Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Bugi na awp_city

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Apr 2008
    Przegląda
    Gillingham
    Posty
    23

    Bugi na awp_city

    Odrazu mówie że na większości serwerów jest to zabronione(wykożystywanie bugów)

    1.Najlepiej na awp_city być w CT wybrać gościa w czarnym stroju(tego z maska gazową) i wejść do czarnego budynku, schować się za słupkiem pod schodami.Wtedy jesteśmy teoretycznie bezpieczni i mamy widok na miejsce w ktorym jest bug na bugu ;]
    Czyli ten dom bez dachu z "gołej cegły".Tam widzimy terro przez ściany,możemy przez nie walić ale wtedy ktoś może powiedzieć że mamy wh.
    Najlepiej poczekać aż któryś terro zacznie powoli zbliżać się do okna i gdy zobazym jego kawałek walimy w klate i po gościu.
    2.Drugie miejsce w ktorym widzimy przez ściany jest to ten niebieski domek po lewej. Nawet nie trzeba zmieniać miejsca .
    3.Jest jeszcze jedno bezpieczne miejsce...a mianowicie jak jesteśmy w CT ten domek ze schodami co jest po lewej stronie. Tam stajemy w rogu za słupkiem i walimy, tylko musimy uważać na gościa z niebieskiego domku który siedzi w dolnym "oknie" jak go ściągniemy możemy być już prawie spokojni

  2. #2
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Mar 2008
    Przegląda
    jesteś mała?
    Posty
    127
    już to testowałem .......ale już nie mam zamiaru xD

  3. #3
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Mar 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    258

    bugi

    Ja jeszcze tego nie testowalem xD nawet nieiwdzialem o nich ale sie przyda trzeba wyprubowac

Podobne wątki

  1. dobre bugi w counter strike
    Przez bLueaiM w dziale CS Fun
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 19-04-2008, 00:36
  2. Bugi na Mapach
    Przez loreN w dziale Poradnik CS: Source
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 13-04-2008, 00:47

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •