Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy ... 23
Pokaż wyniki od 21 do 27 z 27

Wątek: [Rekrutacja] Nabór na Moderatorów! &Zmiany w administrac

  1. #21
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Feb 2008
    Przegląda
    LdZ ( Oo) :D
    Posty
    112
    1) Dlaczego ja? - Pisze zrozumiale i sensowne posty jestem otwarty tez na ludzka glupote.
    2) Wiek: 17 (w czerwcu 18 )
    3) Doświadczenie w moderowaniu? wlasne fora clanowe obecnie moderator na jazz'uit.
    4) Na czym najlepiej znasz się CS? Amx amxx robilem duzo w tym (zapytaj sie procka badz amarowa zrobilem tez dla niech na szybko w 15 min ).
    5) Który dział chciałbyś moderować? I dlaczego? Problemy z cs 1.6 i jakis powiazany z serwerami amxx etc dlaczego ? bo znam sie na tym jak poczytasz moje posty to nawet zobaczysz poradnik jak postawic serwer mojego autorstwa.


    p.s

    Nie mam 100 postow poniewaz nie zamierzam spamowac jesli widze temat w ktorym mam cos sensownego do napisania to pisze....

    Pzd

  2. #22
    Tym razem zła wiadomość dotycząca Rufus'a

    krutko i na temat:
    Dziecinne zachowanie na serwerze, Obraza jednego z Adminów. (Nie będę pisał konkretów, gdyż nie ma takiej potrzeby) To co zrobiłeś wykracza poza wszystkie bariery przyzwoitości. Nie chce by ktoś kto się tak zachowuje opiekował się i reprezentował serwer i nasz portal a przy tym wyrabiał innym użytkownikom negatywną opinie. Twoje zachowanie pozostawiam bez komentarza a werdykt nie podlega negocjacji.
    www.planetawhisky.pl

  3. #23
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Mar 2008
    Przegląda
    Gliwice
    Posty
    258

    moderator

    1) Dlaczego ja?
    Posiadam dużą wiedzę o counter-strike i amxx moja wiedza napewno sie przyda w rozwiazaniu problemow forumowiczow.
    2) Wiek: 18
    3) Doświadczenie w moderowaniu? mam swoje forum ale takie biedne na yoyo.pl
    4) Na czym najlepiej znasz się CS?
    Ogolnie ze wszystkiego ale tak najlepiej mam opanowanego amxx
    5) Który dział chciałbyś moderować? I dlaczego?
    amxx serwery cs 1.6, no ogolem wszystkie dzialy nie ma to zadnej ruznicy dla mnie.

    Prosze o pozytywne rozpatrzenie

  4. #24
    Senior Member
    Dołączył
    Tue Feb 2008
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    241
    1) Dlaczego ja? : Posiadam Wiedze na Temat Cs i Robieniu Amx Moda Od Podstaw (mam swojego amx Własnej Roboty ;]
    2) Wiek: 16,5
    3) Doświadczenie w moderowaniu? Umię Moderować na Froum i Obsługiwać się ;]
    4) Na czym najlepiej znasz się CS? : Na Różnych Rzeczach
    5) Który dział chciałbyś moderować? I dlaczego? : Mi to Obojętne Najlepiej jakiś dział Z pomocą albo z czymś innym ;]
    Proszę o Rozpatrzenie !!

    PozdRo xD

    Sorki Za błąd nie doczytałem !!: )

  5. #25
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Dec 2007
    Przegląda
    Ruda Śląska
    Posty
    417
    No to ja jeszcze raz spróbuje

    1) Dlaczego ja?:jestem długo na forum choc długo mnie nie było ale teraz sie rozkręcam
    2) Wiek:14
    3) Doświadczenie w moderowaniu?:miałem juz tu test moderatora ale straciłem ponieważ przez pewien czas mnie nie było więc nie widze powodu dlaczego nie mógł bym go mieć jeszcze raz
    4) Na czym najlepiej znasz się CS?:znam sie na amx nie najlepiej ale wystarczająco
    5) Który dział chciałbyś moderować? I dlaczego? : Chciałbym moderować dział Poradniki CS:Cz a jak bym sie starał to chciałbym moderować wszystkie działy z Cs:Cz.Dlaczego ponieważ przeżuciłem się właśnie na Cs:Cz i bardzo dobzre mi sie gra

    Prosze o rozsądne rozpatrzenie mojego podania
    [img]http/img43.imageshack.us/img43/2823/abhorblaubc2betauserbar.jpg[/img]
    [img]http/i183.photobucket.com/albums/x89/Mackkdaddy5545/Signatures/NatesNaruto.png[/img]

  6. #26
    Senior Member
    Dołączył
    Mon Apr 2008
    Przegląda
    Białystok
    Posty
    111
    1) Dlaczego ja?
    odp.) Ponieważ posiadam dość dużą wiedzę o counter-strike, pluginach i innych rzeczach, mam dużo wolnego czasu
    2) Wiek:
    odp.)14
    3) Doświadczenie w moderowaniu?
    odp.)Moderowałem już kilka for na serwerach popularnej gry internetowe MuOnline
    4) Na czym najlepiej znasz się CS?
    odp.) hm... tak różnie
    5) Który dział chciałbyś moderować? I dlaczego?
    odp.) obojętnie

    proszę o dodanie mnie jeżeli zostanę przyjęty do grupy test moderators 3 lipca ponieważ jutro, tj. 21 czerwca wyjeżdżam

  7. #27
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Sep 2007
    Przegląda
    Piaseczno
    Posty
    674
    Dobra ja piszę podanie 3 i ostatni raz

    1) Dlaczego ja? |Znam się nie moderowaniu i adminowaniu na forach oraz
    2) Wiek prawie 16
    3) Doświadczenie w moderowaniu? |admin na paru stronach klanowych i modek na www.forumsite.er.pl
    4) Na czym najlepiej znasz się CS? | na pomocy innym i skillu
    5) Który dział chciałbyś moderować? I dlaczego? || klan szuka gracz i szukam klanu, bo trzeba tam sporo poogarniac (oczywiście w dziale o 1.6)
    [img]http/www.nSports.pl/images/linkus/13.png[/img]
    Nie tylko user, ale też Bukmacher

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy ... 23

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •