Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Tricki na mapie de_aztec

  1. #1
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Jan 2007
    Przegląda
    Niepołomice
    Posty
    126

    Tricki na mapie de_aztec

    Niezly jest tez motyw na de_aztec jak mo sie dobra jakosc dzwieku na tej planshy to mozna praktycznie wshystko dzieki temu ze jest buza mozna rozpracowac wshystko np . jak ktos przecodzi przez most to zawshe wali piorun(gdy ktos jest w polowie) a gdye Terro stawia babe na A to deshcz mocniej pada co wyraznie slychac

  2. #2
    Zgodzę się.. przez odgłosy piorunów można się spodziewać kogoś jest kilka miejsc takich. Mam jedno ale trudno mi jest je opisać.. Słyszałem że w mapce jest gdzieś przycisk co wyłącza deszcz..? Wie ktoś coś o Tym?


    PS: Cava, wyciągłem ten post z innego tematu bo napisałeś przy innej mapce A ta mapka jest warta osobnego tematu..
    www.planetawhisky.pl

  3. #3
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Jan 2007
    Przegląda
    Niepołomice
    Posty
    126
    OK spoko| ale o tym przycisku nie slyshalem ale zawshe mozna go poshukac bo moze on sie gdzies znajdowac(chyba ze ktos puscil fame). a z 2 strony deshcz w mapce de_aztec jest moim zdaniem jej calym urokiem.

  4. #4
    Member
    Dołączył
    Fri Apr 2007
    Przegląda
    Słupsk
    Posty
    68
    Cytat Zamieszczone przez Cava
    Niezly jest tez motyw na de_aztec jak mo sie dobra jakosc dzwieku na tej planshy to mozna praktycznie wshystko dzieki temu ze jest buza mozna rozpracowac wshystko np . jak ktos przecodzi przez most to zawshe wali piorun(gdy ktos jest w polowie) a gdye Terro stawia babe na A to deshcz mocniej pada co wyraznie slychac
    Dzieki tym trickom nie raz sie kolesia z kosy wzielo... to moja ulubiona mapa

  5. #5
    Senior Member
    Dołączył
    Mon Aug 2007
    Przegląda
    Kłaj
    Posty
    234
    o tych trickach juz wiedzialem ale o tym jak sie desz wylacza to tego sie musze jeszcze dowiedziec

  6. #6
    Junior Member
    Dołączył
    Sat Apr 2008
    Przegląda
    Zakopane
    Posty
    9
    żeby wyłączyć deszcze wpisujemy w konsoli cl_weather 0
    tylko trzeba tą operację powtarzać przy każdej nowej rundzie więc najlepiej zbindować sobie na jakiś klawisz tą komendę np:
    Kod:
    bind "p" "cl_weather 0"
    i wtedy na klawiszu P będziemy mieli takową opcję
    pozdro

  7. #7
    Junior Member
    Dołączył
    Tue Apr 2008
    Przegląda
    Gillingham
    Posty
    23
    lal kto by tego nie umial

Podobne wątki

  1. Pioruny na de_aztec
    Przez polska753 w dziale Poradnik CS 1.6
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 01-01-2010, 20:07
  2. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-06-2008, 00:56
  3. Fajny filmik Counter Strike De_Aztec
    Przez I am what I am w dziale CS Fun
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 27-11-2007, 12:56

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •