Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Mam zamiar kupić sobie nowy komputer?

  1. #1
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795

    Mam zamiar kupić sobie nowy komputer?

    No to go:

    1) Mam zamiar kupić sobie nowy komputer (nie napalam sie na niego) o następujących osiągach:
    Proc: Ahtlon x2 4200+ - conajmniej
    Ram: DDR2 1GB Jeszcze nie wiem jakie ale dokupie do 2 napewno
    Karta: GF 6100 Zint. - można dołożyć jeszcze jedna po przez wolny slot pci

    Tu moje pytanie: Chciałbym do tego komputera dokupić karte 8600 i czy będzie pasować ta karta DDR3, czy muszę kupic DDR2 ?

    2) Ile slotów PCI zajmuje GeForce 8600, bo bede miał tylko jeden wolny slot. O ile mi wiadomo Geforce 9 która wyjdzie będzie zajmowała 3 sloty pci i pierwsze o tym słysze i chcem sie dowiedzeć poprostu czy starczy mi slotow na ta 8600 bo kupic i sprzedać nie ma sensu. Oferuje "pomógł"

    ps; ex0n usunąłeś dział "Pomoc" nie wiedziałem gdzie napisac, jak co to przenieście.

    Pozdro.
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    Więc tak, LazLo, sry że na gg nie napisałem, ale poprostu brak czasu.. I to nie jest głupie tłumaczenie...

    Po pierwsze sporo żalezy od Płyty głównej, Najlepiej by sprawdziła sie Płyta Asusa, M2N4-SLI (ręcze za nią bo sam taką mam) Co do procka brak zastrzeżeń, sam mam procek Troszeczke lepszy od tego co Ty masz, i też jestem zadowolony, Mimo że Procki AMD nie mogą się równać z Prockami Intela. Jeżeli chodzi o ram, to proponuje odrazu zakupić 2x - DDR2 1GB DualKit żeby te 2GB ram już było. Co do karty.. no cóż, Twierdze, że nie konieczny jest zakup FG6100 Zint. ale to Twoja wola, Co do GF 8600 to żalezy od Twojej płyty głównej. Ale raczej ten dodatkowy GF 8600, powinien podejśc, (ale nie na 100%, lepiej sie fachowca zapytać).

    DDR2 Jest raczej na miejscu, ale jest też możliwe że DDR3 w zupełnosci wystarczy.

    Odrazu mówie że nie jestem expertem, własnego kompa to ja zrobiłem konfiguracje, i każda gra chodzi bez zarzutu, nawet Crysis chodzi na High.

    P. S. LazLo, jak chcesz to Ci moge zrobić kompa, (tzn sprzęt wybrać najlepszy, na daną cene) Tylko wpierw mi podaj jakie fundusze możesz przeznaczyć.

    P. S. 2 nie potrafilem dokładnie odp. na Twoje 2 pytanie.

  3. #3
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    Wiesz nie jestem bogaty i nie mam za dużo kasy 600-700. Dało by się cos? Tylko najlepiej juz karta 512mb, ram to moge dokupic, procesor tez jakis dobry. Postaraj sie cos
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    Hmm.. ciężko by bylo z kartą 512.. Wolisz radeony, czy Geforcy?

    Ogółem cięzko stworzyć super kompa za 600-700, oczywiście sie da tak go zrobić, żeby chodziły wszystkie nowe gry, ale z kartą 512 bardzo ciężko by było..

  5. #5
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    GeForcy.. hmm pomyślmy.. kompa miałem kupić za 600 + 100zl odemnie może jeszcze coś uzbieram.. spróbuj 600-800.

    ps; a jaka preferujesz karte ? bo ja widziałem na allegro 8600 512mb można kupić za 300-400 zl : X
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

Podobne wątki

  1. Co kupić pod multiplayer
    Przez kLUSKEN w dziale Gry
    Odpowiedzi: 14
    Ostatni post / autor: 09-02-2011, 17:05
  2. Komputer
    Przez Sasek666 w dziale Hardware
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 01-10-2008, 16:22

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •