Strona 1 z 3 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 27

Wątek: [Rekrutacja] Nabór na Moderatorów! &Zmiany w administrac

  1. #1

    [Rekrutacja] Nabór na Moderatorów! &Zmiany w administrac

    [center:38c3500c6c]Nabór na Moderatorów![/center:38c3500c6c]

    Każdy przyjęty członek tej grupy dostanie prawdopodobnie do opieki na początku jeden dział. Będzie odpowiedzialny za jego stan rozwój porządek jak i również aktywność. (co nie oznacza że musi udzielać się w każdym wątku!) Przewidywalny spis działów przeznaczonych do moderowania:

    Poradnik
    Serwery CS 1.6
    Boty CS 1.6
    Mapy
    CS Fun
    Problemy z CS 1.6
    Szukam Klanu
    Klan szuka graczy
    DOWNLOADS

    Warunki:

    - Członkowstwo w grupie Members (dostęp do grupy jest automatyczny po napisaniu 100 postów, wiadomości napisane muszą być sensowne i dotyczące CS )
    - Wiek nie będzie brany pod uwagę, liczy się znajomość i wiedza na temat CS. Ale najważniejsze jest zachowanie na forum, kultura osobista, styl pisania wiadomości, bezkonfliktowość, umiejętność rozwiązywania problemów i sporów podejmowania słusznych decyzji.
    -Czyste konto, umiejętność moderowania

    *Jeśli jakiś warunek nie jest spełniony to ewentualne uzasadnienie jego braku może spowodować jego pominięcie.

    Wzór podania:

    1) Dlaczego ja?
    2) Wiek:
    3) Doświadczenie w moderowaniu?
    4) Na czym najlepiej znasz się CS?
    5) Który dział chciałbyś moderować? I dlaczego?

    *Odpowiedzi muszą być solidnie i rzetelnie sporządzone. Posty nie związane z tematem będą usuwane! Podania będą rozpatrywane i analizowane wyniki zostaną podane po określonym czasie, prosimy się uzbroić w cierpliwość.
    www.planetawhisky.pl

  2. #2
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sun Mar 2007
    Przegląda
    Szczytna
    Wiek
    30
    Posty
    1,795
    1) Dlaczego ja?
    Posiadam dużą wiedzę o counter-strike co może sie przydać w pomocy forumowiczom, chcem pomóc w rozwijaniu forum
    2) Wiek: 13
    3) Doświadczenie w moderowaniu? Moderowałem dużo for np: cs-world.nvi.pl, turnieje.boo.pl i inne
    4) Na czym najlepiej znasz się CS? Znam sie na amx, wiedza o mapach, skrypty, bindy, ustawianie rzeczy w configu, tworzenie i edycja gui, zarządzanie rconem i adminem
    5) Który dział chciałbyś moderować? I dlaczego? Problemy CS 1.6 i Counter-Strike 1.6, myślę, że najlepiej na tym wyjdę pomagając ludziom.
    `FRISTAJLO__- // To nie śpiew, to rap...
    [img]http/www.speedtest.net/result/894805203.png[/img]

  3. #3
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Jul 2007
    Przegląda
    że znowu ?
    Posty
    1,922
    1) Dlaczego ja?
    Ponieważ mam duże doświedzczenie w zakresie cs, znam się na masie rzeczy z tą grą związaną : )
    2) Wiek:
    Rocznikowo 14, ale w marcu już 15 ; )
    3) Doświadczenie w moderowaniu?
    Miałem moda na wielu forach, potrafie być sprawiedliwy lecz czasami podejmuję stanowcze decyzje ; )
    4) Na czym najlepiej znasz się CS?
    Skoro trzeba napisać dokładnie, no to jestem za poradnikami, i jeśl powstanie dział o AMXX to to na pierwszym miejscu ! ; ) Uwielbiam bawić się tymi pliczkami ; P
    5) Który dział chciałbyś moderować? I dlaczego?
    Jeżeli nie powstanie dział o AMXX to wybieram Poradniki ; ) a jeśli powstaie to AMXX : )
    [center:508149e805]
    "Mówię do siebie, bo jestem jedyną osobą, z której zdaniem się liczę"

    [img]http/img444.imageshack.us/img444/8374/18446351.jpg[/img]
    [/center:508149e805]

  4. #4
    Przyjaciel
    Dołączył
    Fri Dec 2007
    Przegląda
    redtube.com
    Posty
    1,414
    1) Dlaczego ja?
    Bo mam dobrą znajomość w cs 1.6, dużo przebywam na forum i chce się dzielić swoimi inforamcjami o cs na forum
    2) Wiek:
    rocznikowo 13 lat
    3) Doświadczenie w moderowaniu?
    Moderowałem kilka forum (a największe to jakieś o tibi :P)
    4) Na czym najlepiej znasz się CS?
    Na wszystki po trochu
    5) Który dział chciałbyś moderować? I dlaczego?
    Bez różnicy jaki dział będę moderował PS będę pilnował w dziale porządku i to jest najważniejsze
    6) Znajomoś srednia amx, tworzenie serverow,

  5. #5
    Senior Member
    Dołączył
    Thu Dec 2007
    Przegląda
    Ruda Śląska
    Posty
    417
    1) Dlatego że dobrze znam się na cs i lubie przebywac długo na tym forum ;]
    2) Wiek:16 ale 12.Pażdziernika 17
    3) Doświdczenie w moderowaniu : dobre ;] moderowałem juz w dużo forach ;];] lubie pilnować porządku i umie podejmować ważne decyzje
    4) Na czym najlepiej znasz się CS: na robieniu amx i wogule umie posługiwać się adminem znam się prawie na wszystkim
    5) Który dział chciałbyś moderować? I dlaczego: chciałbym moderować dział Donwloads ;];] pilnował bym tam porządku i wrzucał pliki do ściągania ;]
    [img]http/img43.imageshack.us/img43/2823/abhorblaubc2betauserbar.jpg[/img]
    [img]http/i183.photobucket.com/albums/x89/Mackkdaddy5545/Signatures/NatesNaruto.png[/img]

  6. #6
    Przyjaciel
    Dołączył
    Tue Jul 2007
    Przegląda
    Poznań/pniewy
    Posty
    474
    1) Dlaczego ja?mam wielkie doświadczenie w sprawach for.Jestem adminem na paru forach.Znam sie na dostępie do FTP
    2) Wiek:15
    3) Doświadczenie w moderowaniu? duże
    4) Na czym najlepiej znasz się CS? łapanie cziterów,amx
    5) Który dział chciałbyś moderować? I dlaczego?
    dział:Serwery cs1.6
    znam sie na serwerach.znam prawa i zasady użytkowania serwerów np. niedozwolone upublicznianie haseł na serwerach prywatnych itd
    Mam nadzieje ze wyjdzie pomyślnie moje podanie

  7. #7
    Decyzja została podjęta.. Przymknąłem oko na kilka drobnych szczegółów. Inaczej grupa test-moderatorów była by znacznie mniejsza! Od dzisiaj macie u mnie czyste konto. Należycie do grona administracji forum. Więc wiąże się to z pewnymi bonusami a także pewną ciążącą na was odpowiedzialnością gdyż wasza postawa reprezentuje cały serwis.

    LazLo Moderuje Problemy z CS 1.6
    RuFuS Moderuje Poradniki
    Tomcio Moderuje Counter Strike 1.6
    LuQmen Moderuje Downloads
    I`Kean Moderuje Serwery CS 1.6

    Gratulujemy..

    Mam nadzieje że dzięki tej nowej grupie i jej członkom na forum będą pojawiać się nowe i przydatne rzeczy. A nowym użytkownikom będzie udzielana profesjonalna i uprzejma pomoc.

    PS;
    - Będzie regulamin moderatora z którym będzie należało się zapoznać i w stosunku do niego stosować. Niektóre działy będą posiadać regulamin działu na bazie którego moderatorzy będą pełnić swoje funkcję.
    - Jeśli moderatorzy mają jakieś uwagi do użytkowników edytują jego wiadomość dodając na czerwono linijkę Edit by [you:3aa53d7a91]: uwaga.. lub w przypadku braku wiedzy użytkownika o jego błędzie informują go o tym za pomocą prywatnych wiadomości.
    - Jeśli praca jakiegoś moderatora mi się spodoba to sam go docenię powierzając mu inne fora.
    www.planetawhisky.pl

  8. #8
    Senior Member
    Dołączył
    Sun Dec 2007
    Przegląda
    Cs-Unnion.pl
    Posty
    578
    Dlaczego ja?:Znam się na na Forach mam Moda na kilku i admina na 3 Lubie Cs-Portal.net jak widać jestem już trochę na nim
    Wiek:16
    Doświadczenie w moderowaniu?Duże mogę podać parę linków do For na których mam Adma/Moda
    Na czym najlepiej znasz się CS?Amx,Serwery
    Który dział chciałbyś moderować? I dlaczego?Pomoc z Cs lub Serwery może być inny ale te najbardziej mi odpowiadają.
    [img]http/www.cs-portal.net/foto/userbar/fan.png[/img]

    12486827

  9. #9
    Senior Member
    Dołączył
    Wed Jan 2008
    Przegląda
    Łomża
    Posty
    126
    1) Dlaczego ja? Mam moda oraz admina na kilku forach (niektóre są już dobrze rozwinięte) i znam się na tym...
    2) Wiek: 16 lat
    3) Doświadczenie w moderowaniu? spore
    4) Na czym najlepiej znasz się CS? na wszystkim po trochu...
    5) Który dział chciałbyś moderować? I dlaczego? Ja moge klan szuka graczy, gracz szuka klanu, rozgrywki albo coś z hydeparku bo reszta zajete
    [img]http/img170.imageshack.us/img170/6093/zeniui4.png[/img]

  10. #10
    Przyjaciel
    Dołączył
    Sat Jan 2007
    Przegląda
    Reymonta 22.
    Posty
    1,529
    Heh, tak sie zastanawiałem.. Bam odszedł.. kadra sie zmniejszyła, więc czemu by tu nie spróbować..

    1) Dlaczego ja? : Jestem na tym forum niemal od samego początku, znam ludzi którzy tutaj piszą posty/spamują, Znam sie na na CS, gram w niego już od paru lat. Kolejną moją zaletą(?) jest to, że jestem w miarę znany na forum, i co ważniejsze - na serverze. Co prawda nie wszyscy mnie lubią, przez moje czasem kontrowersyjne zachowanie na servie, ale jestem tylko człowiekiem, który też ma nerwy.. mimo wszystko staram się być sprawiedliwy..
    2) Wiek: 16
    3) Doświadczenie w moderowaniu? : Moderowałem parę for wielotematowych - jeśli można to tak nazwać, bez zbędnych szczegółow - znam podstawy xP
    4) Na czym najlepiej znasz się CS? : Sądze, że na samej grze, sporo gram, znam się też co nieco o cheatach (dokładniej na AC), i Tworzenie własnego cfg, myśle ze tez znam podstawy.. co prawda czegos własnego żeby było super to raczej nie zrobie ale cóz...
    5) Który dział chciałbyś moderować? I dlaczego? : Wiem, że tego nie ma na liście, ale jako admin cs-portal.net SERVER - proszę(jeżeli sie nadam) żebym miał zaszczyt moderować dział CS-PORTAL.NET SERWER.

    Może zabrzmi to egoistycznie.. ale w sumie to mógłbym całkowicie przejąc obowiązki Bama^^ (do jego powrotu..)

Strona 1 z 3 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •