Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9

Wątek: server +dodatki amx itd

  1. #1
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Mar 2008
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    6

    server +dodatki amx itd

    Witam mam do was pytanko czy znacie moze jakis server moze to byc ffa badz tez TP zalezy mi na tym aby owy server posiadal ze tak powiem "wszystkie bajery" czyli np rank , multikill'e , i co tylko mozliwe ... szukalem juz ale powiem wam ze ciezko bylo mi takowy znalezc dlatego jakbyscie mogli pomoc bylbym wdzieczny z gory dzieki ....

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Feb 2008
    Przegląda
    Polska
    Posty
    1,175
    ServerPack TP by RuFuS

    Kod:
    http://cs-portal.net/forum/viewtopic.php?t=2424
    ServerPack by PrYcZa

    Kod:
    http://cs-portal.net/forum/viewtopic.php?t=2397

  3. #3
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Mar 2008
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    6
    hmm ja tu czegos nie rozumiem ... jesli sciagne te amx'y to beda je mial na kazdym servie czy one sa w przypadku gdy posiadam swoj server adma ...?? cos mi sie wydaje ze jednak to 2 .. mnie konkretnie chodzi o IP serwerow na ktorych owe amx'y juz sa ... i mam jeszcze jedno pytanie zrobilem sobie cfg wszystko w nim gra z wyjatkiem znikajacych graczy po zabiciu ..wiem ze sie teraz czepiam ale wolal bym ich widziec :-> ... przeczytalem ze za to odpowiada komenda cl_corpsestay ... ale wpisywalem 1 , 0 nawet 600.000 i tak znikaja ...

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Feb 2008
    Przegląda
    Polska
    Posty
    1,175
    Normalnie działają A co do tych znikających ludzi nie rozumiem

  5. #5
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Mar 2008
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    6
    juz tlumacze ...jak zabijesz gracza to jego zwloki zazwyczaj leza na ziemi do konca rundy ... a umnie one znikaja. i teraz jak zrobic aby nie znikaly .. wiem ze jakos to sie da zrobic tylko jak ??

  6. #6
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Mar 2008
    Przegląda
    Bestwina
    Posty
    245
    może w opcjach multipalyer masz ze ci znikaja

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Mar 2008
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    6
    no z tym to w sumie sobie juz jakos poradze ... mam ostatnie pytanie do Was(z gory przepraszam ze takie off topy robie) ale za kazdym razem gdy chce wlaczyc cs'a to musze wklejac nowy cfg w miejsce starego dlaczego?? tak jak by automatycznie sie kasowal i tworzyl standardowy cfg/..?? wejde gram sobie wszystko jest ok wychodze z cs'a wlaczam go ponownie to npo nie moge strzelac albo skakac ... wyjde wrzuce nowy cfg i wtedy dopiero wszystko jest ok.?? i czemu tak .??

  8. #8
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    Cytat Zamieszczone przez Snobek
    no z tym to w sumie sobie juz jakos poradze ... mam ostatnie pytanie do Was(z gory przepraszam ze takie off topy robie) ale za kazdym razem gdy chce wlaczyc cs'a to musze wklejac nowy cfg w miejsce starego dlaczego?? tak jak by automatycznie sie kasowal i tworzyl standardowy cfg/..?? wejde gram sobie wszystko jest ok wychodze z cs'a wlaczam go ponownie to npo nie moge strzelac albo skakac ... wyjde wrzuce nowy cfg i wtedy dopiero wszystko jest ok.?? i czemu tak .??
    Zaznacz w tym pliku .cfg opcję tylko do odczytu, powino działać.

  9. #9
    Junior Member
    Dołączył
    Wed Mar 2008
    Przegląda
    Lodz
    Posty
    6
    podmienilem stary config na nowy i zaznaczylem tylko do odczytu nie pomoglo ... zaznaczylem to w starym i wklejlem nowy config ..tyle ze zmienilem na inna nazwe "userconfig.cfg" tez nie pomoglo ...

    [ Dodano: 2008-03-27, 19:20 ]
    ok problem rozwiazalem ... jak to zrobilem ?? stary i nowy cfg dalem "tylko do odczytu" i w nowy cfg nazwalem autoexec a stary cfg zostal o nazwie config ... dzieki wielkie za poswiecony czas ...

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 10-05-2010, 08:22
  2. StarCraft II + 2 dodatki
    Przez Galardo w dziale Gry
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 29-04-2010, 15:53
  3. Dodatki Firefox
    Przez Street w dziale Programy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-08-2009, 14:23
  4. Dodatki do Counter-Strike 1.6 Non Steam
    Przez Warmi w dziale DOWNLOADS
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 05-03-2008, 18:09
  5. Ciekawe dodatki do Mozilla FireFox
    Przez ZeNitt w dziale Strefa webmastera
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-01-2008, 18:55

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •