Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2

Wątek: Piraci z Karaibów 4 - Wraca Jack Sparrow!

  1. #1

    Piraci z Karaibów 4 - Wraca Jack Sparrow!

    [IMG]http/film.onet.pl/_i/agencje/nadeslane/fotonewsy/piraci_z_karaibow_4/g2.jpg[/IMG]

    Już wiosną 2011 roku do kin powróci Jack Sparrow. Nie tak dawno temu, w oficjalnym komunikacie wytwórnia Disneya, poinformowała, że tym razem kapitan (Johnny Depp) spotka kobietę ze swojej przeszłości (Penelope Cruz). Bohater nie wie, czy nadal ją kocha, czy tylko ulega urokowi jej uwodzicielskich sztuczek. Wszystko wskazuje na to, że piękna kobieta chce wykorzystać Jacka, aby odnaleźć legendarną Fontannę Młodości. Pirat trafia na okręt Queen Anne's Revenge, dowodzony przez Czarnobrodego (Ian McShane). Tak zaczyna się jego niespodziewana przygoda.

    Za reżyserię "Pirates Of The Caribbean: On Stranger Tides" odpowiedzialny jest twórca "Chicago" i "Wyznań gejszy" – Rob Marshall. Marshall ma do dyspozycji ekipę pierwszorzędnych specjalistów, na czele z operatorem Dariuszem Wolskim, który związany jest z cyklem od samego początku, oraz laureatem dwóch Oscarów, scenografem Johnem Myhre.

    W obsadzie czwartej części "Piratów z Karaibów" znaleźli się ponadto Stephen Graham, Sam Clafin, Geoffrey Rush, Astrid Berges-Frisbey oraz Gemma Ward.

    Premierę filmu w przewidziano na 20 maja 2011 roku. Produkcje pojawi się na ekranach w technologii 3D.

    Mam nadzieję że nie rozczarują mnie tym filmem bo już trochę na niego czekam..

  2. #2
    Znalazłem trailer:


Podobne wątki

  1. KODE 5 wraca do rumuni
    Przez tombcio w dziale Newsy z świata Counter-Strike
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 11-02-2009, 17:33
  2. Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 04-01-2008, 19:07
  3. [Prośba] Sygnaturka z Jack Sparrow
    Przez Jack Sparrow w dziale Zlecenia dla Grafików
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 26-07-2007, 21:03

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •