008
    Przegląda
    Krosno
    Posty
    551

    Zabił kolegę bo...

    Strzał w głowę - tak zwany "headshot" - to najszybszy sposób na zabicie rywala w popularnej grze komputerowej "Counter-Strike". W Rosji 14-letni chłopak zatracił granicę między fikcją a rzeczywistością. Nie zniósł porażki w grze, więc wziął cegłę i tłukł nią rywala w głowę tak długo, aż zabił - donosi rosyjski portal Strana.ru.

    14-letni Sasza był z siebie bardzo zadowolony. Tej nocy rozgrywka w Counter-Strike'a szła mu rewelacyjnie. Precyzyjnymi strzałami w głowę "zdejmował" kolejnych przeciwników, wzbudzając przy tym podziw kolegi Ilji, z którym grał w kafejce internetowej w Nowosybirsku. Szło dobrze, dopóki do lokalu nie wszedł trzy lata starszy "ekspert" od "CS'a", Alexei.

    Gdy Alexei dołączył do sieciowej gry, dobra passa Saszy skończyła się. 14-latek szybko stracił cierpliwość i zaczął krzyczeć na starszego kolegę. Ten nie pozostał dłużny i wirtualni żołnierze zaczęli się nawzajem wyzywać. Zapowiadało się na bójkę, ale wtedy adwersarzy rozdzielił pracownik kafejki.

    O trzeciej nad ranem Sasza z Ilją opuścili lokal. Nie poszli jednak do domu. Zdecydowali, że zakończą grę "w dorosły sposób". Gdy kilkanaście minut później z kafejki wyszedł Alexei, Sasza przewrócił chłopaka na ziemię. Butem wdeptał jego głowę na trzydzieści centymetrów w błoto i zaczął uderzać w nią cegłą.

    W czasie bójki Ilja stał obok i z zainteresowaniem obserwował, jak krew Alexeia rozbryzguje się na ulicy. Gdy 17-latek był juz martwy, chłopcy rozeszli się do domów. Ciało ofiary znalazła nad ranem wyprowadzająca psa kobieta.

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Feb 2008
    Przegląda
    Polska
    Posty
    1,175
    Dlatego skonczylem grac w cs'a Ale szkoda chłopaka ;] Dałeś do CS Fun, a to zabawne nie jest

  3. #3
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Sep 2007
    Przegląda
    Piaseczno
    Posty
    674
    a co tamtym chłopem, co walnął heda?
    [img]http/www.nSports.pl/images/linkus/13.png[/img]
    Nie tylko user, ale też Bukmacher

  4. #4
    Member
    Dołączył
    Sat May 2008
    Przegląda
    de_kabul
    Posty
    71
    Hah fakt koleś jest szurnięty i to bardzo,ale ja gram w countera,grałem i bede grał!
    Każdy gada że to wina gry,ale to zależy od człowieka i od tego jaką ma psychę!!
    Więc marne gadanie że dobrze że skończyłem grać itd.
    Ja wiem że nie mam aż talk zlansowanego mózgu żeby kogoś zabijać!

    P.S Ten dureń ma teraz ostro prz**********

  5. #5
    Senior Member
    Dołączył
    Sun Jan 2008
    Przegląda
    Krosno
    Posty
    551
    Nie jest zabawne owszem ale gdzie to mialem dac...
    Osadziłem ze tutaj będzie najlepiej...
    POZDROWIENIA DLA csstalowawola.pl.

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    Cytat Zamieszczone przez baku
    Dlatego skonczylem grac w cs'a Ale szkoda chłopaka ;] Dałeś do CS Fun, a to zabawne nie jest
    Dokładnie.. juz pasowałoby to bardziej dać do działu ogólnego COUNTER STRIKE.

    [ Dodano: 02-06-08, 20:55 ]
    Cytat Zamieszczone przez RaPMeN
    Nie jest zabawne owszem ale gdzie to mialem dac...
    Osadziłem ze tutaj będzie najlepiej...
    Mogłeś dać to do każdego innego działu.. byle on nie byłby związane ze śmiechem/żartem.

  7. #7
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Sep 2007
    Przegląda
    Piaseczno
    Posty
    674
    dziś wspomnieli o tym w super expressie
    [img]http/www.nSports.pl/images/linkus/13.png[/img]
    Nie tylko user, ale też Bukmacher

  8. #8
    Senior Member
    Dołączył
    Mon Apr 2008
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    111
    Ja gram w counter-strike i nie przestane z powodu tej wiadomości, takie swiry zdarzaja sie jeden na kilkaset tysiecy graczy, albo nawet na milion. Nie rozumiem jak mozna zabic bo sie przegrywalo w grze Szkoda tego co zginął.... Dla mnie ten co zabil powienien wyladowac w poprawczaku a potem wiezieniu do konca zycia ! Ten co sie gapil tez!
    Ten ktos patrzy jak kogoś krzywdza i nic nie zrobi jest wspolwinny zbrodni.

    Mati$

  9. #9
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Dec 2007
    Przegląda
    Ruda Śląska
    Posty
    417
    [*] a dac miałeś do Newsów Świata
    [img]http/img43.imageshack.us/img43/2823/abhorblaubc2betauserbar.jpg[/img]
    [img]http/i183.photobucket.com/albums/x89/Mackkdaddy5545/Signatures/NatesNaruto.png[/img]

  10. #10
    Junior Member
    Dołączył
    Mon Aug 2008
    Przegląda
    z Nienacka
    Posty
    1
    Przykre

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •